Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[עזרה] קניית מצלמה קומפקטית עד 700 שקלים.

amital4
שימו לב! השרשור הזה בן 4921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מבקש מכל העוסקים בתחום ,לעזור לי למצוא את המצלמה הכי איכותית מבחינת צילום שניתן לקנות בתקציב הנ"ל.

תקציב: עד 700 שקלים.

קומפקטית,רצוי שתיהיה יחסית לא גדולה ומגושמת, המצלמה אמורה לשמש את אחותי.

תודה מראש,

עמיטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמליץ לך את ההמלצה הקבועה שלי:

למי שאין לו דרישות מיוחדות, אבל יש לו תקציב מוגדר - זו משימה מאוד קלה. כל מה שתמצא היום, בהנחה שזה לא דגם ששוכב שנתיים על המדף יספק את הצרכים מבחינת איכות תמונה. ההבדלים יהיו די מינורים.

קפוץ לחנות צילום רצינית שמחזיקה מבחר גדול - האחים יוגנד, פוטופילם, קמרה מיה. תבקש מהמוכר בנימוס להראות לך את כל מה שעומד בתקציב ובדרישות הגודל. שחק קצת, תרגיש ביד, תקשיב למוכר אבל אל תבלע כלום כתורה משמיים.

תבחר מה שמרגיש לך הכי איכותי ביד, או תחזור לכאן עם רשימה של מה שמצא חן בעיניך, וננסה לבדוק בציציות.

אישית אני אוהב את קנון, פוג'י ופנסוניק (רק החדשות), יותר מקסיו, פנטקס, אולימפוס וסמסונג. מניקון בכלל אתה יכול להתרחק (בתחום הקומפקטיות).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...