מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: קצת על ECUTEK

ספונסר פורום הסימלון של TIG Motorsport

קצת על ECUTEK

About EcuTek

EcuTek International Ltd. has been formed with a unique combination of skills and abilities to offer the tuning industry and car enthusiast highly technical products based around performance car engine management technology.

EcuTek International Ltd. has brought together a diverse range of skills in order to develop high technology ECU tuning products. EcuTek brings together the skills, perspectives and enthusiasm of automotive, mechanical, electronic & computer engineers with many years of experience at the top of their respective fields.

EcuTek design and produce high performance ECU tuning and remapping programs for Subaru, Mitsubishi, and Mazda vehicles. These programs allow a true and clean remap of the stock ECU, providing the tools to tune supported vehicle ECUs to suit almost any circumstance.
    Some of the largest names in the tuning industry choose EcuTek. We offer exellent support through training, telephone and our dedicated forum where you can talk with our developers and other tuners all over the world.

EcuTek do not tune customer cars, we develop the software to enable tuners to remap and program more effectively. Please use our Dealer Locator to find a dealer near you. There are over 200 dealers in more than 40 countries using EcuTek software.

למי שמעוניין לדעת -
    Why Professionals Choose EcuTek

http://www.ecutek.com/products/whyecutek/

ואנחנו שמחים לבשר לכם ש- TIG MOTORSPORT היא הנציגה הבלעדית בישראל של ECUTEK גם לרכבי SUBARU.

www.tig-motorsport.com
    TIG Motorsport - Facebook
    שירותי מוסך ותמיכה לכל רכבי הספורט והיוקרה בארץ, נציגים בלעדיים של ECUTEK

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נושאים דומים

1. מה דעתכם על אוקטביה 2002 + קצת טיפים על בדיקה
    By kessler403 in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 10/11/09, 12:21
  2. קצת וספה..קצת צבע..קצת זמן פנוי
    By el presidente in forum פורום אופנועים
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 14/09/04, 18:22
  3. קצת על ווספה
    By אלקטרון in forum רכבי אספנות