Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[איש בשורות אנכי]-הכנסת אישרה הגדלת הקנסות על עבירות חנייה

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעל רכב שיחנה על המדרכה ויחסום מעבר להולכי רגל ייקנס בקנס של 500 שקל לעומת קנס של 250 שקל עד כה. הקנס על בעל רכב שיחנה על מדרכה ויקצה מקום של 1.3 מטר למעבר הולכי רגל יגיע ל-250 שקל לעומת 100 שקל כיום. כך עולה מצו התעבורה שאושר היום (שני) על ידי ועדת הכלכלה. הצו יכנס לתוקף בתוך חודש, לאחר שיפורסם ברשומות. גובה הקנסות על עבירת חנייה על מדרכה יהיה שווה בין אם הדו"ח הוטל על ידי המשטרה או על ידי הרשות המקומית.

ועדת הכלכלה גם אישרה השוואת קנס שמוטל על ידי המשטרה לקנס שמוטל על ידי הרשויות המקומיות. למשל: יוטל קנס של 250 שקל בגין עבירת עצירה על שטח הפרדה מסומן על הכביש. קנס של 100 שקל יוטל על נהג שיחנה במרחק הגדול מ-40 ס"מ מהמדרכה. ואילו הקנס המוטל על רכב הנושא חומרים מסוכנים והחונה במרחק של פחות מ-50 מטר ממבנה יועלה ל-500 שקל במידה שהרכב אינו חונה למטרות אספקה לצרכן.

יו"ר הוועדה, ח"כ שלום שמחון (עבודה), הביע תקווה כי העלאת גובה הקנסות תגרום לצמצום החנייה על מדרכות, המסכנת הולכי רגל, נשים עם עגלות תינוק ומוגבלים.

בדיון הועלתה מצוקת החנייה בערים הגדולות המאלצת נהגים לחנות על המדרכה. שמחון הודיע כי הוועדה תקיים ישיבה בנושא החניונים העירוניים. הוא ביקש ממרכז השלטון המקומי להגיש לוועדה רשימה של החניונים העירוניים, מחירי החנייה הנהוגים בהם והסדרי החנייה הקיימים. שלום סבור כי בד בבד עם העלאת הקנסות על עבירות חנייה על מדרכה יש לתת מענה למצוקת החנייה בערים הגדולות ובמיוחד בתל אביב.

ח"כ אבשלום וילן (מרצ) אמר כי כל נושא החניונים בתל אביב נראה לא טוב מבחינה ציבורית ודרש לזמן לישיבה בנושא את ראש העיר תל אביב, רון חולדאי. ח"כ דוד טל (עם אחד) דרש לברר אם הכספים שגובות הרשויות המקומיות באמצעות הקנסות משמשים למציאת פתרונות חנייה ואם העירייה נותנת היתרי בנייה רק לאחר שהיזם התחייב לספק מקומות חנייה כנדרש.

18.5.2004 צבי זרחיה/TheMarker

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה יעזור...

מתי ראשי המדינה יבינו שזה לא מעניין אף אחד כי הגישה הישראלית היא "יהיה בסדר"

קיצר לפחות שיעשו משהו עם הכסף הזה ובאמת שיארגנו יותר מקומות חניה בחינם בערים כמו ת"א...

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפתור את בעיות החנייה ולהרוויח מזה שמכוניות לא חונות על מדרכות, פותרים את הבעיה בדרך מטומטמת של קנסות!

הבעיה עם החונים על המדרכה זה לא שאין להם חנייה אחרת. הבעיה היא שהם חוסמים לי את המדרכה ואין לי מקום לעבור עם עגלת התינוק, ותאמין לי אצלי בשכונה אין בעיית חניה. זו רק עצלנות נטו.

ולגבי היכן שיש בעיית חנייה (מרכז ת"א, לדוגמא) אני מחכה לגאון שיצליח להמציא שיטה להגדלת שטח החנייה באזור מצומצם מבלי לפגוע בתקציבים לשכבות החלשות....

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפתור את בעיות החנייה ולהרוויח מזה שמכוניות לא חונות על מדרכות, פותרים את הבעיה בדרך מטומטמת של קנסות!

