Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמת חלום השכרת BMW M3 לשבוע בגרמניה

yair69
שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים שידעתי שאני נוסע שוב לגרמניה אמרתי לעצמי הפעם הולכים על הטופ שבטופ.

כמו שחלק ממכם יודעים השכרתי בעבר רכבים רבים לטיולים שלי.כמו פורשה 911,אודיRS 4,אודי TTS,אודי TT,

הפעם אמרתי אני רוצה את המבצע של SIXT שפורסם באתר המקומי בגרמניה.

BMW M3 לשבוע ב 800 יורו עם הקבלת ק"מ ל300 ביום סה"כ להשכרה 2100 ק"מ

שלחתי מייל לתחנה של SIXT בעיר KOLN בשדה התעופה את התאריכים ואת השעה שאני רוצה לקחת את הרכב.

אחרי 10 דקות טלפון מהתחנה בגרמניה,אמרתי לעצמי זו אין רכב,בשיחה קצרה הבנתי את הבעיה אני הזמנתי את הרכב לשעה 06:00 בבוקר והתחנה נפתחת רק בשעה 06:30 אז מנהלת התחנה שאלה אותי עם אפשרי בשעה הנ"ל,אמרתי לה שאני סולח לה על הבעיה הקטנה ואני המתין לה עם כוס קפה חם.

נחנתנו בשעה 05:00 והלכתי יחד עם החברה שלי אודליה לקחת את הרכב המתנו עד הפתיחה של התחנה,שהנציג התפנה אלי הסביר לי שיש השתתפות עצמית של 1500 יורו אבל יש להם הסדר מיוחד תוספת של 100 יורו להשכרה והשתפפות יורדת 100 יורו בלבד.ברור שאמרתי לו להוסיף את הביטוח הנוסף

ירידה לחניה וחיפוש של מספר החניה בהתחלה ראית M3 אחרת אבל בחניה אחרת שעוד נחזור אליה בהמשך.

מצאתי את הרכב דבר ראשון הוצאתי אותו מהחניה ובדיקה מקיפה מסביב שאין שום פגיעה בפח,מנסיון שלי עם הפורשה שעלה לי 650 יורו הרכב נקי

כיון הנסיעה שלנו היה אמסטרדם נסיעה של שלוש שעות בערך, הנסיעה ברכב נעימה מאוד וראש המנוע כמו קונצרט מי כמוני שרק אוהב לאזין לראש המנוע.צריכת הדלק בנסיעה רגוע כ 8 ק"מ ליטר

הטיול באמסטרדם במשך שלושה ימים נגמר והתחלנו בדרך חזרה לשדה התעופה בKOLN קלן שם חברתי איתה אמורה לחזור לארץ.

בנסיעה הרגועה שלי על 150 ק"מש באוטובן עובר אותי בטיסה ניסן GTR אמרתי לחברה שלי קדימה מרדף ב 250 קמ"ש היה מאוד קשה לשמור על הזנב שלו כל פעם גם אינו מאיטים מגלל רכבים שנוסעים לאט כמו 180 ק"מש ואז שוב פותחים מבארים איתה לי חוויה נחמדה איתו לאורך 50 ק"מ עד שנפרדנו לשלום.

חברתי ירדה בשדה התעופה ואני איתי בדרך למסלול בנורבורינג להתאמן קצת עם הרכב.הגעתי בשעה 17:30 למסלול וידעתי שהסגירה שלו בשעה 19:00 אבל הסתבר שאיתה תאונה והמסלול נסגר סופית בשעה 18:00 ולא יכולתי להיכנס להקפה אחת.

אמרתי לעצמי לא נורא יש לי עוד שלושה ימים לעביר כן נכון שהמסלול היה פתוח רק לשעה וחצי אבל זה מספיק לי.

בזמן המתנה לפתיחה של המסלול קניתי כרטיס ל 8 הקפות אמרתי לעצמי שזה יספיק לי לבנתיים

יום למחרת המסלול נפתח בשעה 17:45.

תור של מכוניות שאני לא זוכר כזה רק בימי שבת וראשון ואני נמצא ביום שני פשוט פקק אחד שלם רכבים מכל קצבות העולם.

פגשתי שם בחור מיון שנסעה 2200 ק"מ עם הBMW M3 שלו מי יון למסלול בחור שמח מאוד על כל רגע שהוא נמצא כן וזה הפעם החמישת שלו במסלול,איתו פגשתי זוג אנגלים שהגיעו עם בBMW 335 BMW Z4 בצבע אדום אש

עשיתי שתי עקפות חימום בסוף הקפה השניה מנורה בצבע צהוב נדלקה לי, נסעתי למלון ושם שאלתי מישהו מה המנורה אומרת.

בעיה בנהול המנוע צריך ללכת למוסך לכיון.נסעתי לכיון תחנת השכרה בקלן לבדוק עם יש רכב חילופי או פיתרון לבעיה שלי.

בתחנה בדקו את הרכב מסתבר שלרכב יש שלושה מחשבים שכולם העלו שאין בעיה ברכב ושהבעיה היה לו שלי אלה של חברת השכרה.

