Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאי לשדרג תפרטים (תפרטים = את הפרטים ) הבאים במערכת ?

שימו לב! השרשור הזה בן 7255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפרתי כאן באתר שכשבאתי לקנות סאבוופר בחנות התאכזבי כי נשרף לי חלק במגבר ( למי שלא יודע power 400.a4 )

בקיצור היום עשיתי בדיקה עם חבר שמבין טוב בתחום והחלטנו לחבר מגבר של דראגסטר 4 יציאות , אני רוצה להגיד לכם שאני לא בעל שמיעה מוזיקלית אבל כל אחד היה יכול להבדיל ברמה שהקומפוננטים הקדמיים של (mb quart ) הגיעו היום לרמה שהם הגיעו עם המגבר שאליו היו מחוברים לפני .

בקיצור נראה לי שבמקום שאני יתקן את המגבר של רוקפורד אני ילך על מגבר חדש וטוב יותר ממנו של חברת דראגסטר ממש התלהבתי ממנו והמחיר שהציעו לי עליו הוא 1600 ש"ח .

מה אתם אומרים כדאי ?

אליו כאילו יהיו מחוברים הקומפוננטים הקידמיים שהיו מוגבלים בעוצמה עם המגבר הישן

ובנוסף גם הסאב וופר 2 סלילים שהחלטתי היום שאני הולך עליו ( ממש מדוייק ואיכותי)))

פרטים עליו כאן : http://www.rechtman.co.il/ProductInfo.asp?indx=779

ובמקום הרמקולים האחוריים של mb quart ללכת על 6/9 טובים ...

מה אתם אומרים על כל העיסקה אחים שלי ? נראה לכם ?????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הורס מערכות איכותיתות :cry: .

אתה לא צריך 6X9, כי יהיה לך סאב. תשאיר את ה-MB QUART.

נראה לי חבר שלך מרוויח מכל העניין, דוחף לך DRAGSTER במקום רוקפורד.

אתה צריך לכוון את המערכת שלך באופן טוב ומקצועי, מהשאלות שלך נראה לי חבר שלך לא מבין כל כך גדול במערכות (ועוד עם המערכת שיש לך).

אנשים פה יגידו לך שאם שמעת והיית מרוצה תיקח את זה, אבל אני אגיד לך את האמת אתה מתעלל במערכת. קח אותה למתקין מקצועי שיכוון לך בצורה טובה. תבזבז איזה יום בנסיעה למרכז במקום לקחת רכיבים למערכת מסוג ד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי 8) , אבל גם התמונה של הסמל שלך אומרת אחרת.

אין מצב בעולם שאתה משווה DRAGSTER לרוקפורד. רוקפורד מותג עולמי עם ניסיון במגברים, בתחרויות ובכלל בעולם. לעומתו DRAGSTER חברה איטלקית שקיימת רק 10 שנים ולא משתמשים בה בכלל לתחרויות, כי היא ברמה נמוכה בעולם (או בשבילנו כמו משהו סיני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאני לא מבין גדול כדי לתת לך דוגמאות ולהסביר לך אבל שתהיה בענינים שדראגסטר אולי חברה שהשם שלה נמוך מרוקפורד אבל תדע שהיא בכלל לא יורדת ברמות ממנה אחי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ממש טוב את החברה אבל יחסית לרכב הדגמה המערכת שהייתה בה לא ממש איכותית. הבנייה יפה המוצרים יפים אבל לא שווים את המחיר שיש עליהם.

אני מדבר על הרכב שהיה בתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי 8) , אבל גם התמונה של הסמל שלך אומרת אחרת.

אין מצב בעולם שאתה משווה DRAGSTER לרוקפורד. רוקפורד מותג עולמי עם ניסיון במגברים, בתחרויות ובכלל בעולם. לעומתו DRAGSTER חברה איטלקית שקיימת רק 10 שנים ולא משתמשים בה בכלל לתחרויות, כי היא ברמה נמוכה בעולם (או בשבילנו כמו משהו סיני).

אחי,אני לא משווה זאת עובדה!

המוצרים שלהם ברמה של רוקפורד ,עם עדיפות לרוקפורד אבל עדיין!

יש להם מוצרים שעולים על רוקפורד.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב האנשים פה (אני לא בינהם) אין כוח לבדוק בפורומים בחול. אז אולי תרחיב קצת בכל זאת??

