Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ינשוף ובדיקת דם

שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפורום הכללי התעוררה השאלה לגבי הזכות לבקש בדיקת דם במקרה שהינשוף מראה על שכרות.

האם הנהג רשאי לדרוש בדיקת דם או שזה נתון להחלטת השוטר בלבד?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון להחלטת השוטר בלבד.

נראה לך שיקצו בעבור השיכור(לכאורה) שוטר שילווה אותו למס' שעות?!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין נתון להחלטת השוטר בלבד.במידה וקיימת תוצאה במכשיר הינשוף השוטר אינו מחויב, אולם במידה ולטענתך לא היית שיכור תוכל ללכת בסמוך למועד הבדיקה לבי"ח ע"מ לעשות בדיקת דם עצמאית. מאידך במקרה והשוטר מתכוון לרשום לך סירוב עקב בעיה רפואית (אסתמה או כל בעיה רפואית אחרת) ותדרוש מהשוטר לבצע לך בדיקת דם והאחרון יסרב תזקף טענה זו לזכותך ואף במקרים מסוימים יכולה להביא לזיכוייך.

בברכה,

ליאור ליברמן, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, מה שאתה אומר זה שאם אני מצהיר בפני השוטר על כך שאני סובל מאסטמה ואינני יכול לנשוף, ולפיכך אני מבקש שרמת האלכוהול בגופי תבדק באמצעות בדיקת דם והשוטר מסרב, יש לי עילה לבקש את ביטול הדו"ח.

האם הבנתי אותך נכון? האם יש מסמך כלשהו שעלי להציג בפני השוטר על-מנת לאמת את הטענה הרפואית הזאת?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך להציג אישור על אסטמה חריפה , או לקיחת תרופות מסוימות , שיש חשש כי יגרמו לקריאה לא נכונה של המכשיר.

ואז לא פעם אתה נלקח אחר כבוד לבית חולים לעשות בדיקת דם , שתוצאותיה יותר מדוייקות.

אז לי לא ברור הרווח אלא , אם השוטר עצלן, ושולח אותך לדרכך.

בכל מקרה אם נדרשת , אסור לך לסרב לעשות בדיקת נשיפה , גם אם אתה מצוייד באישור מתאים.

עליך רק להקפיד כי יצויין בגדול בכל טופס שהשוטר ממלא את העובדה של הצגת אישור שכזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר עצלן\ממהר לסיים את משמרת לא יתחיל בכלל בדיקות שכרות, כי הוא יודע שזה סיפור ארוך .

גם ללא בדיקת דם צריך למלא אין ספור טפסים .

הוא גם מודע לאפשרות להמשיך לבדיקת דם וכאן יהיה חייב להקפיד לרשום שעות מדוייקות של כל בדיקה (נשיפון-ינשוף-דם).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אסטמתי, אני אמור לשאת עלי בכל עת מסמכים המוכיחים זאת?

אני מניח שאין אפשרות, על סמך הצהרה בלבד, לתמוך בסירוב לבדיקות נשיפה?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכתוב שנית

גם לאדם שסובל מאסטמה אסור לסרב לבדיקת ינשוף.

הוא רק צריך לדאוג שיירשם בכל טופס שממלא מפעיל הינשוף והשוטר שמביא אותו לינשוף כי הוא אסטמתי וכי הוא דורש על כן לבצע בדיקת דם במקום בדיקה בינשוף.

ובשקט בלי שאף אחד קורא , מסתבר כי גם אסטמטיים יכולים לנשוף מספיק כדי שהמכשיר יבצע את פעולתו אלא אם מדובר באסמטי ברמה קשה ביותר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...