Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה חדשה (קרית אתא)?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע חזרתי מנסיעה לקריות (כן, גם אני לא מבין מה יש לעשות בקריות).

בדרך לשם מכיוון חיפה, בערך 70 מטר לפני ההתפצלות שלפני גשר קרית אתא, פתאום היו שני פלאשים.

הרכב שלפני נסע טיפה יותר מהר ממני אז אני חושב שהוא צולם ולא אני.

אני לא בלמתי כי לא ממש הבנתי מה קורה אבל כשהסתכלתי על המהירות ראיתי שאני בין 55-60.

במקום מתבצעות עבודות תשתית אז לא ממש ברור מה המהירות שם. אחרי המיקום של הפלאש יש שלט שמאפשר נסיעה על 50.

בדרך חזרה לא ראיתי מצלמה כלשהי אבל גם לא ממש יכולתי לעצור ועדיין היה חשוך.

מישהו יכול לאשר אם יש שם מצלמה ומה המהירות המותרת באותו מיקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר שם מספר פעמים בשבוע (בד"כ על הגשר) ומעולם לא נתקלתי במצלמה, ובבלגן של העבודות בכביש גם אין איפה להציב כזו. לדעתי גם אין מקום להצבת ניידת עם מולטנובה, אם כי יתכן שהמשטרה מצאה איזה שהוא מחבוא - הרי מדובר במארבים של יום ו' בלילה.

תביא בחשבון שהפלאשים של המולטאנובה נראים בלילה למרחק של די הרבה קילומטרים, כך שיתכן שתפסו מישהו די רחוק, אפילו באיזור בתי הזיקוק או דרומה לו, או דווקא מצפון לגשר.

המהירות המותרת מצפון לרמזור של IPC היא 50 קמ"ש.

אני מניח שהפלאשים שראית היו או השתקפות השמש בחלון של מישהו או עבודות ריתוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון מה לעשות בקריות.

לנסוע מכיוון חיפה לכיוון ההתפצלות של גשר צומת קרית אתא ולראות פלאשים למשל.

אני לא מכיר שם מצלמה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי היום במקום האמר ואין כל סימן למצלמה קבועה. כמובן שיתכן שעמדה שם איזו ניידת מולטנובה, אבל יש לי הסבר הרבה יותר תמים: בצומת וולקן (לייד בניין קרסו) יש מסך פרסום ענק. כאשר מתחלפת בו פרסומת כהה לפרסומת בהירה יש תחושה של פלאש. כיון שהמקום האמור נמצא לא רחוק מאותו מסך, ומדובר בלילה, סביר שזה מקור ההבהק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...