Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנעול דיסק

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 7281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אח שלי אזעקה עם ביפר נע בין 600 ל 800

לביפר יש גם רטט עם רדיו של חמש קילומטר

ואז יש לך ראש שקט....

אני מבין שמעולם לא היה לך אופנוע עם אזעקה וביפר, נכון? :roll:

הדבר האחרון שיש, עם אופנוע וביפר מחובר אליו, זה ראש שקט.

אני וחבר נסענו לעזריאלי, יש לו על הסנדה אזעקה עם ביפר, 3 פעמים ב45 דקות

ירדו לראות מה קורה שם, פעמיים חתולים פעם אחת חבורת ילדים קטנים

שסיבבו את הידית גז.

לדעתי ביום (לא בלילה), אם חונים במקום הומה, עדיף להשאיר את הביפר בבית, הוא

רק מכניס לקריזות על כל שטות.

ושאלה לכל רוכבי האופנועים הכבדים (אלה ללא תא איכסון), נגיד ואתם יוצאים לסרט

או לכל מקום אחר שאתם צריכים להחנות את האופנוע ליותר משעה, איך אתם ממגנים

את האופנוע? (מסתפקים במנעול דיסק? שרשרת? 2?) ואיך אתם סוחבים את

כל הק"ג האלה.

Moo Moo

------------

רוכב עד CSC75, ונותן בראש.

תגידו יש אייקון פרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פעם הייתה חברת רב בריח בארץ והיה להם מוצר משובח !!!

שרשרת עבה ( מאוד ) מצופה פלסטיק כחול עבה ובקצה אני שמתי מנעול שלהם - אבל לא את האורגינלי אלא אחד גדול פי 2 !!!!!!!

השרשרת לא שוקלת הרבה והיו לי 2 כאלו - אחת מקדימה ואחת מאחורה - יחד עם שני המנעולים סה"כ בין אלפייה לאלפייה וחצי , לא נורא כבד , ותאמינו לי - יעיל עד מאוד .

תמיד איתכם , תמיד זמין - עצירה ל10 דקות - שרשרת אחת , עולים אליה הביתה לשתות קפה , 2 שרשראות .

לוקח המון זמן לחתוך / לשבור / לנסר את השרשראות האלו - ואין שום גנב בעולם שיתעסק עם אופנוע שישי עליו 2 .

חוץ מזה אחרי שלאח של אשתי גהבו CBR מהכניסה לבית - הוא יצק באדמה יתד שהיא חתיכה של קלונסאת ברזל תעשייתי שלא תחתך / תישלף לעולם - עם חור לשרשרת - ועד היום היא שם !!!!!

מי שלא רוכב , יותר טוב שלא ידבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נניח קנית שרשראות במיטב כספך, אחת מחוסמת ואחת שרשרת אוניות לא מחוסמת, והשקעת במנעול עם מנגנון חישמול, פלוס מנעול דיסק (לא טבולרי - כמובן ?!?!) בקוטר 5 צול ויצקת קיר בטון עם עיגונים בגובה 58 ס"מ שלא תהיה קונטרה מהריצפה וכו' וכו'.

נו ? ועכשיו מה ?

לצאת מהבית הופך להיות פרוצדורה של רבע שעה... ואז מה ? תזמין פול טריילר שיקח את כל המיגונים איתך (כולל את קיר הבטון עם לולאת עיגון בגובה 58 ס"מ כמובן) ?

אז יופי, בבית האופנוע מוגן רצח ( לא שזה באמת יעזור אם כ"כ ירצו ), אבל כמה זמן באמת האופנוע חונה מתחת לבית ?

והרי לך רעיון: מה לגבי ביטוח נגד גניבה ?

אז נכון, יותר יקר מהמנעולים ( אלא אם כן אתה מתעקש על קיר בטון עם לו...) ונכון יש גם השתתפות עצמית.

אבל, אתה יכול לישון בלילה ואתה יכול לצאת (כמעט) לכל מקום. ואני מתייחס כרגע לאספקט הכלכלי נטו - כי שוב, שום דבר לא יוכל למנוע גניבה מתוכננת ובלעקב גם שרשרת קריפטונייט ומנעול דיסק יעשו עבודה לא רעה.

אני לא יודע מה איתך, אבל אני מוכן לשלם בשביל רוגע נפשי. ואני אגיד לך יותר מזה, בעת רכישת אופנוע, תקציב לביטוח נגד גניבה הוא אחד השיקולים.

הרי - למען ה', לא חסרות לנו צרות על הכביש והמוח כל הזמן טרוד, אז למה לעזאזל להטריד אותו גם כשאתה לא רוכב ?

תחשוב על זה.

אין ספק שזה השאיפה של כולנו...ונכון..אנחנו מצטערים שלא עשינו ביטוח רק אחרי שגונבים לנו את האופנוע.

אבל אנחנו מקללים את האמא של העולם שעברה שנה..שילמנו 5000 שקל..ולא גנבו את האופנוע...

זה ניראה לי אחת הבעיות הכי קשות של אופנוען...לי אישית אין כסף לשלם סך הכל 10,000 שקל ביטוח בשנה.

אני יודע שאני יקלל את עצמי אם חס ושלום מלח מים טפו טפו טפו יקרה משהו לאופנוע..

אבל פשוט..זה לא מציאותי לשלם כאלה סכומים...

ושוב פעם..אין ספר שאתה צודק..אבל גם המציאות צודקת.

