Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש טיפים ועצות לארגון חתונה סוף מרץ 2011

jhonston
שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב

אז גם תורי הגיע ואני עושה את הצעד.

קראתי את השרשור של ExoduS : "מבקש טיפים ועצות לארגון חתונה"

ולאור הבקשה שלו לסגור את השרשור שלו והעובדה שיש כאן הרבה טובים בני טובים בעלי ניסיון,

החלטתי שגם אני אשמח לקבל את המלצותיכם

קצת פרטים לגבי התקדמות שלי:

מקום סגרנו לסוף מרץ בגני אליזה.

מה שנשאר זה:

צלם

DJ

אלכוהול ( מה הכמויות בערך ומקומות / ספקים ממולצים)

הזמנות

טבעות

ואני מאמין ששכחתי עוד דברים, אבל כאן אתם כבר תנסו להיכנס לתמונה ולעזור לי...

תודה מראש לכולם.

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה:

לא ביקשתי לסגור, ביקשתי להבהיר שאני אישית, כבר התחתנתי.

אני חושב שעדיף לרכז הכל בשירוש אחד שכבר גם ככה רווי במידע.

עכשיו לשאלתך, מאיפה אתה בארץ, לא נשלח אותך לצלם במטולה כשאתה גר באילת.

מה עם הדיג'י שהמלצתי בפרטי, דיברת איתו?

אלכוהול, מה כמות המוזמנים וסוגם (צעירים, שותים וכו').

הזמנות, עשינו פה:

http://www.tic-tac.co.il/ChooseImageProduct.aspx?CatID={E1E722A9-561F-406C-B126-DD0958B52F52}&gclid=CNX3tcKSt6UCFZBO4Qod026gYw

יצא זול ומעולה.

טבעות, ערוך השוואת מחיר בין חניות, סה"כ אין הבדלים גדולים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכוהול:סיטונאי אצלך באיזור שאתה סומך עליו, ההבדל בין סיטונאים אינו גדול, כל אחד גם מוכר משהו יקר יותר ומשהו בזול יותר.

צלם:לא מהגדולים, עדיף סטודיו קטן שבו אתה פוגש את הצלם שיבוא אליך לאירוע ולא ספק משנה שהגיע דרך קבלן שקם על רגל שמאל בבוקר, אני עובד עם רבים בתחום אבל בתור המלצה על מישהו "בילתי תלוי" אני אוהב את העבודה של ינאי רובחה (קצת מטורלל אבל תמונות זהב), מהגדולים אולפני ראשון נחשבים לסבבה.

תקליטן:עדיף מישהו שיודע להזיז אנשים ולאו דווקא כזה שאוהב את הסגנון המוסיקלי שלך, לקהל שאוהב ושומע מזרחית קל יותר למצוא תקליטן היות וההיצא גדול יותר, אני עובד הרבה עם NO-LIMIT מהצד השני יש את אלפרין שיהיה יקר יותר אבל גם רמה שתיים מעל

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ExoduS סליחה, אבל כנראה שלא הבנתי אותך לגבי ההמשכיות של השירשור שלך.

אנחנו מחולון (ככה שבגדול לא צריכה להיות לנו בעיה לעבוד מול בעלי מקצוע מאיזור רעננה בצפון ועד רחובות בדרום).

עם הDJ עדיין לא דיברנו אבל אני בהחלט מתכוון להיפגש איתו ולקבל ממנו הצעת מחיר.

מוזמנים : 350-400 (בסביבות 150 צעירים, הערכה כללית-רשימת המוזמנים עדיין לא סגורה)

שאלה: איזה אלכוהול מומלץ מלבד וודקה-רדבול , ויסקי ? אבל בלי להתפזר יותר מידיי

לחבר'ה שהתחתנו בעבר:

1. כמה הוזמנו? כמה אישרו הגעה? כמה הגיעו בפועל?
  2. כמה אורחים היו? כמה אלכוהול ואיזה הגשתם?

למי שלא אכפת לשתף בהוצאות/עליות שהיו לו אז אשמח לשמוע כדי לקבל תמונה לגבי איפה אני עומד

בברכה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב! אני עומד להתחתן בסביבות אותו התאריך שלך.

אצלי יש 160 מוזמנים. לרוב המקומות יש מינימום של 200-250 מוזמנים. עברתי בכמה אולמות והנה המחירים שקיבלתי עד עכשיו אם זה מעניין אותך:

חוות אלנבי (לא רלוונטי כלפיך מקום קטן) -כ 240 ש"ח למנה (לא כולל תאורה הגברה כולל עיצוב בסיסי).

מוסקט ארועים - 195 ש"ח למנה (כולל עיצוב הגברה ותאורה).

AVIA EVENT - כ 210 ש"ח למנה כולל עיצוב הגברה ותאורה ו DJ.

סאלוט ארועים - כ 210 ש"ח למנה כולל עיצוב הגברה ותאורה (ועוד כל מיני תוספות באוכל).

כנראה אנחנו הולכים לסגור בסאלוט ארועים (כמובן שיהיה מיקוח עצבני על המחיר :wink:).

