Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחכות או להגיש תביעה?,משאית פגעה לי ברכב בחניה

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Guest ספורטמוטורי

שלום רציתי עיצה ממנוסים.

הסיפור הוא ששבוע שעבר נהג משאית פגע לי ברכב כאשר הרכב שלי היה בחניה,צילמתי את הנזק והפוגע צילם,הפוגע היה הנהג ולא הבעלים של המשאית,כמו כן הוא חתם לי שהוא אשם שפגע לי ברכב כאשר חנה.

דיברתי עם חברת הביטוח ותיקנתי את הרכב במוסך שלהם כי כך אני מקבל רכב חלופי ועוזרים לי במקרה ותהיה תביעה,הנזק היה פחות מסכום ההשתתפות העצמית של המשאית,כי במשאית השתתפות עצמית היא רק מנזק שעולה על 5000 שקל,כך שחברת הביטוח שלו לא קשורה.

הבעיה היא שמחלקת התביעות של המוסך ואני דיברנו עם בעל המשאית הוא כל פעם אומר שיחזור והוא לא חוזר וכאשר דיברנו איתו בפעם הראשונה הוא טען שאני ניפחתי את המכה כדי לקבל יותר (כאילו אני כזה משועמם) והוא לא מעוניין לשלם לי את הסכום,והוא כל פעם מתעלם מהטלפונים שלי ולא חוזר אלי,חשוב לציין שאני כבר שילמתי למוסך ולשמאי.

מה אתם אומרים עדיף להגיש תביעה או לחכות שידבר איתי(כמובן לא יותר מדי זמן)?

למישהו יש נסיון עם מקרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה צריך ליצור קשר עם בעל הרכב?

יש לך סוכן ביטוח שיצר עימו קשר והוא כל פעם מתחמק, שחברת הביטוח תיצור עימו קשר ותחליט על המשך תהליך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
מדוע אתה צריך ליצור קשר עם בעל הרכב?

יש לך סוכן ביטוח שיצר עימו קשר והוא כל פעם מתחמק, שחברת הביטוח תיצור עימו קשר ותחליט על המשך תהליך.

ל'

אני לא מבין בשביל מה ההתעקשות,חבל הוא ישלם את הכל + הוצאות בית משפט,במקום לשלם את מה שצריך.

בכל מקרה תודה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירה את הסאגה הזו היתי בה פעם אחת.

נהג משאית שרט לי את הרכב, הודה וביקש שלא אערב ביטוח, בתחילה ביקש שאגיע למוסך שלו כדי לתקן את הנזק, אני כמובן סירבתי והעדפתי מוסך שאני מכירה.

כל התיקון הסתכם ב 300 ש"ח, התקשרתי כדי לעדכן אותו במחיר, ברגע ששמע 300 ש"ח אמר שהוא לא מוכן לשלם.

אני בתגובה אמרתי לו אין בעיה אל תשלם, אני בזה הרגע נוסעת להגיש תלונה במשטרה, ומעדכנת את סוכן הביטוח שלי שיגיש תביעה מולך.

יום טוב וניתקתי לו בפנים.

נחש מה?

התקשר באותו הרגע כדי לקבוע איתי על מנת שיעביר לי את הכסף וכדי שאני אעביר לו את הקבלה על התיקונים.

שיהיה בהצלחה

תעדכן

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
מכירה את הסאגה הזו היתי בה פעם אחת.

נהג משאית שרט לי את הרכב, הודה וביקש שלא אערב ביטוח, בתחילה ביקש שאגיע למוסך שלו כדי לתקן את הנזק, אני כמובן סירבתי והעדפתי מוסך שאני מכירה.

כל התיקון הסתכם ב 300 ש"ח, התקשרתי כדי לעדכן אותו במחיר, ברגע ששמע 300 ש"ח אמר שהוא לא מוכן לשלם.

אני בתגובה אמרתי לו אין בעיה אל תשלם, אני בזה הרגע נוסעת להגיש תלונה במשטרה, ומעדכנת את סוכן הביטוח שלי שיגיש תביעה מולך.

יום טוב וניתקתי לו בפנים.

נחש מה?

התקשר באותו הרגע כדי לקבוע איתי על מנת שיעביר לי את הכסף וכדי שאני אעביר לו את הקבלה על התיקונים.

שיהיה בהצלחה

תעדכן

ל'

הבעיה שמדובר פה על סכום הרבה יותר גדול מ300 שקל,מדובר על 2500 תיקון רכב ועוד 460 שמאי כי אצלי הלוואי שזה היה רק שריטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה מוזר כזה עם כשמישהו דרס לי את האופניים (כשהם על הקרקע)

הדורס יצא עם קנס 1500 ש"ח מתנה מהמשטרה + שלילה על תנאי (אוסף של עבירות).

במשפט זכיתי ב-2500 ש"ח על אופניים חדשות +הוצאות משפט

וכל זה שהוא צמוד לעו"ד

וכל מה שאני ביקשתי זה 1600 ש"ח לאופניים חדשות.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
היה לי מקרה מוזר כזה עם כשמישהו דרס לי את האופניים (כשהם על הקרקע)

הדורס יצא עם קנס 1500 ש"ח מתנה מהמשטרה + שלילה על תנאי (אוסף של עבירות).

במשפט זכיתי ב-2500 ש"ח על אופניים חדשות +הוצאות משפט

וכל זה שהוא צמוד לעו"ד

וכל מה שאני ביקשתי זה 1600 ש"ח לאופניים חדשות.

אם כבר,נראה לי שאני הולך לעלות את זה גם כן בבית משפט,שנהג המשאית ניסה לברוח כאשר דפק לי את האוטו.

אפילו שאלתי אותו למה הוא מנסה לברוח כאשר דפק לי את האוטו ולא מתיחס לזה, הוא ענה לי "לא שמעתי כלום":?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...