Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפזר חום לאמבטיה + חדר שינה

לאון
שימו לב! השרשור הזה בן 4902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מצפים להתרחבות במשפחה שלנו ולכן צריך לחשוב על חימום של חדר השינה וחדר האמטיה.

לחדר השינה אנחנו צריכים משהו שיוכל לשמור על טמפ' נורמלית של החדר למשך כל הלילה, אשתי רוצה רדיאטור אבל מזיכרון ישן שלי הם לא שווים כלום, אני חושב לכיוון של מזגנית, מה אתם אומרים?

מה מומלץ לחדר אמבטיה כי אני גם זוכר מהבית של ההורים שלי שהיה להם תנור והוא גם לא חימם הרבה

נ.ב. הדירה היא שכורה לכן לא להמליץ על לשים מזגן

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור לדעתי הוא צורת החימום המועדפת בחורף. לוקח לו אבל זמן להתחמם ולהתחיל לעשות את העבודה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור ללא שום ספק, עושה את העבודה מנסיון של 2 וחדר בגודל 10-11 מטרים רבועים ורדיאטור של 12 צלעות סטנדרטי.

מומלץ לשים על הרדיאטור(היום כבר יש רדיאטורים שמגיעים עם מיכל מובנה)איזשהוא מיכל עם מים ליצירת לחות בחדר ואפילו לזלף פנימה מס' טיפות של שמן אקליפטוס,גם עושה ריח משגע בחדר וגם טוב לנשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...