מבחינת שמלת כלה - בינתיים האישה לעתיד עברה בהמון מקומות. היא ממש התלהבה משימלה שהיא ראתה במקום הראשון שהיא היתה בו. אנחנו מחפשים לצמצם עלויות אז בודקים עוד מקומות. המקום הראשון שהיא היתה בו רצו על השכרת השמלה + איפור + תסרוקת + כל מה שמסביב שהכלה צריכה לאותו היום 5500 ש"ח. עד עכשיו זו ההצעה הכי טובה שקיבלנו. גם פה כנראה אפשר להתמקח.

מבחינת צלם , הבן של ההיא משמלות הכלה הוא בעל סטודיו לצילום. אצלנו הארוע קטן אז צלם סטילס + צלם וידאו יוצא כ 5000 ש"ח. יש לי את ההצעת המחיר המלאה בבית אם תרצה עוד פרטים. אם לוקחים שמלה אצל האימא והבן מצלם בארוע אז יש 500 ש"ח הנחה מכל אחד. אם תרצה עוד פרטים לגבי שניהם (הם ממוקמים בראשון) אז אפשר בפרטי.

DJ - זה באמת תלוי בקהל. כנראה הולך לסגור עם יניב פרחי (CUEDJ) שהוא חבר של חבר טוב.

טבעות - טיול קטן באזור הבורסה ברמת גן. לא חושב שיהיו הבדלים ממש גדולים במחירים.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר, יש לי מספר מוזמנים כמעט כפול משלך ועדיין קיבלתי מחירים דומים לשלך:

גאיה לא כולל הגבר תאורה 230 בנוסף יש להם קטע מוזר של בר חיצוני שאתה מחוייב לעבוד איתו בלבד (מי אמר סחטנות?)

יער הפקאן לא כולל הגברה ותאורה גם בסביבות אותו המחיר (אנ לא זוכר , מה שכן זה בין 220 ל 240)

פנינת הברון לא כולל הגברה ותאורה 220

גני אליזה 215 אם אני אעבור את 400 מוזמנים אזכה ל 5 שח הנחה= 210 אבל הגברה ותאורה זולים יחסית : 5000 שח

בקיצור ממש סוג של קרטל

בברכה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*לא היה לי יותר מדי זמן בפעם הקודמת.

טבעות - ג'קסון בבורסה ברמת גן, קצת שוק ולא לבעלי לב חלש אבל עבודה טובה מהר ודי בזול (על חתונה את הולכים "לשלם" כל החיים)

שמלת כלה- עדיף לתפור לבד על בסיס דגם שהעתידית אהבה, זה יעלה כ3000 ש"ח, יהיה מתאים יותר במידה וגם תוכלו למכור\לשמור לאחר מכן.

צלם- לא בוחרים על פי מחיר, מתחתנים בד"כ פעם אחת ולכן מומלץ שצלם האירוע לא יבחר בגלל המחיר, 5000 ש"ח לסטילס ווידאו זה או ממש זול או די יקר (תלוי אם כולל אלבום, עריכה, HD).

שתיה- ל350-400 איש, אם אתה מתפזר 5000 ש"ח, וזה כולל TRUMP וגריי גוס בשולחנות של החברים, אבסולוט, רד לייבל, פיג' ועוד בבר.

לא שווה לשים בקבוק בכל שולחן (למרות שבעדות מסוימות מקובל), קונים בקבוקים עדיף מסומנים ולוקחים את כל הריקים בסוף (בודקים את הסימונים ), חלק יפתחו בקבוק וישתו קצת, חלק ישתו הרבה ייפתחו 3 בקבוקים וישאירו בכל אחד קצת ולכן ההמלצה לשים בבר תחסוך איזה אלפיה.

אני לא ממליץ לקנות אלכוהול יקר מידי (ון גוך וכאלה) היות וגם ככה 90% שותים וודקה רד בול ולכן גם וודקה ב60 ש"ח תעשה את העבודה.

תקליטנים שאני ממליץ אליהם מאיזור המרכז (יש המון אבל אילו חברה שאני זוכר לטובה ואוהב את העבודה שלהם, תשאלו חברים צמצמו ל3-4 תקליטנים ולכו לשמוע: NO LIMIT, שרון אוחנה VOICE, אלפרין (אופציה יקרה שכדי לנצלה צריך קהל שמבין מה הוא שומע אחרת תחסוך עוד 1000), יוסי גואטה, יותם BAILA, רובי (לא זוכר את הלייבל אבל 0527537888)

צלמים:ינאי רובחה (מקצועי, מעת מטורלל), נאור גודלי (גודלי הפקות, מקצועי, שקט וזורם), רפי (רפיס', מקצועי , משעשע), אולפני ראשון ועוד, שוב גם כאן מומלץ לשאול חברים שהתחתנו כבר וכך לצמצם או להגדיל את הרשימה, הכי חשוב שתהיה כימיה טובה עם הצלם בתור בן אדם ככה היום יזרום טוב יותר ותקבלו עבודה טובה יותר

כ400 מוזמנים זה בערך 350 אורחים, על תתחיבו מעל 330 גם אם סגרתם 40 רזרבה תמיד יהיו באולם עוד שולחנות בשלוף

