Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידרוג הרמקולים והמערכת בניסאן אלמרה 1999

bigyaa
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אשתמש ב-TEMPLATE של הודעה שמצאתי בפורום ורק אתאים את זה לשאלה שלי.

אהלן חבר'ה,

קצת מידע קודם: ניסאן אלמרה 1999 דגם GL נראה לי. לצערי בנוגע לסוג הרמקולים, אני לא יכול לפרט. אני לא יודע מה מותקן שם..

אני מצרף תמונה שתראו איפה המיקום שלהם - http://www.fastup.co.il/images/27614130.jpg

הרמקולים הם מקוריים שבאו עם המכונית, אחד בכל דלת (מקדימה).

מותקן לי רדיו דיסק של JVC שכבר לא ממש שימושי בשבילי כי אני משתמש בנגנן MP3 ועד עכשיו הקשבתי למוזיקה דרך קלטת שהייתי מחבר מהטייפ לנגן. אחרי שכבר שתי קלטות יצאו משימוש החלטתי לראות אם אפשר לשפר את המערכת ואני צריך את עזרתכם כי אני ממש לא מבין כלום בזה.

בקיצור מה שאני שואל זה, איזה רמקולים לקנות, ואיזה מערכת שאני אוכל לחבר בקלות את הMP3 (חיבור אוזניות?)

אני אוהב לשמוע בעיקר רוק\מוזיקה "שחורה" אם זה משנה.

תקציב: עד 1500 ש"ח ל-2 רמקולים + מערכת עם חיבור לנגן MP3 + התקנה.

אז כמה שאלות:

1. האם התקציב שלי סביר או מופרח? אני לא ממש אודיופיל (נראה לי זה הביטוי) ולכן אסתפק באיכות סבירה.

2. מהן המלצותיכם? (לא לגבי בעלי מקצוע כי אני יודע שזה אסור ^^)

3. מהמדריך באתר הזה:

"הרמקול הקואקסיאלי הוא רמקול המורכב מחידת באס גדולה עליה מורכבים בנוסף שניים או שלושה אלמנטים, בד"כ מיד וטוויטר. מחירם לרוב זול יחסית והם לא דורשים התקנה מיוחדת ברכב (כלומר ניתן למקם אותם ב"חורים" המקוריים של הרכב). רמקולים אלא יוצרים נקודת מקור (Source Point) אחת ממנה יוצאים כל גלי הקול. "

זאת האופצייה הטובה ביותר? אני צריך 2 כאלה?

תודה רבה,

יניב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש לך אפשרות לרמקולים מידה "6.5

ולשאילותיך

1. לא התקציב לא מופרך ב1500 ש"ח אפשר בהחלט להרכיב סט קדמי ומכשיר מותג טוב

2. מצטער אוכל להמליץ רק בפרטי (ספונסרי פורום הם סוג של אזרחי ב" בפורום :wink:)

3.זו אופציה אחת מבין שתיים ריאליות לתקציב

אופציה ראשונה היא באמת זוג רמקולים קואקסיאלים טובים אפילו טובים מאוד במסגרת התקציב

אופציה שניה היא זוג קומפוננט שגם אותו אפשר להכיל במסגרת התקציב שלך

אני הייתי ממליץ על "6.5 קואקס טוב מאשר קומפוננט ממוצע

יום טוב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...