Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר פתוח במנוע קרבורטור

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי פילטר של k&n שיכול להתאים לי לאוטו (אונו sl-70 89' 1300)

שאלה ראשונה האם אין בעיות עם הפילטרים בטסט?? כי לפי מה שהבנתי אמרו לי ב- E&A

שלא עושים עם זה בכלל בעיות, ואיך K&N נחשבים ?

דבר שני צירפתי תמונות, האם לפי מה שאתה רואים זה סיפור למקם אותו במקום טוב??

ולמי שיודע לערוך טוב אני יישמח לדעת איך זה יישב...

דבר שלישי האם אני חייב לפרק את הפילטר המקורי??

בקיצור אם יש כאן מישהו שיכול לסדר לי את זה כמו שצריך בתמונה אני אודה לו מאוד, כי תכ'לס זה לא נראה לי כזה סיפור לסדר את העסק, אני רק צריך לדעת את המיקום הטוב ביותר שתיהיה יניקה טובה....(אבל אם זה גובל בהלחמה של תוספת צינור וכל זה אז יהיה לי קצת יותר קשה לסדר את זה)

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה יתן לך?

עוד כוח? ממש לא... (אולי טיפה)...

אז למה???

אם אתה מחליף דיזות, ומכוון קרבו' אולי תהיה עליה מורגשת.

לדעתי, חוץ מ"שופוני" אין טעם...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה יתן לך?

עוד כוח? ממש לא... (אולי טיפה)...

אז למה???

אם אתה מחליף דיזות, ומכוון קרבו' אולי תהיה עליה מורגשת.

לדעתי, חוץ מ"שופוני" אין טעם...

גילי

יותר בריא למנוע (חשוב להקפיד לנקות אותו כל איזה חודש ככה), וכמובן צליל יניקה יותר יפה...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל-שמת תמונה של בית הפילטר שלך.שם לא שמים את הפילטר.הפיתרון לחבר סתם פילטר קונוס לאיירבוקס הוא חאפרי להחריד.

אני לא חושב שיש להם פילטר עבור האוטו שלך-הם סתם מחברים קונוס לבית הפילטר שלך.האפקט לא משמעותי.

ע"מ לשים פילטר פתוח על קרב' יש להשתמש בפילטר ייעודי שמתלבש על המאייד כולל פלטת מתאם.פילטר כזה יגיע עם דיזה שתפקידה לתת יותר דלק שיתן יותר כוח ביחד עם כמות האוויר הגדולה יותר.

הוספתי תמונה של קיט ייעודי לקרבורטור:

knfiltercharger.gif

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל-שמת תמונה של בית הפילטר שלך.שם לא שמים את הפילטר.הפיתרון לחבר סתם פילטר קונוס לאיירבוקס הוא חאפרי להחריד.

אני לא חושב שיש להם פילטר עבור האוטו שלך-הם סתם מחברים קונוס לבית הפילטר שלך.האפקט לא משמעותי.

ע"מ לשים פילטר פתוח על קרב' יש להשתמש בפילטר ייעודי שמתלבש על המאייד כולל פלטת מתאם.פילטר כזה יגיע עם דיזה שתפקידה לתת יותר דלק שיתן יותר כוח ביחד עם כמות האוויר הגדולה יותר.

הוספתי תמונה של קיט ייעודי לקרבורטור:

פילטר לקרבורטור כבר יש לי להשיג כפי שאמרתי אני קונה ממישהו פרטי פילטר חדש אבל לא נראה לי שיש לו את כל החלקים יש לו רק את הקונוס עצמו, כמה אתה מאמין כל העסק הזה צריך לעלות עם דיזה ופלטת מתאם וכל היוצא בזה??

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה ל700 שקל בערך.אתה צריך להסיר את בית הפילטר.

ועל כמה סוסים מדובר?? כי מה שאמרת זה ממש עבודה מיקצועית...זה מוסיף באופן משמעותי??

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-2 כ"ס.

קיצור ממש אבל ממש לא משתלם אה???כל כך הרבה כסף על משהו שבקושי מועיל

חשבתי שזהעיניין של עד גג 300 שקל...נראה לי אם כך שהרוב שמים פילטר פתוח בצורה חפרית למידיי...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע...למה ציפית?

אני זוכר כשהיתי צעיר (?!) חשבתי שפילטר "מוסיף 10%" ואגזוז "מוסיף 10%" ושאר חירטוטים.

במציאות זה לא ככה.

תלמד דבר חשוב:

כוח עולה כסף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שכח מהסיפורים שמוכרים לך בחנויות השיפורים על עשרות אחוזים וכו וכו.זה פיאט אונו.כמה חשבת שיתן? 10 כ"ס על מנוע שמוציא במקור הרחוק 70?!?!

צתריך גם להיות ריאליים-שינוי פילטר זה לא מה שיחזק את האוטו בהיסטריה.

אם באמת בא לך-יש לי חבר שבונה עכשיו אונו 1400-יש לו קמשפט וקרב' 40 כפולים (http://WWW.WEBER.CO.UK ) - אבל כמו כל דבר משמעותי-כוח עולה כסף!!!!!!