והרוב פה שמעו את הרכב של דראגסטר ונראה לי שהרבה יסכימו איתי שהסאונד בו לא משהו יחסית לרכב הדגמה. הבנייה יפה אבל גם היא לא הייתה מושקעת עד הסוף. הגימור של הפיבר בדלתות לא היה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שמערכת נשמעת גרוע, זה לא אומר בהכרח שצריך להחליף את הרכיבים שלה (במקרה של ELIOR בפרט) צריך אולי לתת לה כיוונון וחיתוך כדי שתשמע טוב.

הרכיבים איכותיים, אז מה הבעיה כאן?

רכיב טוב למערכת לא "משנה" את הסאונד, אלא מנסה להעביר אותו כמה שיותר דומה למקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לכוון את המערכת שלך באופן טוב ומקצועי, מהשאלות שלך נראה לי חבר שלך לא מבין כל כך גדול במערכות (ועוד עם המערכת שיש לך).

אנשים פה יגידו לך שאם שמעת והיית מרוצה תיקח את זה, אבל אני אגיד לך את האמת אתה מתעלל במערכת. קח אותה למתקין מקצועי שיכוון לך בצורה טובה. תבזבז איזה יום בנסיעה למרכז במקום לקחת רכיבים למערכת מסוג ד'.

אתה בא להגיד פה שדראגסטר פחות טוב מרוקפורד? :lol:

אתה כנראה לא יודע על מה אתה מדבר.

זה אתה כניראה לי יודע על מה אתה מדבר...

קודם כול דראגסטר היא חברה חדש שניכנסת לשוק הישראלי...

לדעתי היא עדיין לא ברמתם של החברות הגדולות ליצור סטריאו לרכב כגון רוקפורד,קיקר,גי אייל,וכו'..

קודם כול לדעתי לא כדי להוציא 1600 שקל על מגבר שלהם..

כי הם חדשים ולאף אחד אין נסיון איתם .....אני בטוח שאתה לא רוצה להיות שפן ניסיונות שלהם..נכון? :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת ממש לא עובדה. לא ארחיב בנושא, מספיק שתעשו חיפושים בפורומים בחו"ל.

*****סליחה אני פותח עוד הודעה אבל לא יכלתי לצוטט גם אותך***

אייל למה בידיוק את מיתכוון בעניין הפורומים בחו"ל??

ד''א

אפשר כמה כתובות של הפורומים האלה...תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתה כניראה לי יודע על מה אתה מדבר...

לדעתי היא עדיין לא ברמתם של החברות הגדולות ליצור סטריאו לרכב כגון רוקפורד,קיקר,גי אייל,וכו'..

כי הם חדשים ולאף אחד אין נסיון איתם .....אני בטוח שאתה לא רוצה להיות שפן ניסיונות שלהם..נכון? :idea:

בתור קשקשן מספר 1 בפורום הזה אני לא חושב שיש לך זכות דיבור...

דבר שני-רוקפורד היא חברה בינונית++ ודראגסטר לא נופלת ממנה בהרבה!

אתה פעם שמעת מוצר שלהם שאתה קובע שאני לא צודק? :mad::mad:

לא, נכון? יופי.

עכשיו תמשיך להמליץ לאנשים פה על הסאב של פיוניר..זה כנראה מה שאתה יודע לעשות.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור קשקשן מספר 1 בפורום הזה אני לא חושב שיש לך זכות דיבור...

דבר שני-רוקפורד היא חברה בינונית++ ודראגסטר לא נופלת ממנה בהרבה!

אתה פעם שמעת מוצר שלהם שאתה קובע שאני לא צודק? :mad::mad:

לא, נכון? יופי.

עכשיו תמשיך להמליץ לאנשים פה על הסאב של פיוניר..זה כנראה מה שאתה יודע לעשות.

אני לא מקשקש אני כותב מה שאני באמת יודע... :evil:

שמעת פעם בחיים שלך מגבר של רוקפורד?? או סאב של פיוניר??

עוד אחד שחושב שהוא מבין הכול..

לדוגמה בעניין הקומפוננטים דראגסטר ממש לא טובים בתחום הזה ...אולי גם רוקפורד אחרים יגידו...עזוב אחי דארגסטר היא חברה ברמה של לנזר ועוד אחרות..

אם אתה כזה חכם שמעת את הסאב של פיוניר??

בוא תבוא תישמעה את הסאב שלי העניים שלך יצאו מהמקום.. ייא אפס..

אני שמעתי סאבים אחרים כמו סרווין וקיקר שחברות פי 10 יותר טובות מי פיוניר בסאבים אבל פיוניר ממש לא נופלת מקיקרCVR12..

ואתה יודע להימליץ על חברה שאף אחד לא מכיר ולא ניסה...אני בטוח שגם אתה לא ניסת...

בטח קראת בפורום שרוקפורד חברה בינונית +...חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...