Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור לפילטר פתוח...

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 7278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו אולי יודע איפה אני יכול להשיג צינור נירוסטה\אלומיניום מעורגל ... הצינור נועד להעביר את הפילטר למיקום עם יותר אויר קר.

כמו למשל

filter1.jpg

eangine2.jpg

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אולי יודע איפה אני יכול להשיג צינור נירוסטה\אלומיניום מעורגל ... הצינור נועד להעביר את הפילטר למיקום עם יותר אויר קר.

כמו למשל

אפשר להשיג בחנויות שמוכרות ציוד למזגנים (צינור מבודד), אני לא יודע אם זה טוב לרכב...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש צינור מתכת, אל תשכח שאם זה באמת מיועד לפילטר הצינור מתחמם בתא מנוע, אני עד היום חושב מה לשים על הצינור הזה כדי לבודד אותו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבנו לך אחד בשימחה ב"טכנוצינור" ביצחק שדה.

אפשרי לנסות גם אצל מתקיני אגזוזים-אבל רק כאלה שיודעים היטב מה הם עושים ויכולים לעבוד עם צינורות נירוסטה עדינים.

נסה גם אצל אנדריי בסגולה-הוא אומן בכל מה שקשור למתכות וכיפופים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך רק להוסיף שבניית צינור כזה באופן לא מקצועי יזיק יותר מאשר יועיל .

מה זה לא מקצועי ?

פיתולים רבים בצינור שיקשו על זרימה חלקה של האוויר, מעברים בקוטר לא שווה וכיו"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...