Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בוחרים מדיה סנטר ? מה צריך ?

andernalin_junk
שימו לב! השרשור הזה בן 4894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב לשים אצלי בסלון מדיה סנטר ואין לי שום ידע בנושא, המטרה היא כדי שאוכל להוריד סרטים ב- HD

ולראות אותם בסלון בלי צורך בנגן בלו-ריי וכדי שלא אצטרך לצרוב את כל הסרטים

איזה מחשב צריך למטרה הזאת ? איזה רכיבים צריך ?

אני יודע שצריך הארד דיסק גדול , אבל מה עוד ? איזה כרטיס מסך ?

ראיתי ברוב המקרים שמי שמשתמש במדיה סנטר משתמש בשלט שמשולב בו גם עכבר ובנוסף שמים בצד מקלדת + עכבר BT

מי יכול לשפוך אור על הנושא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חשבתי גם בכיוון הזה, ומכיוון שאני תמיד מגזים בגאדג'טים ולא מוכן להתפשר ראיתי שמחב HTPC לא יעלה פחות מ2000-2500 ש"ח, וזה עוד בלי מקלדת ועכבר שמכיוון שהם מונחים בסלון על השולחן לא יכולים להיות סט פשוט ב50 שקל..

אז החלטתי על סטרימר שמתחבר לרשת הביתית (אצלי יש נקודה קווית בסלון אז אני לא תלוי באלחוטי), הכל שמור על המחשב בחדר (3TB), מזרים HD 1080P בלי בעייה, מחובר עם כבל אופטי למגבר - תענוג..

העלות כמובן נמוכה יחסית למחשב - 470 שקל, הדגם xtreamer sidewinder.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי גם בכיוון הזה, ומכיוון שאני תמיד מגזים בגאדג'טים ולא מוכן להתפשר ראיתי שמחב HTPC לא יעלה פחות מ2000-2500 ש"ח, וזה עוד בלי מקלדת ועכבר שמכיוון שהם מונחים בסלון על השולחן לא יכולים להיות סט פשוט ב50 שקל..

אז החלטתי על סטרימר שמתחבר לרשת הביתית (אצלי יש נקודה קווית בסלון אז אני לא תלוי באלחוטי), הכל שמור על המחשב בחדר (3TB), מזרים HD 1080P בלי בעייה, מחובר עם כבל אופטי למגבר - תענוג..

העלות כמובן נמוכה יחסית למחשב - 470 שקל, הדגם xtreamer sidewinder.

בלי קשר לעניין הסטרימרים המצויינים המומלצים בשרשור, HTPC לא יעלה פחות מ2000-2500 שקלים?!?

מה הדרישות שלך מHTPC שאתה אומר את זה?

מחשבי הMINI PC עולים עד 2000 שקלים עם רכיבים חלשים בהרבה מכל מחשב בסיסי סטנדרטי היום, סטרימר עולה פחות מ1000 שקל, גם הטובים. להרכיב HTPC בפחות מ2000 כולל מקלדת ועכבר אלחוטי / שלט זה בהחלט אפשרי, גם כאשר המארזים עצמם יחסית יקרים.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התכוונתי שאני לא יכול לבנות HTPC בפחות מזה, כי אני לא אחד שיתפשר על שום רכיב, כמו בשאר המחשבים בבית..

אז בצעד חכם (שלא מתאים לי כשזה קשור לגאדג'טים) החלטתי ללכת על האופציה הזולה ביותר.

מעבר לזה שלדעתי האישית למישהו שמעוניין רק להזרים סרטים לסלון, ויש כבר מחשב חזק בבית - אין צורך בעוד מחשב בסלון (במקרה שלי אם אני רוצה לגלוש בסלון יש לפטופ שתמיד זרוק שם).

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה זה לחסוך ועדיין אתה רוצה HTPC אז לך על פלטפורמת AMD ככה תקבל כרטיס מסך ATI מובנה שבהחלט מספיק.

3GB זכרון לא צריך יותר מזה כי הכיוון זה מערכת 32BIT.

דיסק קשיח 1T אם אתה מתכוון להקליט, כרטיס טלויזיה שיוכל לחליף ערוצים בממיר הוט\יס HVR 1700.

מארז + ספק Antec NSK2480.

לי יצא 2550 אם 4GB זכרון, סט של 3 עלה יותר מה 4 , אם אתה לא צריך הקלטה אז תוריד את מחיר הכרטיס טלויזיה 420 שח, אם לא משנה לך העיצוב אז תחליף את המארז זה עולה 500 שקל.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי עדיף סטרימר

אבל אם אתה שוקל לרכוש מחשבמדיה אז אולי כדאי לך לשקול לרכוש PS3 ככה גם תרוויח פלטפורמה למשחקים

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...