דיון שלקח חצי שעה הוחלט לתת לי רכב חילופי אבל כמו שאמרה הנציגה עם שינוי כל BMW M3 קבריולת אמרתי נסבול לא נורא.

לפני שיצאתי את התחנה שאלתי רק איך פותחים את הגג לאחר בדיקות ועוד נציג שהגיע הבנתי שצריך לסגור בבגז חלק על מנת שהיה אפשר לפתוח את הגג.לשמחתי היו ימים של שמש חמימה וממש התאים הרכב למצב

חזרתי למסלול למחרת להמשיך את האימון שלי ושוב פקק אמרתי לעצמי לא הגיוני לפני שנתיים שאיתי באותו תאריכים אינו אני וניב כמעט לבד במסלול מה קורה כן כמה אנשים ישבתי לשיחה עם זוג האנגלים אחרי כל הקפה שעשיתי בשעה 19:20 באתי להכנס שוב למסלול אבל אמרו סגור אמתי סוגרים בשעה 19:30 אמרו לי נכון אבל אחרון נכנס בשעה 19:20 כדי שנוכל לסגור בשעה 19:30 חכמים הגרמנים האילו

צריכת הדלק במסלול הגיעה ל3 ק"מ לליטר,רציתי לציין שהדבר היקר ביותר בטיול היה התדלוקים של הרכב סה"כ תדלקתי כ 6 פעמיים במחיר ממוצע של 70 יורו לתדלוק.

אין ספק שהרכב חוויה נחמדה, במיוחד המשחק עם הילוכים שמזכיר משחק של פלסטיישן רק זז יותר מהר.

נוחות שחבל על הזמן ואחיזת כביש מעולה.

בטח כולים רוצים לדעת כמה עשיתי להקפה אז זו שהחלטי הפעם ללא למדוד רק לנסוע ולהרגיש את הכייף שבנהיגה.

אני ממליץ בחום על הרכב וגם המחיר די שפוי יחסית

normal_IMG_1184_J.jpg

normal_IMG_1668_d.jpg

normal_IMG_1922_d.jpg

DSCN1312.jpg

DSCN1307.jpg

DSCN1308.jpg

DSCN0789.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד על שני דברים:

1. הגשמת חלום - לא צריך לפרט.

2. הגשמת חלום עם M3 :)

אולי נתראה שם באחד הימים (ישנם עדיין אנשים עם חלומות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו..איזה כיף.

באמת חוויה יחודית ומהנה 8)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה לך האומץ לעלות עם רכב שכור (ועוד M3) על הרינג?

הוא רשם:

"נחנתנו בשעה 05:00 והלכתי יחד עם החברה שלי אודליה לקחת את הרכב המתנו עד הפתיחה של התחנה,שהנציג התפנה אלי הסביר לי שיש השתתפות עצמית של 1500 יורו אבל יש להם הסדר מיוחד תוספת של 100 יורו להשכרה והשתפפות יורדת 100 יורו בלבד.ברור שאמרתי לו להוסיף את הביטוח הנוסף "

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום

ויש צדק בזה שאין ביטוח על הרינג.

אבל בתור אחד שזו הפעם 10 שלי שם ויותר מי 100 הקפות ברכבים שונים לקחתי את הסיכון .

פעם אחת איתה לי תאונה ברינג וזה עלה לי בסה"כ כ 2500 יורו ברור שזה לא סכום קטן אבל קורה ולמדתי מזה הרבה

לכן לקחתי לי את הביטוח כמו עכשיו שזה היה יוצא לי סכום הרבה יותר קטן כמו 500 יורו נזק בתאונה קלה

הכול עיניין של ניסיון וקצת ביצים

חלק קטן מה המכונית שאיתי איתם ברינג

DSCN0330.JPG

__עותק של 061119-touri-mw-img_0241.jpg

__עותק של DSC_1365.JPG

__עותק של DSC_1728.JPG

Yair & Walter.JPG

DSC_4680.JPG

DSC_5220.JPG

DSC_4690.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח לא מכסה על הרינג.

אז לא יודע :-P

שוב שלום

ויש צדק בזה שאין ביטוח על הרינג.

אבל בתור אחד שזו הפעם 10 שלי שם ויותר מי 100 הקפות ברכבים שונים לקחתי את הסיכון .

פעם אחת איתה לי תאונה ברינג וזה עלה לי בסה"כ כ 2500 יורו ברור שזה לא סכום קטן אבל קורה ולמדתי מזה הרבה

לכן לקחתי לי את הביטוח כמו עכשיו שזה היה יוצא לי סכום הרבה יותר קטן כמו 500 יורו נזק בתאונה קלה

הכול עיניין של ניסיון וקצת ביצים

חלק קטן מה המכונית שאיתי איתם ברינג

תמונו יפות רואים שנהנת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף.

חוויה נהדרת, יופי של שיתוף.

יש לי דירה בברלין, אני מקפיד לבקר אותה כל שנה וכל שנה אני נהנה להסתובב בארץ המדהימה הזו, גם מבחינה מוטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...