Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש לבעיה בבקקס בלנטרה 98

hitman21m
שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי יונדאי לנטרה שנת 98 ובחודש האחרון אני שומע רעשים עולים ויורדים כאלו (לא חריקות) כאשר אני מאיץ במהירויות 30-70 לערך.

הייתי במוסך והחליפו לי את 2 המיסבים של 2 הגלגלים הקדמיים אך זה לא עזר.

המוסכניק אמר לי שזה מאה אחוז בטוח הבקקס (או בק אקס) של הגיר האוטומט ואין מה לעשות אלא להחליף גיר.

השאלה האם באמת ניתן לעשות משהו? האם ניתן להחליף רק בקקס ? האם ישנם חומרים שמשקמים את הבקקס בלי לפתוח גיר??

או האם לדעתכם זה בכלל לא מחייב שזה בקקס?

בתודה מראש

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לנטרה הנה בעלת הנעה קדמית, אי לכך אין לה סרן אח' מניע("בק-אקס").

2. תחליף מכונאי - הוא חאפר.

3. גש למוסך אחר לקבלת חוו"ד.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

ברשותי יונדאי לנטרה שנת 98 ובחודש האחרון אני שומע רעשים עולים ויורדים כאלו (לא חריקות) כאשר אני מאיץ במהירויות 30-70 לערך.

המוסכניק אמר לי שזה מאה אחוז בטוח הבקקס (או בק אקס) של הגיר האוטומט ואין מה לעשות אלא להחליף גיר.

השאלה האם באמת ניתן לעשות משהו? האם ניתן להחליף רק בקקס ? האם ישנם חומרים שמשקמים את הבקקס בלי לפתוח גיר??

בתודה מראש

ליאור

להערכתי המכונאי התכוון למסבי הדפראנציאל או לסטליטים , יתכן גם שהפניון נפגע והיא נשענת לא טוב על הקרונה.

כמה קמ יש לרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

בתודה מראש

ליאור

הייתה לי לנטרה 94 עד לפני 3 חודשים. לפני בערך 3 שנים הייתה לי בעיה דומה של רעשים (אלו היו יותר תקתוקים כאלו) במהירויות מסויימות ובעיקר אני זוכר את זה בעליות כשהרכב מאיץ. לקחתי את הרכב לקרוב משפחה שלי שמחזיק מכון בדיקות באזור ב"ש (יש אומרים המכון המתקדם ביותר באזור הדרום...), הוא עשה סיבוב על הרכב ואמר לי שיש שן שבורה בבק-אקס של הגיר, אין לי מושג מה זה אומר בדיוק אבל הוא אמר לי אז שזה לא קריטי ואין טעם לפתוח את הגיר כי התיקון יעלה המון כסף ביחס לשווי הגיר ושווי הרכב, בעיקרון הוא אמר "לי סע ככה, באיזשהו שלב הגיר ישווק חיים, זה יכול לקרות מחר וזה יכול לקרות עוד 3 שנים ואי אפשר לדעת בדיוק", ואכן הרכב נסע ככה כמעט שנתיים עד שיום אחד אכן הגיר שווק חיים, זה לא היה הגיר המקורי של הרכב דרך אגב, אם יש לזה איזשהו קשר.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לנטרה הנה בעלת הנעה קדמית, אי לכך אין לה סרן אח' מניע("בק-אקס").

2. תחליף מכונאי - הוא חאפר.

3. גש למוסך אחר לקבלת חוו"ד.

לא יומרני מידי ?

כבר להחליף ? כבר חאפר ?

אולי לא התבטא במדוייק ?

אגב.. יש לא מעט מכונאים מאוד מנוסים שלא יושבים מבוקר עד ערב ליד מקלדת שעד היום קוראים לפרונט טראנס אקסל בשם בק אקס ולא משום שהם חאפרים ,אלא משום שזה מה שנשתרש לאורך השנים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

בתודה מראש

ליאור

מאוד רצוי שתחזור אלינו עם תוצאות הנזק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

חזרתי היום מ SHAFT (מוסך של הפורום) ואכן הם טוענים שזה כנראה בקקס (כן אני יודע שקוראים לזה ככה אבל זה באמת

הפרונט אקסל), יש מישהו שמתעסק עם הדברים הללו שניתן להתייעץ איתו לאמיתות הדבר?

יש משהו לעשות עם זה?

שמעתי על החומר של קסאדו ששמים בנוזל של הגיר האוטומט ואמור לשקם אותו....

אשמח לעוד תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

חזרתי היום מ SHAFT (מוסך של הפורום) ואכן הם טוענים שזה כנראה בקקס (כן אני יודע שקוראים לזה ככה אבל זה באמת

הפרונט אקסל), יש מישהו שמתעסק עם הדברים הללו שניתן להתייעץ איתו לאמיתות הדבר?

