Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו מכיר את הטרקטור הזה מתוצרת פורשה?

yk2
שימו לב! השרשור הזה בן 7770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק זוכר שהיה לו מנוע פקפק, שני טקטים....

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדובר בפורשה דיזל ג'וניור צילינדר 1 דיזל 4 פעימות שהסתובב בארץ בסוף שנות החמישים עד תחילת שנות השישים יש מגוון דגמים (קצר, ארוך, צר) בתחילת שנות השישים הנפח עלה במעט והוא קיבל כנפיים מרובעות.

כעיקרון טרקטור חלש מאד 15 כ"ס אם אינני טועה ובנוי לעבודות קלות בלבד.

דרך אגב לג'וניור הילוך כוח שמהירותו 900 מטר לשעה.... כן כן ממש מהיר....

הסתובבו בארץ גם גירסת שני צילינדרים (בודדים) וגירסת 3 צילינדרים מאד מאד נדירים (אחד חי ונושם בתל עדשים).

כולם מקוררי אוויר מאופיינים בגלגל תנופה גדול מאד וקצב פעולת מנוע מאד איטית.

במידה ותרצה לראות חלק מדגמי פורשה במצב נסיעה ומגוון גדול מאד של טרקטורים עתיקים אחרים צור קשר.

[email protected]

דרך אגב שטייר האוסטרית יצרה טרקטורים מאד דומים לפורשה באותה תקופת זמן.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אגיד את זה...

לדוד שלי יש אחד עומד בחצר.

הוא מניע אותו פעם בחצי שנה כדי לתתחח את שטח האדמה מעשבים.

אני אישית אף פעם לא הצלחתי להניע אותו, ורק לו יש את הכישרון לעשות את זה,

(מניע בעזרתה של מנועלה!!!)

אני עצמי עבדתי איתו מספר פעמים וזה פשוט כלי מדהים.

אפשר לראות אותו עומד בחצר מהרחוב, בסופו של הרחוב הראשי במכמורת (מרכז הארז למי שחושב להגיע...)

מי שבחר להמשיך לחיות - שלא יתלונן שרע לו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי הזה מוכר.

דרך אגב "בחצר הישנה" בקיבוץ עין שמר יש אוסף של טרקטורים נדירים במיוחד מסוף שנות העשרים ואילך במצב חדש.

ללא קשר האספן הגדול ביותר בארץ לטרקטורים ישנים הוא ארז מילשטיין ממושב עין וורד. בנוכחי יש לו באוסף כ- 100 טרקטורים, רובם במצב עבודה, המדובר בזחלים, טרקטורים אופניים, גדולים קטנים, על בנזין נפט דיזל, חד צילינדרים דו צילינדרים ועוד, שני פעימתיים ארבע פעימתיים, בקיצור מהכל, פשוט לא להאמין.

הכלי הכי מעניין שנמצא בשלבי שיפוץ אחרונים זה URSUS פולני בעל צילינדר בודד שוכב בנפח של 10,000 סמ"ק (עשרת אלפים) סל"ד מקסימלי ע"פ היצרן 900 סיבובים לדקה.

בקרוב יפתח מוזיאון מילשטיין לתולדות הטרקטור בא"י לציבור הרחב.

ללא קשר אם מישהו נתקל בטרקטור מסוג MCCORMICK DEERING 22-36 לחלקים אודה לו.

[email protected][/b]

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...