Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב משומש - ננעל, כולם פה זקוקים לייעוץ ברכישת רכב משומש.

SK88
שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מעוניין לקבל ייעות והכוונה בנוגע לבחירת רכב ובעלים קודמים.

אני בן 22, ללא עבר של תאונות דו"חות וכיו"ב. ממוצע הקילומטראז' הצפוי שלי הוא 25,000 (שקלתי לקחת ליסינג מהעבודה, אבל זה פשוט לא מתשלם) - נסיעות בין עירוניות בשעות העמוסות: שעה ורבע נסיעה לכל כיוון בפקקים (40 דק' כשאין פקקים).

אני מחפש לקנות רכב קטן יחסית בסגנון הגטס, פונטו גראנדה, I10, סריון, אלטו או דומיהם ואם אפשר שגם יהיה יחסית חסכני בדלק (כלל האצבע שלי הוא 1:10).

אני מתכנן להשתמש ברכב במשך שנה - שנתיים ולאחר מכן למכור אותו, ואני לוקח בחשבון ירידת ערך של 15% בשנה.

על איזה דגם הייתם ממליצים לי? נפח מנוע?

כמו כן, אני שוקל לקנות את הרכב באוטו-סנטר, כי יש להם הנחות לחברי 'חבר'. האם אתם מכירים את החברה הזו כבעייתית? האם עדיף לקנות רכב שהיה בהשכרה או בליסינג (או שזה פשוט תלוי ברכב עצמו ספציפית)?

מבחינה תקציבית, אני מעוניין להשקיע בסביבות ה-40-50 (כך שאם אמכור את הרכב אחרי שנה, אני לא אפסיד יותר מ-8,9 אלף).

אם אני צריך להוסיף עוד פרטים, אשמח.

מודה לכם רבות מראש,

שקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שקד,

1. עוד לפני שאתייחס לנושא איזה רכב – קח בחשבון שבקילומטרז' של 25,000 בשנה בממוצע, העלות של אחזקת רכב פרטי ושל ליסינג תפעולי די דומות (כאשר לחובת הרכב הפרטי עומד הצורך להקדיש זמן לתחזק אותו, טסט, בדיקות קניה ומכירה וכן הצורך להביא סכום לא מבוטל כדי לקנות את הרכב). אך זהו השיקול שלך.

2. מבחינת איזה רכב – לאור מה שכתבת, אתה זקוק לרכב שיהיה בעיקר נוח לישיבה ממושכת. נפח המנוע פחות חשוב (בנסיעה בפקקים). ובתחום הזה כל המכוניות שציינת דומות, פחות או יותר.

3. בתקציב שציינת תוכל למצוא רכב מודל 2007-2008 מהשכרה. זה לא רע, אבל חשוב שתדע למה לצפות.

4. ליסינג או השכרה – יש יתרונות וחסרונות לכל אחד:

a. ליסינג: יתרונות – לרוב נהג אחד נהג ברכב, קילומטרז' שנתי ממוצע נמוך יותר. חסרונות - רמת ההנחה שתקבל בעת הקניה (ובעת המכירה) נמוכה יותר מאשר השכרה, המכוניות הזמינות הן בד"כ בנות 3 שנים ומעלה.

b. השכרה: יתרונות – רכב "צעיר יותר", רמת הנחה גבוהה יותר. חסרונות – קילומטרז' שנתי גבוה יותר, רמת הנחה גבוהה יותר בעת מכירת הרכב.

מהניסיון שלנו – אל תתייחס לכותרות. תמצא רכב, תיקח אותו לבדיקה עצמאית כדי לדעת את מצבו האמיתי, תתמקח ותקנה. אתה תיתקל במכוניות מליסינג שידעו ימים טובים יותר, כמו גם במכוניות מהשכרה במצב מעולה. ולהיפך. כך שהכותרת אינה חשובה.

בהצלחה,

אם יש לך עוד שאלות אשמח לעזור,

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...