יש משהו לעשות עם זה?

שמעתי על החומר של קסאדו ששמים בנוזל של הגיר האוטומט ואמור לשקם אותו....

אשמח לעוד תגובות.

שאפט לא חאפר ואין צורך להחליפו ,זה דבר ראשון.

שאל אותו בקשר לכל תוסף שעולה על דעתך .

אני שמבין מעט , סקפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון בנושא הבקקס.

היום נסעתי ושמעתי עוד כמה רעשים של דפיקות ומד המהירות פתאום צנח ל-0 והפסיק לעבוד...

האם יתכן שכל הסיפור זה משהו שקשור למד מהירות?

מישהו יודע??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון בנושא הבקקס.

היום נסעתי ושמעתי עוד כמה רעשים של דפיקות ומד המהירות פתאום צנח ל-0 והפסיק לעבוד...

האם יתכן שכל הסיפור זה משהו שקשור למד מהירות?

מישהו יודע??

אל תמשיך ,החילזון המורכב בתוך הגיר התפרק כנראה .

תבדוק כדאיות תיקון אצל שאפט שהדיאגנוזה שלו היתה המדוייקת ביותר, או איזה רכב נטוש לתרומת חלפים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני רוצה לציין לטובה באמת את מוסך "שאפט" שעזר לי בכל נושא ושניתן

תמיד לפנות אליהם והם ממש מנסים לעזור עד כמה שיכולים.

הכוונה שלי היתה פשוט לקבל חוות דעת של מישהו שמתעסק בגירים כי כמובן שאפט לא מתעסקים בגירים עצמם.

דרך אגב הלכתי למוסך אוו ספידומטרים והם הוציאו את הפניון שמעל הגיר (לא זה שבתוך הגיר) והוא היה שחוק מאוד

וחלקו גם שבור.....

אבל החלק המקורי החדש היה חסר אז הוא אמר לי סע עם זה עד מחר שנקבל את החלק וסגר את האוטם העליון.

אבל הרעש לא היה מזה כי נסעתי בלי החלק ועדיין יש רעש וקצת דפיקות כאלו מדי פעם(לא כשהאוטו מעביר הילוך)..

כמה צריך לעלות שיפוץ של הדיפרנציאל (בקקס בשפת העם) אצל מישהו שמתעסק בגירים?

האם יש מישהו מהפורום שיכול לתת הצעת מחיר?

בתודה מראש

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני רוצה לציין לטובה באמת את מוסך "שאפט" שעזר לי בכל נושא ושניתן

תמיד לפנות אליהם והם ממש מנסים לעזור עד כמה שיכולים.

הכוונה שלי היתה פשוט לקבל חוות דעת של מישהו שמתעסק בגירים כי כמובן שאפט לא מתעסקים בגירים עצמם.

דרך אגב הלכתי למוסך אוו ספידומטרים והם הוציאו את הפניון שמעל הגיר (לא זה שבתוך הגיר) והוא היה שחוק מאוד

וחלקו גם שבור.....

אבל החלק המקורי החדש היה חסר אז הוא אמר לי סע עם זה עד מחר שנקבל את החלק וסגר את האוטם העליון.

אבל הרעש לא היה מזה כי נסעתי בלי החלק ועדיין יש רעש וקצת דפיקות כאלו מדי פעם(לא כשהאוטו מעביר הילוך)..

כמה צריך לעלות שיפוץ של הדיפרנציאל (בקקס בשפת העם) אצל מישהו שמתעסק בגירים?

האם יש מישהו מהפורום שיכול לתת הצעת מחיר?

בתודה מראש

ליאור

=====עם קשריך בפרוקיות טובים ,עדיף מפרוק ,מקורי שאיש לא פתח ונגע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מצב:

לאחר שהומלצתי לבקר במוסך של רמי רחמים (מומחה יונדאי) נאמר לי שצריך להחליף את המיסבים שבדיפרנציאל אבל לא צריך להתעסק עם הגיר עצמו (צריך אבל לפתוח את הגיר) וזאת במחיר סביר כולל החלפת שמן גיר ומחזיר שמן.

הטיפול אצל רמי היה מעולה ומסור ואחרי סיום הטיפול אכן הרעש המטריד נעלם!

תודה רבה לרמי וכמו כן לליאור מ"יונדאי שופ" שעזר בכל אורך התהליך של התיקון(וגם ההמלצה באה ממנו).

כולי תקווה שאכן זהו סוף לבעייה המציקה הזו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...