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע...למה ציפית?

אני זוכר כשהיתי צעיר (?!) חשבתי שפילטר "מוסיף 10%" ואגזוז "מוסיף 10%" ושאר חירטוטים.

במציאות זה לא ככה.

תלמד דבר חשוב:

שכח מהסיפורים שמוכרים לך בחנויות השיפורים על עשרות אחוזים וכו וכו.זה פיאט אונו.כמה חשבת שיתן? 10 כ"ס על מנוע שמוציא במקור הרחוק 70?!?!

אם באמת בא לך-יש לי חבר שבונה עכשיו אונו 1400-יש לו קמשפט וקרב' 40 כפולים (http://WWW.WEBER.CO.UK ) - אבל כמו כל דבר משמעותי-כוח עולה כסף!!!!!!

שמע ..בהחלט שינית את דעתי, אני ישמור את הכסף לפול טנק חחחח ,או שאני יוסיף קצת

נסדר איזה ידית הילוכים נוחה יותר ונקצר את המוט ...(לו הייתי רוטשילד) חח איי איי.

תהרגו אותי אבל למה תמיד בשקל הראשון שנכנס לי אני חושב מה לקנות לאוטו???? אני לא רוצה לדמייין מה יהיה שתיהיה לי משפחה ואני יכניס יותר ממאות שקלים "ילדים לא אוכלים החודש,אבא קנה מגדש על"... :lol:

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע...למה ציפית?

במציאות זה לא ככה.

תלמד דבר חשוב:

כל מילה..................... 8)

גיא.

THEMA TURBO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע...למה ציפית?

במציאות זה לא ככה.

תלמד דבר חשוב:

כל מילה..................... 8)

גיא.

לכן לא סתם אני אומר "תומר שיכנעת אותי", זאת לא פעם ראשונה שראיתי אותו מפגין ידע כזה.

כן ירבו אנשים כמו תומר בפורום....אבל אל תרים ת'אף עכשיו !! :lol:

דרך אגב החתימה של אגם וואלה לא במקום, אז היה לנו קטע ונפרדנו...אתה לא צריך להזכיר לי את זה עכשיו כי כולי מתמלא בגעגועים :roll::drinking:

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע...למה ציפית?

במציאות זה לא ככה.

תלמד דבר חשוב:

- ורק שזה לא יהפוך לויכוח...

תומר, מה אם להוסיף את הפילטר ייתן לו גם תגובת מצערת יותר טובה, בלי להוסיף כוח, מדובר בדבר חשוב לא? וב-300 שקל לא היית קונה תגובת מצערת יותר טובה?

ומה עם החסכון בדלק? הרי תגובת מצערת יותר טובה אומרת עליה מהירה יותר בטורים, וזה לא שווה 300 שקל?

ולהחליף דיזות? באונו 1400? למה מה יש לו שם? מטוס?

מספיק שתעשיר לו את התערובת ותוסיף לו פילטר פתוח וכבר יהיה שיפור מורגש (להזכירכם, מדובר על פיאט אונו עם 70 כ"ס במקור, אני בספק כמה נשארו באורווה עד עכשיו...)

אני לא רואה צורך להחליף לו דיזות ו\או קרב' כי הוא החליף פילטר..

ולאסי, את ה300 שקל שאתה שם על פילטר פתוח, אתה מחזיר לעצמך תוך כמה תידלוקים וטיפול 10K אחד או שניים, הפילטר משפר את הנשימה של המנוע מאוד (מנסיון) משפר את תגובת המצערת (משמע אתה לוחץ על הגז והמנוע מגיב מייד), משפר את הנשימה בסל"ד גבוה (והמנוע של האונו בהחלט יכול לעבוד בסל"ד גבוה) ולגבי תושבת או צנרת מיוחדת שעולה 700 שקל????

אני עשיתי את הצנרת הזו בעצמי בקצת פחות מחמישים שקל, ויצא כל כך טוב \ איכותי \ מרשים \ נקי \ לא חאפרי שהמוסכניק שלי (שבעצמו מחזיק ג'יפ משופר וכמה מכוניות אספנות) לקח דוגמא ממה שעשיתי לג'יפ. (פרטים בה"פ)

רון.

-פשוט חשוב לתת פרספקטיבה נוספת לענין, ואני לא אומר שאתה תקבל עוד כוח, לא הזכרתי פעם אחת ענין של כוח, דיברתי על שיפור בתגובות וחסכון בדלק-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר השארתם אותי ממש בדילמה עם כל הקטע הזה, אני לא יודע אם לקנות לא לקנות כי תכל'ס יש לי עליו אחלה מחיר...

אבל אני פוחד שאני ייקנה ואז התקנה כמו שצריך תעלה לי הרבה כסף...בכלל המיקום עכשיו מצויין של הפילטר הנוכחי, אני פוחד שזה לא ייגרע מהביצועים כי גם כל הקטע של המיקום חשוב שעליו בכלל לא שמתם דגש, ולכן צירפתי לכם תמונות....

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...