Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצבר אחרי כמעט ארבע שנים, הגיוני?

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגולף שלי (2007) קצת מחרחרת בהתנעה לאחרונה. נשמע לי כמו מצבר קצת חלש. מה עושים במקרה כזה, החלפה? אם כן, יש משהו מומלץ במחיר שפוי?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני מאוד שהמצבר לקראת סיום חייו המועילים.

המצבר המותקן ברכבך הינו מקורי תוצרת וורטא בעל 'עינית הקסם' לכן מומלץ לבדוק את הצבע הנראה דרך עינית הקסם.

ירוק=תקין (מומלץ לבצע בדיקה משלימה של המצבר תחת עומס או בעזרת בודק מצברים אלקטרוני הקיים במוסכים המורשים).

האם רוב הנסיעות שלך הם בעיר ?

המצבר המומלץ הינו גם תוצרת וורטא או בוש שתוכל לרכוש במחיר נוח אצל חבר הפורום מוסך רון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצברים עד לבית - "איציק מצברים".

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצברים עד לבית - "איציק מצברים".

נשמע טוב אבל רק בתנאי שאתם גרים באזור ת"א והשפלה.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של נסיעות מרובות בעיר, המצב הוא ריבוי התנעות שמרוקנות את המצבר וחוסר נסיעה מספק על מנת להטעינו מחדש.

למרות שזה לא קשור למצב של פותח השרשור, כי 4 שנים זה זמן יפה מאוד למצבר.

תעשה חיפוש. ניטחן הנושא של המצברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, המצבר הוחלף תודות ל"איציק מצברים". בהתחלה הם רצו לשים איזה מצבר Start UP שכתוב עליו Tech by Varta, אבל אמרתי שפעם בארבע שנים אני יכול לשלם עוד 100 שקל ושמתי וארטה כחול 60. אבל האוטו בעצם צריך 70 (זה המצבר המקורי), אז הורדנו אותו ושמנו וארטה 70 שחור (מה שהיה). עלה 650 ש"ח, הביאו לי אותו הביתה תוך שעה + פירוק והרכבה. לוקחים את המצבר הישן. האוטו מניע כמו נינג'ה.

אתם יודעים על איזה הבדל בין השחור לכחול? דרך אגב, גם השחור, וגם הכחול מיוצרים בספרד. סתם שתדעו.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

580. הם נשמעים באמת בסדר בסך הכל, רק תוודאו שאתם סוגרים איתם בדיוק על סוג המצבר שיורכב ומחירו עוד בטלפון. יש יותר מדי קומבינות בסגנון "זה הכל מאותו מפעל" בשוק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיים הבדל ממשי בין וורטא שחור לכחול. השחור מיועד לרכבים יותר יישנים (לפי מידע מהאתר של וורטא) והכחול לרכבים מודרנים בקיצור סתם קשקוש.

וורטא כחול נחשב למצבר טוב ונמכר גם לייצרני הרכב או לייתר דיוק המצבר מתאים למפרטים של מספר ייצרני רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההבדלים בין כחול ושחור זה שאחד מיועד לרכב אירופאי והשני לרכב יפני. (מבחינת מימדים)

בגולף שלנו יש ים של מקום למצבר וגם אין בעיית גובה אז הכל יכול להכנס.

אם אני לא טועה, מנכ"ל היבואן של VARTA בארץ רשם כאן בפורום שאין ביניהם הבדל טכנולוגי.

אצלי דרך אגב הותקן VARTA כחול 72 אמפר ע"י הבעלים הקודמים רגע לפני שקניתי את הרכב.

בכל מקרה, רק על השירות של מצבר עד הבית הייתי מוכן לשלם איזה 100 ש"ח אקסטרא, במיוחד אם הייתי נתקע בלי מצבר.

יש גם חברה שנקראת מצבר ישיר שהמליצו עליה כאן בפורום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לא קיים הבדל ממשי בין וורטא שחור לכחול. השחור מיועד לרכבים יותר יישנים (לפי מידע מהאתר של וורטא) והכחול לרכבים מודרנים בקיצור סתם קשקוש.

וורטא כחול נחשב למצבר טוב ונמכר גם לייצרני הרכב או לייתר דיוק המצבר מתאים למפרטים של מספר ייצרני רכב.

עניתי בנושא בהרחבה בנושא: "מצברי וורטה, האם נחשבים איכותים?"

מאחר ואיני יודע לבצע קישור לשרשור ההוא אענה גם פה בתמצות

מצבר ממותג VARTA כסף, כחול ושחור בעלי טכנולגיה זהה לחלוטין ההבדל רק בקיבול ובזרם ההתנעה שאותו צריך להתאים לרכב.

הצבעים הם תרגיל שיווקי פנים ארופאי ואין לו שום משמעות טכנית.

מגוון המצברים הרחב ביותר הוא עם מכסה כחול (מצברים לרכב יפני יש רק בצבע כחול) - שוב מה שרלוונטי זה רק הנתונים החשמליים.

טלרון מייבאת גם מצברים מתוצרת VARTA עם מותג Energizer StartUp ו PowerUp מצברים אלו זהים למצבר עם המקט הזהה של מותג VARTA ולכן הם ההצעה הכדאית ביותר (מצטער roee - הפסדת)

ארץ ייצור - מחצית ממפעלי VARTA נימצאים בגרמניה, יד גם מפעלים בספרד ובצכיה שאגב טכנולוגית מודרנים יותר מהמפעלים הגרמנים. כל המצברים מועברים להנובר גרמניה ומשם נישלחים לישראל.

קוראים יקרים - תאמינו לי שאם אני כותב זאת בפורום מכובד זה שוב ושוב ולא חושש מתביעה יצוגית בנושא - כניראה שזאת האמת.

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, אני ציטטתי או תרגמתי בצורה פשוטה את מה שכתוב בדף המידע של מצברי וורטא בשפה האנגלית לגבי ההבדלים בין מצבר בצבע שחור וכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...