Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה ותשובה ועוד שאלה ועוד תשובה לגבי מחירי הדלק. הרבה שאלות ותשובות

tgb
שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך זה יכול להיות שבתחנת דלק "סדש" לדוגמא מוכרים ליטל סולר ב6.05

הנה תמונה שצילמתי אתמול

img1123180743_2atsjs.jpg

בעוד שבתחנות דלק אחרות כמו "פז" או "דלק" מוכרים ביותר מכפול?! 12-13 שקל ליטר סולר?

שאלתי נהג מונית אחד והוא אמר שהתחנות דלק קונות ליטר ב4-4.5 שקל והם משחקות עם המחיר. ובנוסף, שהסולר יותר "נקי" בתחנות דלק הרציניות כמו פז או דלק ועל סדש או דור אלון וכאלה הוא לא סומך. ז"א שאם מתדלקים בסדש לדוגמא אז במקום 1 ל-18 או 19 האוטו יעשה 1 ל-15 או 16 או משהו בסגנון. יכול להיות דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פירושו של שוק חופשי.

למעש מרבית התחנות מוכרות את הסולר במחירים די דומים, תחת ההכרזה על "מבצעים". מכל מקום - כדאי לך להכיר את מפת תחנות הדלק באזור מגוריך ולאורך הצירים שבהם אתה מרבה לנהוג, על מנת לבחור את הזולות שבהן.

לגבי איכות הדלק - איני מומחה לאיכות הדלק, אבל שני דברים:

1. כל החברות רוכשות את הדלק מאותם שני מקורות - בתי הזיקוק בחיפה ואשדוד (חוץ מכמויות קטנות של דלק מיובא), כך שאין סיבה שאיכות הדלק תהיה שונה.

2. אני קונה מזה שים רבות דלק (בנזין) בחברות הקטנות - במיוחד טן - ומעולם לא נתקלתי בבעיות. לעומת זאת אני מקבל שירות יותר טוב והדלק יותר זול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פיקוח על מחירי הסולר,אפשר למכור באיזה מחיר שרוצים.

בתכלס רוב התחנות נותנות הנחות ומוכרות במחיר נמוך מבנזין או לא רחוק ממנו.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי איכות הדלק,ברור שכולם מביאים מאותו חור,אבל!

מה לגבי מה שהם מוסיפים כדי לעבות את הכמות? מים או איזה פסולת גרעינית אני יודע, לא פעם הקונקט שלי היתה מעשנת ומתנהגת שונה לגמרי מסוגי תחנות שונות.שלדעתי הטובה ביותר הם דרגון דיזל.אני מקווה שלא היה לזה אפקט פסיכולוגי וש"התוסף" שהם מוסיפים אכן עזר לי.

אני היום מתדלק בנזין רק בדלק דראגון.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי איכות הדלק,ברור שכולם מביאים מאותו חור,אבל!

מה לגבי מה שהם מוסיפים כדי לעבות את הכמות? מים או איזה פסולת גרעינית אני יודע, לא פעם הקונקט שלי היתה מעשנת ומתנהגת שונה לגמרי מסוגי תחנות שונות.שלדעתי הטובה ביותר הם דרגון דיזל.אני מקווה שלא היה לזה אפקט פסיכולוגי וש"התוסף" שהם מוסיפים אכן עזר לי.

אני היום מתדלק בנזין רק בדלק דראגון.

בסדר לגבי בנזין רוב התחנות מוכרות במחיר די דומה

אבל לגבי סולר? באוטו של העבודה עם המנוע דיזל יש דלקן שאפשר להשתמש בו רק בתחנות דלק דרגון וכל ליטר עולה 12-13 שקל. שזה יותר מפי 2 מהמחיר בתחנות אחרות איפה ההגיון פה? זה לא שקל 2 זה 6-7 שקל יותר לליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה ששמה לך את הדלקן ממש לא משלמת 13 שקל לליטר תיהיה בטוח.זה רק רשום לך שם.בפועל החברה משלמת הרבה פחות.זה המחיר הפורמאלי אפשר להגיד

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחורפש +- אותו דבר..

משתלם לי לקחת את המשאית של העבודה לשם לתדלק פול

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה ששמה לך את הדלקן ממש לא משלמת 13 שקל לליטר תיהיה בטוח.זה רק רשום לך שם.בפועל החברה משלמת הרבה פחות.זה המחיר הפורמאלי אפשר להגיד

מה ז"א החברה לא משלמת? בסוף התדלוק מופיע 500 ש"ח על איזה 40 ליטר. זה הכל מודפס על קבלה אז איך בדיוק הם משלמים הרבה פחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר,עבדתי בדלק,ובתור עובד מבפנים הוסבר לי,שזהו המחיר המלא כעיקרון,והמחיר שבעל הדלקן ישלם,שמור במערכת.כל אחד מקבל מחיר שונה לגמרי.אני למשל לפני שנה,תדלקתי את שלי ב 5.5 שקלים לליטר.אני קיבלתי את המחיר המסובסד של תחנת המוניות.קיבלתי כרטיס מיוחד,וייחד איתי בעל התחנה שינה את הנתונים במחשב התחנה ע"י תוכנה יעודית,שפשוט משנה את צורת החיוב שלי.מה עוד שידעתי איך הוא עשה את זה,אז יכלתי לשנות את זה גם ל 4 שקל ול3 שקלים.(-:

מוסדות,משאיות של תנובה וכ'ו משלמות מחיר שונה מהצרכן הרגיל.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...