Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטז או סוזוקי סמוראי

דידווו
שימו לב! השרשור הזה בן 4892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לקנות את החלום שלי( סוף סוף) שזה ג'יפ חזק שישמש אותו רק לטיולי שטח בסופי שבוע..

עשיתי הרבה חיפושים וראתיתי שהג'יפ המתאים לי זה הסמוראי ואני מחפש סמוראי עכשיו , השאלה שלי שאם כדאי לי לחפש גם ספורטז כי בתקציב שלי אני יכול לקנות סמוראי עד שנת 90 ובאותו תקציב יכול לקנות ספורטז שנת 96 .. אז איזה ג'יפ מהם חזק יותר בשטח ושניתן לעשות לו שיפורים כמו נעילות.וגם חשיבות זמינות החלקים. טיפול עצמי בג'יפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, סמוראי הוא כלי יותר חזק מספורטג בשטח.

מבחינת פשטות טיפולים לבד בבית, הספורטז' עדיפה.

קשה מאוד להשיג נעילה לספורטז', לסמוראי יש שפע אפשרויות.

עלויות האחזקה די דומות.

סמוראי מכוון כמו שצריך יאכל 1:8

ספורטז' אוטמט יאכל 1:6, גיר ידני 1:8/9

אני אישית בחרתי הפעם בספורטז' (גם אני חשבתי על סמוראי, בסוף ויתרתי מכיון שהספורטז' לאחר הגבהה תספק אותי בשטח לדרישות שלי), כמו כן מתחתי את התקציב ורכשתי לעצמי את דגם הקאטבק, כרגע אני מאוד מבסוט, אבל הרכב אצלי בקושי שבועיים ככה שזה עדיין לא אמדן להערכה של הרכב.

דבר אחד אני יודע, התחזוקה סבירה לחלוטין, ביחס לכל ג'יפ אחר שאני מכיר (היום סיימתי ישור קו)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך היכן להעמיד סיקס במקום בטוח ומוגן מפני בני דודים.

אם יש לך היכן לטפל בסיקס, או מזומנים נזילים רבים לטפל בסיקס.

אם יש לך החשק להתרוצץ בתיקונים אינסוף.

לך על זה :)

אני אישית חשבתי לא פעם (ועדיין חושב) לקנות סיקס או סופה, אין ספק שזה הדבר הכי טוב (לפחות לאנשים כמוני).

השאלה היא אם מבחינה ריאלית אתה זקוק לזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

כתבת ''ג'יפ חזק'' ואני לא מבין איפה ה''חזק'' פה בסמוראי?

אם אתה מתכוון למרכב שלדה סרנים וכו' אז כן סמוראי הוא כלי אמין וחזק

אבל אם התכוונת למנוע.... זה לא הכיוון

השאלה מה אתה מצפה לעשות עם הגיפ?

אם הרבה טיולים בחולות\דיונות אז לדעתי לך על הספורטז' (לא היתה לי כזאת אבל לפי זכרוני זה מנוע 2L לא?)

אם אתה מתכוון גם ליסוע הרבה טכני\ סלעים לדעתי לך על סמוראי אחזקה וטיפולים אתה עושה על המדרכה

חלקים ושיפורים והמון מידע בשפע

לי היתה ויטרה אוטו' זה היה כלי שנהנתי ממנו בכל נסיעה עשתה הכל אבל לבסוף רציתי עוד כח

אז עברתי לסופה (180 סוסים לא טועים חח:wink: )

השאלה עוד פעם מה אתה מחפש ואיזה ידע וניסיון יש לך על ג'יפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שזה נראה הוא חדש בתחום.

לספורטג' אכן מנוע 2L שמגיע ממאזדה 626 שיוצרו עד שנת 96, הספק של 128 סוסים והילוך כוח קצר מאוד שעוזר לפצות על זה שהרכב הוא איננו ג'יפ אמיתי ומסוקס.

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...