:(

אל לך לבלבל נשיא,

לא דיברתי על ביטוח מקיף, אלא על גניבה בלבד.

ומה אומר לך, אני לא מתבאס שלא גנבו לי למרות ששילמתי את הביטוח, כמו שאני לא מתבאס לשלם על כל שרות אחר ואני לא מתעסק ב"איך יכולתי לחסוך"

אני מסתכל על זה כמו הימור, השאלה היא מה סכום ההימור - 70K או 10K ( במקרה שלי בכל אופן )

וכמו שאמרתי, אני לוקח את זה בחשבון בעת רכישה כדי לשמור על שינה רגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נניח קנית שרשראות במיטב כספך, אחת מחוסמת ואחת שרשרת אוניות לא מחוסמת, והשקעת במנעול עם מנגנון חישמול, פלוס מנעול דיסק (לא טבולרי - כמובן ?!?!) בקוטר 5 צול ויצקת קיר בטון עם עיגונים בגובה 58 ס"מ שלא תהיה קונטרה מהריצפה וכו' וכו'.

נו ? ועכשיו מה ?

לצאת מהבית הופך להיות פרוצדורה של רבע שעה... ואז מה ? תזמין פול טריילר שיקח את כל המיגונים איתך (כולל את קיר הבטון עם לולאת עיגון בגובה 58 ס"מ כמובן) ?

אז יופי, בבית האופנוע מוגן רצח ( לא שזה באמת יעזור אם כ"כ ירצו ), אבל כמה זמן באמת האופנוע חונה מתחת לבית ?

אז נכון, יותר יקר מהמנעולים ( אלא אם כן אתה מתעקש על קיר בטון עם לו...) ונכון יש גם השתתפות עצמית.

אבל, אתה יכול לישון בלילה ואתה יכול לצאת (כמעט) לכל מקום. ואני מתייחס כרגע לאספקט הכלכלי נטו - כי שוב, שום דבר לא יוכל למנוע גניבה מתוכננת ובלעקב גם שרשרת קריפטונייט ומנעול דיסק יעשו עבודה לא רעה.

אני לא יודע מה איתך, אבל אני מוכן לשלם בשביל רוגע נפשי. ואני אגיד לך יותר מזה, בעת רכישת אופנוע, תקציב לביטוח נגד גניבה הוא אחד השיקולים.

הרי - למען ה', לא חסרות לנו צרות על הכביש והמוח כל הזמן טרוד, אז למה לעזאזל להטריד אותו גם כשאתה לא רוכב ?

תחשוב על זה.

אין ספק שזה השאיפה של כולנו...ונכון..אנחנו מצטערים שלא עשינו ביטוח רק אחרי שגונבים לנו את האופנוע.

אבל אנחנו מקללים את האמא של העולם שעברה שנה..שילמנו 5000 שקל..ולא גנבו את האופנוע...

זה ניראה לי אחת הבעיות הכי קשות של אופנוען...לי אישית אין כסף לשלם סך הכל 10,000 שקל ביטוח בשנה.

אל לך לבלבל נשיא,

ומה אומר לך, אני לא מתבאס שלא גנבו לי למרות ששילמתי את הביטוח, כמו שאני לא מתבאס לשלם על כל שרות אחר ואני לא מתעסק ב"איך יכולתי לחסוך"

אני מסתכל על זה כמו הימור, השאלה היא מה סכום ההימור - 70K או 10K ( במקרה שלי בכל אופן )

וכמו שאמרתי..אני מסכים עם מה שרשמת.

לצערי אני נאלץ לחיות בצד השני של ההימור.

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ? ועכשיו מה ?

תחשוב על זה.

אל לך לבלבל נשיא,

וכמו שאמרתי..אני מסכים עם מה שרשמת.

לצערי אני נאלץ לחיות בצד השני של ההימור.

אז אם כך השמועות נכונות...

השמועות על גודל הוואבוס של הנשיא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתה חברת רב בריח בארץ והיה להם מוצר משובח !!!

שרשרת עבה ( מאוד ) מצופה פלסטיק כחול עבה ובקצה אני שמתי מנעול שלהם - אבל לא את האורגינלי אלא אחד גדול פי 2 !!!!!!!

השרשרת לא שוקלת הרבה והיו לי 2 כאלו - אחת מקדימה ואחת מאחורה - יחד עם שני המנעולים סה"כ בין אלפייה לאלפייה וחצי , לא נורא כבד , ותאמינו לי - יעיל עד מאוד .

תמיד איתכם , תמיד זמין - עצירה ל10 דקות - שרשרת אחת , עולים אליה הביתה לשתות קפה , 2 שרשראות .

לוקח המון זמן לחתוך / לשבור / לנסר את השרשראות האלו - ואין שום גנב בעולם שיתעסק עם אופנוע שישי עליו 2 .

חוץ מזה אחרי שלאח של אשתי גהבו CBR מהכניסה לבית - הוא יצק באדמה יתד שהיא חתיכה של קלונסאת ברזל תעשייתי שלא תחתך / תישלף לעולם - עם חור לשרשרת - ועד היום היא שם !!!!!

לרב בריח אכן היו כאלו שרשראות

ולי היה אופנוע (XR650) שנקשר בשתיים כאלו (כל אחת לעמוד)...

והשאירו לי שני חצאי חוליות (ה@#$ לקחו גם את השרשראות...)

הדבר היחיד שעבד היה הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...