ממוצע לאורח זה 220 ש"ח (עצוב אבל נכון), משפחה עם 3 ילדים תביא 1000, סבא מצד הדודה יביא 150 חבר טוב יביא 1000 תנסה לא לעבור את ה270 ש"ח לאדם בשקלול הסופי: מנה כ200 לאדם, עיצוב אולם 5000, אלכוהול 5000, רבנות ועוד 1500, שמלה 5000, תקליטן כ4500, צלם כ6500-7500, אין צורך ב2 וידאו לכמות של עד 380 איש

*אסף, תעשה גיחה לאחוזת ים בראשון אולי תאהב את מה שתראה, המחיר נעים לכיס המקום יפה, הצוות מקצועי והאוכל טעים.

גאיה יקר אבל שווה האולם עובד יפה, העיצוב עדיין רענן, לא צריך בר חיצוני, עדיף להביא אלכוהול לבד ולשים בבר של האולם ככה גם יודעים שמקורי וחוסכים איזה 3000 ש"ח

בסביבות המחירים האלה יש את אלה ובימים חלשים אפשר לסגור גם בטרויה, בנצר ועוד (230-240) לכמויות של 300+

שאלות וקומבינות 054-8828202

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי לגבי טבעות:

הניסיון שלי בטבעת אירוסין.

קניתי יהלום דרך חבר בבורסה וחיפשתי טבעת לשבץ.

הייתי אצל ג'קסון המבחר גדול אבל זה ממש שוק.

את האמת התמודדתי עם המקום הסואן מה שעיצבן זה שהמחירים בכלל לא זולים והיחס.

תומר (הבן של ג'קסון המקורי) כבר ממש שבע כשניסיתי להתמקח לא הסכים

עבור טבעת נישואין ביקש 200 שח לגר עבור זהב 14 קראט ועוד 200 שח עבור שיבוץ

בפועל מצאתי בר"ג ובחולון ב150 שח לגר ושיבוץ ב 30 שח (במיקוח הוא לא גובה גם את זה)

בר"ג :לא זוכר את שם החנות אבל לבחור קוראים לוי והחנות נמצאת ברחוב ביאליק חנות תכשיטים ראשונה ברחוב ביאליק כשנכנסים מרחוב ז'בוטינסקי נמצאת בצד ימין (ממול הכניסה לסופר של מרכז אלרם)

בחולון: לירן תכשיטנים שנקר אריה 46 חולון בחור בשם אסף

לגבי טבעת נישואין אני אחזור לאחד מהשניים.(ובטח שלא לג'קסון)

בברכה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות:

• מצטרף להמלצה ה"שלילית" לגבי ג'קסון- יותר מידי מרגיש כמו שוק
  • אם אתה מחולון ומוכן לנסוע עד לרחובות, סע עוד קצת וקנה אלכוהול ב"בנא" במתחם בילו
  • די ג'יי מומלץ מאוד מאוד הוא גיא ברנס, אך עם זאת עולה מעט יותר
  • הצלם ינאי רובחה מטורלל לדעתי במובן החיובי של המלה. עולה גם כן קצת יותר מהמקובל
  • אם אתה רוצה המלצה על טבעות- בפרטי. כמו כן אם אתה בעניין של מגנטים

מעבר לכך, חפש הודעותי האחרונות בנושא

מזל טוב

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד אהבתי את האתר של ינאי רובחה אבל לצערי מישהו כבר הקדים אותי והוא לא פנוי בתאריך שלי :cry:

מכירים עוד צלמים מוכשרים שהם אמנים בנשמתם?

עד עכשו המליצו לי על:

וידאו ספורט -עמוס הוד השרון

אריאל מראש העין

מכירים ?

בברכה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

טוב בגלל שהמיועדת היא מהצפון הלכנו להתרשם ולקבל הצעת מחיר מ"סטודיו 1 אוחנה" בעפולה.

העבודה שלו מצאה חן בעיננו.

אבל לא מצאתי איזכור לגביו ב mit4mit וגם לא במתחתנים

מישהו מכיר את הסטודיו ויכול לתת עליו חוות דעת?

בברכה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

DJ כרגע מתכנס לכיוון של איתי שדה ?

ראיתי עליו המון המלצות טובות ב MIT4MIT

יש למישהו נסיון איתו?

או עם הצוות צילום של סטודיו 1 מעפולה?

בברכה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לחגיגה.

הצעתי לה לפני פחות משבועיים, טבעת אירוסין קניתי בבורסה בר"ג אצל דיאמונד ספינקס (או משהו כזה)

יצא יפה מאד ובמחיר טוב.

בכל מקרה,

אין לי שמץ בכלל מאיפה לגשת לסיפור הזה שגם ככה מלחיץ אותי - כ450 מוזמנים זה אומר פחות כסף למנה?

מה בדרך כלל כולל המחיר של המנה?

יש איזה אתרים שאתם מכירים למתחילים להבין מי נגד מי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, תקרא את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=305031

יש קישור גם בתחילת העמוד.

מזל טוב!

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...