Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מבקש ממש חוות דעת על דוח בדיקה לנטיס..

orbzk
שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל לעוזר ...אני מבקש חוות דעת על מספר ליקויים , לקחתי לבדיקה בטסטקאר בנשר מאזדה לאנטיס GLX 2002 עם 140.000 קמ יד 2. הסכמנו על 33.500 אלף שח ..

1.דליפות לחץ גבוהות בצילנדרים ,רעש מערכת שסתומים, חוסר שמן במנוע , נזילות שמן חזקות ,סימני שריפת שמן ,תושבות מנוע פגומות , לברר זמן טיפול ומערכת תיזמון ,מחשב רכב לא נבדק ,מערכת הזרקת דלק לא נבדקה.

2.מערכת פלטה :דליפה בחיבורי צינורות ,דליפות מהסעפת

3.סרן קידמי ומערכת היגוי: חופש ונקישה בתיבת ההגה, חריקות במתלה ,כוון זווית היגוי ,נזילון שמן מערכת הידראולית

4. קפיציםבולם זעזוים קידמיים חלשים

5 תושבת תיבת הילוכים פגומה ,נקישה בשילוב הילוכים

זה עיקר הדברים...

אני ממש מבקש התיחסות מחיפוש בפורום יש הרבה דעות

האם אלו דברים רגילים לכל רכב 2002 וסתם ניפוח של המכון או שיש מקום לחשש

הרכב עדין אצל המוכר עד סופש ..

תודה מראש לכל מי שיעזור לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לקחת את הרכב למוסך שאתה סומך עליו ולבדוק את נושא החוסר בשמן, תושבות המנוע והגיר ובולמי הזעזועים.

אם המרכב במצב טוב, אין סיבה לפסול את הרכב. על הליקויים שכן התגלו כאן תנסה להסתדר במחיר עם המוכר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל רושמים נזילות שמן אבל כאשר רושמים נזילות חזקות וחוסר שמן ודליפות לחץ ושריפץ שמן אז נראה לי שמנוע במצב רע. גם נוסיף תושבות גמורות ותיאור באופן כללי של רכב מוזנח שעבר חיים לא קלים.

במידע ורכב עבר התעוללות שיטתית והזנחה אז שום ישור קו לא יעזור לו. כל פעם משהו חדש יתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה כסת"ח וניפוחים שראיתי בכל טופס בדיקה.

הדברים שאני אישית הייתי מנסה להוריד במחיר ובודק במוסך שאני מכיר לפני הקניה

בסעיף 1) נזילות שמן חזקות:בדר"כ הם לא רושמים "חזקות" ובדר"כ הם מסבירים בע"פ כי מדובר בהזעה ולא בנזילה,

מה הסביר לך הבוחן בע"פ? אם מדובר בנזילה משמעותית והרכב נסע ללא שימון מספיק, פתח לצרות ....

בסעיף 2)נזילות שמן מערכת הידראולית -חשוב לבדוק לפני הקניה במה מדובר.

סה"כ בדיקה סבירה מינוס, לא משהו מעבר לזה....

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור לרכב הבא בתור.

יש כאן יותר מסתם כסת"ח, המנוע במצב רע מאוד ונראה שגם שאר המכלולים לא מציאה. מדובר ברכב מוזנח \ קרוע או גם וגם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...