Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PIT STOP - ככה נותנים שירות!

שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שלא ידעתי אם לכתוב את זה או לא, שכן יש לי המון מחמאות להגיד על המקום הזה, אבל רציתי לחכות עם זה לרגע שאסיים את כל תוכניותי לרכב.

אחרי היומיים האחרונים, פשוט החלטתי שאני לא יכול לחכות ואני חייב לשתף בסיפור על שירות לקוחות שאין כדוגמתו (לא בארץ לפחות) ולפרגן לחנות/סדנא/פיטס או איך שלא תרצו לקרוא למקום הזה.

הסיפור התחיל באוגוסט, כשהחלטתי להתקין דאון פייפ של חברת APR בעל ממיר קטליטי ספורטיבי אשר עומד בכל התקנים ועובר טסט בצורה חוקית ותיקנית. מיד לאחר התקנת הדאון פייפ שמתי לב לרעש של שריקה מוזרה במצבים בהם אני מלטף את הדוושה, באופן מוזר, בהורדה קצת פחות עדינה של הדוושה הרעש איננו, כמובן שאני קצת מנוסה ברכבים האלו, וזהו לא רעש של טורבו משחיז או משהו בסגנון, משהו כמו נשיפה לתוך בקבוק בירה ריק (אני מניח שאתם מבינים את הצליל), משהו ששומעים רק בכביש טוב, עם חלונות סגורים ובלי מוזיקה (כן, ממש חלש, אבל מציק).

אחרי חזרה למתקין, שלא ידע מה לומר על התופעה לראשונה, ואחרי לא מעט זמן שעבר (הרי אנחנו כבר בסוף נובמבר) החלטנו (אני וצוות פיט סטופ) שהגיע הזמן לפתור את הבעיה:

בשלב הראשוני הציעו החבר'ה להחליף אטם, רצתי לבצע, איך לצערי הבעיה לא נפתרה.

לאחר מכן החוחלט (בעצת TIG MOTORSPORT שיש לציין שהוא חלק בלתי נפרד מהסיפור הארוך הזה) לנסות ולהחליף את הממיר הקטליטי, לצערי גם זה לא עזר.

בוקר למחרת הגעתי עם הדאון פייפ המקורי, כדי להיות בטוח שהרעש אכן נובע מהחלפת הדאון פייפ, ואכן אחרי ההחלפה למקורי נעלם הרעש.

כמובן שבאותו הרגע הסכימו בפיט סטופ כי יותר מסביר שיש בעיה בדאון פייפ ומיד קיבלתי חדש ונשלחתי להרכיב.

אך לצערי, גם אחרי ההחלפה בחדש, הרעש שלי לא נעלם.

לפני שאתם קופצים ושאולים "אם לא נפתר, אז למה אתה מהלל אותם כל כך?"

והתשובה היא פשוטה: החתירה ורצון לפתור לי את הבעיה בכל מחיר, הנכונות לקחת אחריות מלאה על המוצר גם אחרי כל כך הרבה זמן (כמעט 4 חודשים), האוזן הקשבת, וכמובן ביצוע כל ההחלפות החוזרות ונשנות הללו בלא כל עלות מצידי! (להזכיר שוב שההחלפה לא פתרה את הבעיה?)

כל אלו מציגים לפניכם את הפנים האמיתיות של PIT STOP, מקום שמתחיס ללקוחותיו ברצינות, ומוכן ללכת רחוק בשביל להשאירם מרוצים, לא רק מהמוצרים האיכותיים, אלא גם מהשירות. ובשבילי - אין לזה מחיר.

אז נכון, היום אני יודע שהבעיה היא איננה הדאון פייפ, ומסע החיפושים שלי אחרי מקור הבעיה נמשך (כבר יש כיוון חדש), אבל את השירות שקיבלתי מPIT STOP, ואת הסבלנות והמקצועיות של TIG MOTORSPORT כלפי בכל סיפור הפירוק וההרכבה האינסופיים אתמול, הייתי פשוט חייב לציין לטובה, פשוט מגיע להם.

דודי, נתי, וצוות TIG היקרים, תודה!

עמרי.

*הערה חשובה: לפני שמישהו קופץ עם הסקת מסקנות משלו: אותו הדאון פייפ מורכב על עשרות רכבים בארץ, ואני היחיד הסובל מבעיה זו, כך שאין צל של ספק שאין בעיה במוצר אלא ברכב, והבעיה תמצא, אז אין צורך לנסות להשמיץ את המוצר בתרד הזה, תודה.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמרי ידידי,

תודה רבה, גדולה וענקית על המילים הטובות.

אני מקווה שתפתור את הבעיה בהקדם ואם יש משהו נוסף שנוכל לעשות עבורך, אל תהסס.

שוב, תודה על הפירגון. כפי שערן אמר, זה ממש לא מובן מאליו.

דודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לראות שיש עסקים שנותנים שרות כמו שצריך.

טוב מאוד שאתה משתף את כולם גם על ניסון החיובי כי לרבו מה שנשפח לרשת זה סיפורים על בעיות.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק בהחלט את הדעה על פיט סטופ..

ברכבים רק עם דאון פייפ ובהמשך הדוד הרגיל זאת שריקה ידועה ולכל רכב יש כולל אצלי ועוד כמה חברים.

לא אמור להיות רעש

תוכל להגיע אלינו לבדיקה חינם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...