Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אתר שמסביר איך לפרק חלק חלק בטויוטה קורולה 95' קיים כזה אתר?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 7282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העם יש כזה אתר אולי שמסביר לי איך לפרק כל חלק באוטו שלי?

כמו מין ספר כזה? עם יש אנא תתנו לי לינק!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש רכב כמו שלך...

האמת שאני מכר מכיר יותר מידי את האוטו, מה שבתוך מיכסה המנוע ובמיוחד את תא הנוסעים

שגבר יצצא לי לפרק אותו המון פעמים (כל הדש בורד הוצא החוצה).

יש ספרי היינס...

אם תשיג משהו מעניין עדכן אותי...נוכל ללמוד יחד...

שאלה- למה לך ללמוד....?

I30 CW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה ללמוד! אני פשוט לפעמים צריך לפרק איזה חלק באוטו ואני לא יודע איך!

למשל איפה שיש לי את השעון של האוטו ליד הפתחי אוורור של במזגן השעון נפל לי פנימה! ועכשיו אני צריך לפרק את כל הלוח הזה ואני לא יודע איך!

ואולי ראית איפה יש טויוטה 95' מפירוק? אולי ראית איזה אחד שוכבת באיזה מגרש?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...