Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש כל המועדונים, שבת, 20 לנובמבר - בראש העין

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר ההצלחה של שנה שעברה באיקאה,הפעם המפגש ייערך במקום סגור (מסלולים לשעבר) ומפוקח היטב.

מתפרעים למיניהם וסתם קרציות לא רצויים :lol:

בנוסף,תיערך תחרות הרכב המושקע הנושאת גביעים לזוכים :)

החל מהשעה 11:00 בבוקר במתחם של מסלולים, באזור התעשייה ראש העין (פארק אפק),רחוב המלאכה 7.

הבה נשרשר מי מגיע 8)

1) ezuf (אופיר)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר מספר פניות אליי בה"פ עם שאלות שונות ומשונות החלטתי לתת לכם מענה לכל השאלות בתור אשכול רשמי של המפגש, בו תמצאו את מרבית התשובות לשאלות שלכם:

מפגש אוטוספורט 2010

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש מהנה ביותר רק חבל שלא היה מקום לכולם בחניה הסגורה ככה זה יצר מצב שהיו הרבה יותר מכוניות מיוחדות בחניות צדדיות מאשר בחניה הסגורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש מהנה ביותר רק חבל שלא היה מקום לכולם בחניה הסגורה ככה זה יצר מצב שהיו הרבה יותר מכוניות מיוחדות בחניות צדדיות מאשר בחניה הסגורה

בדיוק.

המפגש היה אחלה.

מה שמצחיק זה שהרבה מכוניות מאוד מעניינות חנו מחוץ לאיזור של המפגש, והרבה מכוניות לא מעניינות כמו פורד פוקוס ליסינג תפסו מקום בתוך המתחם.

בנוסף הרבה חברי מועדונים יצאו משם בחרקות כאשר ליד הכיכר עומדים ילדים קטנים.. מזל גדול שלא הייתה תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בקטע של החניה, יצא לנו גם לראות 370Z שמצאה את פינתה בחניה צדדית שזה חבל, בנוסף המתחם בנוי בצורה כזו שהוא כביכול מחולק ל2, ואז יכול להיות שמגיעות מכוניות מעניינות ואתה לא תראה אותן אלא אם כן תלך הלוך חזור כל פעם, אני חושב שהמיקום הקודם, מתחם איקאה, התאים הרבה יותר, בנוסף הוא ממוקם במקום יותר פרקטי לרוב האנשים וגרם ליותר מכוניות מעניינות להגיע... אבל לא בכ"מ היה שווה להגיע, מעניין מאוד, מהנה מאוד וכן ירבו כאלה מפגשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו?

היו רכבי ליסינג, ילדים קטנים בכיכר, ובסוף המפגש יצאו בחריקות צמיגים מהחניה?

אני כבר לא יכול לחכות לראות תמונות מהאירוע המענין הזה. :-P

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר את האמת - ציפיתי להרבה יותר.. קצת איכזב האירוע :roll:

לא יודע אם זה רק אני שלא שמתי לב (ושמתי לב) או שבאמת לא התקיימה התחרות המדוברת על הרכב המושקע.

אנשים באו, ראו, הלכו. אחרי שעה וחצי בערך כבר אנשים התחילו להתקפל כי לא קרה כלום... מקווה שיהיה יותר טוב פעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי, היה יפה, אבל אני חושב שפספסתי הרבה מכוניות שלא היו ב2 החניות העיקריות..

היה ממש נחמד שאנשים לא נגעו במכוניות כמו שבמועדון ה5 נמרחים על מכוניות - מה שיכול לשגע בעל אוטו. קצת תרבות סוף סוף. ולא היו צעקות ובלאגנים, גם חוץ bmw כסופה אחת שעקפה את כל הפקק בכניסה מהצד ההפוך של הכיכר לא שמתי לב למשהו נוראי...

אז שנה הבאה באיקאה? :roll:

המיקום הזה יותר קרוב לבית אבל החניה לא מספיק גדולה בשביל כל המכוניות מסודרות בשורות כמו שצריך והכניסה לקחה מלא זמן.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן שלא יצא לי להגיע לארועים כאלה, אני אישית ממש נהניתי!

היה אחלה מפגש ה-מ-ו-ן רכבים יפים ומעניינים, הרבה כאלה גם שראיתי בפעם הראשונה. גם אני שמתי לב שהרבה רכבים חנו ממש רחוק מהחנייה של הארוע בשל חוסר מקום, וחבל מאוד.

מצרף תמונה של פנים הרכב שלדעתי היה הכי מעניין בארוע שמשך הרבה מאוד תשומת לב:

DSC_0208.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אני חושב שהחניה מספיק גדולה פשוט לא ניצלו אותה כמו שצריך.. היו המון רכבים לא אטרקטיביים בפנים.. עם כל הכבוד מספיק לראות 2 3 סיאט איביזה משופרות, לראות 5 סטנדרטיות לא מעניין אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...