Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

+ - כאשר מחברים רמקולים למערכת? + קידוח במדף האחורי - איך עושים?

GOLD777
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי חיפוש בפורום מצאתי את זה

ציטוט -

"חוטי הרמקולים לרוב מגיעים 2 חוטים כשאחד מהם עם פס.

פס אדום - +

ללא פס - "-".

חוטים מובדלים בשני צבעים,

נחושת\כסף

נחושת +,כסף -.

חוטים בצבעים-

אדום\כחול\ירוק\ורוד - לבן

צבע - +

לבן - -

"

השאלה היא איך אני יודע איפה הפלוס והמינוס ברמקול ? יש תמיד פין אחד רחב ואחד לא רחב נכון ? איזה מהם זה פלוס ואיזה מהם זה מינוס ?

עוד דבר יש לי רמקולים של פיוניר TS-A1672R כתוב על הקופסא גם 6-1/2" 220 W max

איזה חורים (מה הקוטר?) אני צריך לקדוח במדף ? ובכלל איך אני יכול לקדוח אם אני כלי? מקדחה רגיל לא קשורה ואין לי משהו בקוטר שמתקרב לגודל של הרמקול

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 וחצי זה קוטר הרמקול,חורים אתה עושה עם מסור ג'קסון, ברמקול המגע הרחב יותר זה הפלוס והצר זה מינוס.

לגבי הכבל אני לא סגור :? אבל אם אני לא טועה זה עם הפס זה פלוס ובלי פס זה מינוס. צריך לבדוק את זה.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

עוד עניין ברמקולים האלה, באחד מהם החלק הקטן (לא יודע איך זה נקרא אלמנט?) שנמצא באמצע הרמקול הצינור פלסטיק שבוע/נותן האם זה אומר שזה טוטאל לוס או שאפשר להדביק? כי ראיתי שם פינים שבורים ולכן הוא ניתק ממקומו!

אגב חוץ מג'קסון (שכרגע אין לי) קיימים עוד פתרונות לקידוח?

אני מצרף תמונה.

IMG_0273.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 וחצי זה קוטר הרמקול,חורים אתה עושה עם מסור ג'קסון, ברמקול המגע הרחב יותר זה הפלוס והצר זה מינוס.

לגבי הכבל אני לא סגור :? אבל אם אני לא טועה זה עם הפס זה פלוס ובלי פס זה מינוס. צריך לבדוק את זה.

מה קורה אם אני מחבר הפוך פשוט לא שומע טוב נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרמקול: הפיתרון הכי פשוט זה לנסות להדביק אותו

הבעיה שזה לא מומלץ אבל תיקון יעלה יותר מהרמקול...

לגבי החוטים אל תחשוש מקסימום אם לא תישמע טוב תחליף בין החוטים

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה יש לי 2 אפשרויות של רמקולים להתקנה מאחורה - מה שציינתי מקודם 6.5 אינץ ויש לי עוד זוג רמקולים חדשים קטנים יותר של פיוניר דגם TS-A4672R כתוב עליהם שהם בגודל 4" 6" 150 Wmax

עוד כתוב עליהם

3way speaker

האם אלה רמקלים ייעודיים לרכב מסויים או שאפשר להתקין אותם על המגש האחורי? מה שכן אין להם גרילר כמו ל6.5 אינץ העגולים.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר איזה רמקול קדמי ימני/שמאלי אחורי ימני/שמאלי ?

הלכתי עכשיו וראיתי את הצמה מכוון שאין לי את המדריך של המערכת האם יש אפשר לדעת לפי הצבעים לאיזה רמקול הם שייכים?

אלה החוטים שיש כרגע פנויים.

אפור

אפור עם פס שחור

טורקיז

טורקיז עם פס שחור

ירוק

ירוק עם פס שחור

לבן

לבן עם פס שחור

וחוט אחרון שאני לא יודע מה הוא זה הוא בצבע כחול ואין לו תואם, הוא בודד לבדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים איך אני משנה את הכותרת של האשכול ניסיתי בהודעה הנוחכית ואני מקווה שזה יעבוד.

מקפיץ כדי שאם מישהו יכול לתת עצה. איך אפשר לדעת לפי הצבעים איזה רמקול קדמי ימני/שמאלי אחורי ימני/שמאלי ?

"

הלכתי עכשיו וראיתי את הצמה מכוון שאין לי את המדריך של המערכת האם יש אפשר לדעת לפי הצבעים לאיזה רמקול הם שייכים?

אלה החוטים שיש כרגע פנויים.

אפור

אפור עם פס שחור

טורקיז

טורקיז עם פס שחור

ירוק

ירוק עם פס שחור

לבן

לבן עם פס שחור

וחוט אחרון שאני לא יודע מה הוא זה הוא בצבע כחול ואין לו תואם, הוא בודד לבדו.

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...