Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה לטווח ארוך בחניון רכבת מרכז

guyst
שימו לב! השרשור הזה בן 4900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עקב טיסה לחו"ל לשבוע אני מחפש להוזיל את החניה לתקופה הנ"ל. שאלתי היא האם יש אופציה לחנייה ארוכת טווח בחניון הרכבת בארלוזורוב? הם גובים 16 ש"ח ליום, למרות שזכור לי שחניתי שם פעם ליותר מיום והחיוב נותר 16 ש"ח. אגב אין סכנת פריצה לרכב (בראבה שנת 96..). אשמח לשמוע על אופציות מעניינות לחניה ארוכת טווח באיזור.

אגב אני מגיע לשם עמוק בלילה כך שכנראה בעיית מקום לא תהיה שום מקרה.

תודה מראש

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

d300, בקשר לחניה מול הקופאי - לא הבנתי למה זה יעזור? אם הכוונה היא להמנע מפריצה, באמת לא איכפת לי..אף פורץ עם טיפת שכל לא יתקרב לרכב הזה. אני פשוט לא יודע אם הם בכלל מחייבים לפי ימים, מנסיוני הסכום המקסימלי שהם גובים הוא 16 ש"ח בין כניסה ליציאה (אם זכרוני אינו מטעה).

אולי איזה רחוב תל אביבי צדדי לא צבוע(יש כזה דבר)??

שי, רעיון מצוין, תודה. אתה במקרה יודע בוודאות שאין בעיה עם זה? שער בכניסה או משהו? בכל זאת מדובר על שבוע.

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, אולי איזה רחוב תל אביבי צדדי לא צבוע(יש כזה דבר)??

אם אתה כבר מוכן לחנות ברחוב צדדי, אז ענין הנגישות לרכבת קצת פחות מטריד אותך. אם כך, אולי בכלל כדאי שתיקח מונית ואז לא תהינה לך דאגות חניה וגניבה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לך להשאיר את הרכב בבית ולקחת מונית לתחנת הרכבת?

זה יעלה אפילו פחות מ-16 שקלים ליום.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...