Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2008 ליסינג שלמה סיקסט

ReL1988
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים ,

אני צריך ייעוץ לגבי רכישת רכב. קיבלתי הצעה משלמה סיקסט לגבי רכב פורד פוקוס 5 דלתות שנת 2008 , קילומטרז' 88000 הייתה בליסינג

בבדיקה נמצא כי יש פגיעה בחזית ובוצעו בה תיקונים , בכל מקרה אני לוקח אותה לבדיקה.

המחיר אחרי טרייד אין עם הסוזוקי בלנו 98 שלי הוא 58 אלף שקל.

רציתי לקבל פרטים לגבי האוטו עצמו , חברת שלמה סיקסט ומה דעתכם בגדול

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטים לגבי הרכב עצמו (פוקוס) - יש הרבה בפורום וברשת.

לדעתי הרכב שהוצע לך, אינו מציאה - ק"מ גבוה + פגיעת חזית + ליסינג...

(איני חושב שלא ניתן לקנות רכב תקין מליסינג, אבל אני כן חושב שהרכב הנ"ל ממש לא אטרקטיבי, גם אם המחיר שלו כזה)

רק אם תיקח לבדיקה משלך - תדע אם יש עוד ליקויים (וגם עד כמה חמורה היתה הפגיעה בחזית). אני הייתי נוטש כבר כאן.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטים לגבי הרכב עצמו (פוקוס) - יש הרבה בפורום וברשת.

לדעתי הרכב שהוצע לך, אינו מציאה - ק"מ גבוה + פגיעת חזית + ליסינג...

(איני חושב שלא ניתן לקנות רכב תקין מליסינג, אבל אני כן חושב שהרכב הנ"ל ממש לא אטרקטיבי, גם אם המחיר שלו כזה)

רק אם תיקח לבדיקה משלך - תדע אם יש עוד ליקויים (וגם עד כמה חמורה היתה הפגיעה בחזית). אני הייתי נוטש כבר כאן.

מה אתה יודע על הרכב בכלל על סמך מה שהוא אמר לך???!

פגיעת חזית - יש פגיעות בכל רכב !!! ראית טופס בדיקה???! אתה יודע מה אופי הפגיעה ??! ק"מ גבוה - זה הק"מ שיש בליסינג, כמעט לכל רכב, וכן ליסינג זה ליסינג, מה לעשות שלשם הוא בחר ללכת.

ייאללה כל אחד נהיה לי מומחה בשלט רחוק ושולף הכרעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הק"מ שיש בליסינג, כמעט לכל רכב, וכן ליסינג זה ליסינג, מה לעשות שלשם הוא בחר ללכת.

nahum123, תשתמש באופצייה תצוגה מקדימה של ההודעות שלך ותקרא שוב את מה שאתה כותב.

דוקא בגלל שזה ליסינג, ניתן למצוא אקסמפלר יותר אטרקטיבי, נגיד בלי פגיעה בחזית. לך תמכור אחרי זה רכב מליסינג ועוד עם עבר תאונתי.

פגיעת חזית - יש פגיעות בכל רכב !!!

:???:

Kawasaki Versys !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nahum123, תשתמש באופצייה תצוגה מקדימה של ההודעות שלך ותקרא שוב את מה שאתה כותב.

דוקא בגלל שזה ליסינג, ניתן למצוא אקסמפלר יותר אטרקטיבי, נגיד בלי פגיעה בחזית. לך תמכור אחרי זה רכב מליסינג ועוד עם עבר תאונתי.

:???:

תמיד ניתן.

מי שרוצה לחפש רכב בלי פגיעה, בלי נגיעה ובלי כלום - בהצלחה. אין דוח בדיקה, אף אחד לא יודע מה אופי הפגיעה, אז לא צריך לבלבל במוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך:

היום חבר שלי סגר עסקה בחברת ליסינג מתחרה לשלמה עבור פוקוס 2008 מליסינג עם 95K ק"מ ב-60K ש"ח. ללא טרייד אין. הרכב עבר בדיקה מטעמו של החברה ויצא נקי כמעט לגמרי.

משלמה סיקסט החבר קיבל הצעה של 62K ש"ח לרכב דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...