הבעיה עם החונים על המדרכה זה לא שאין להם חנייה אחרת. הבעיה היא שהם חוסמים לי את המדרכה ואין לי מקום לעבור עם עגלת התינוק, ותאמין לי אצלי בשכונה אין בעיית חניה. זו רק עצלנות נטו.

ולגבי היכן שיש בעיית חנייה (מרכז ת"א, לדוגמא) אני מחכה לגאון שיצליח להמציא שיטה להגדלת שטח החנייה באזור מצומצם מבלי לפגוע בתקציבים לשכבות החלשות....

יש פתרון , עירייץ ת"א צריכה לאפשר (במקומות שזה אפשרי כמובן ) חנייה על מדרכות באלכסון , חצי רכב על המדרכה, חצי על הכביש.

אני גר בת"א ויש המון מקומות שניתן לבצע את זה בלי הרבה בעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשקיע כסף תמיד יהיה צריך - השאלה היא באילו תקציבים זה יפגע..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להולכי רגל יש זכויות ואף אחד מכם לא מקטר כשמרחיבים כביש על חשבון מדרכה. כולנו מכירים את זה שאנחנו חייבים, אבל חייבים, לחנות במרחק מטר מהיעד. חבל רק שלא תוקעים יותר לאלה שחונים במקומות של נכים "רק לרגע".

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון , עירייץ ת"א צריכה לאפשר (במקומות שזה אפשרי כמובן ) חנייה על מדרכות באלכסון , חצי רכב על המדרכה, חצי על הכביש.

אני גר בת"א ויש המון מקומות שניתן לבצע את זה בלי הרבה בעיה .

רעיון דומה בוצע עם חנייה של שני גלגלים על המדרכה.

עם זאת אני לא תמים ויודע שיש לעירייה אינטרס מובהק לא לפתור את בעיית החניה ולהמשיך לגבות קנסות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל רכב שיחנה על המדרכה ויחסום מעבר להולכי רגל ייקנס בקנס של 500 שקל לעומת קנס של 250 שקל עד כה. הקנס על בעל רכב שיחנה על מדרכה ויקצה מקום של 1.3 מטר למעבר הולכי רגל יגיע ל-250 שקל לעומת 100 שקל כיום. כך עולה מצו התעבורה שאושר היום (שני) על ידי ועדת הכלכלה. הצו יכנס לתוקף בתוך חודש, לאחר שיפורסם ברשומות.

אז איך, תסביר לי איך, גררו לי היום את הרכב וגם קנסו אותי ב 250 ש"ח, למרות שחנה על המדרכה באופן שלא חוסם אותה כלל וכלל?

בעיתון כתוב שזה יהיה בעתיד, אז מזה הם מתחילים כבר היום?

ומקובל לגרור רכב שלא מפריע ולא חוסם שום דבר?

אפשר לעשות משהו בנידון?

תודה,

דב (אני בן עוד מעט 50, בפורום אספנות, רק אוטובוסים משאיות קלאסיות (שנות החמישים והשישים), נוהג בפרטנר חדש של העבודה, אישתי נוהגת ברנו 19 1400 '95 גיר רגיל (אחלה אוטו) ולומד לקבלת הסמכה של קצין בטיחות בתעבורה (על הפנים).[/b]

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך, תסביר לי איך, גררו לי היום את הרכב וגם קנסו אותי ב 250 ש"ח, למרות שחנה על המדרכה באופן שלא חוסם אותה כלל וכלל?
הקנס כיום על חנייה על מדרכה ללא הבדל בין אם חסמת/הפרעת לתנועת הולכי הרגל, הינו 250 ש"ח, התקנה החדשה עושה הפרדה ומגדירה מרחק.

בעיתון כתוב שזה יהיה בעתיד, אז מזה הם מתחילים כבר היום?
הם לא התחילו, זו תקנה ישנה שרק עברה מעט קוסמטיקה.

ומקובל לגרור רכב שלא מפריע ולא חוסם שום דבר?
כן ירבו מקרים כאלו בארה"ק.

אפשר לעשות משהו בנידון?

לשלם את הקנס והגרירה ויותר לא להחנות על מדרכות.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...