Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשטרה מציבה את מצלמות המהירות החדשות

Elados
שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=ds20101103_47635

"יצוין כי מיקום מצלמות המהירות שונה בעקבות ביקורת שנמתחה על המשרד לביטחון פנים, כי המצלמות ממוקמות בכבישים בהם האכיפה קלה אך לא חיונית, בשל שיעור נמוך של תאונות דרכים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן יוסטו המצלמות לכבישים "אדומים" ובמיוחד ליותר משקל של מצלמות צומת,

הרי המהלך אינו בעייתי כפי שנתפס קודם

מאידך, אם אכן יוצבו מצלמות בכבישים מהירים ורבי מסלולים,

התועלת שלהם תהיה בעיקר ללסחיטת כספי נהגים וללא תרומה לבטיחות

בנתיים, הפוליטיקאים משחררים הצהרות לכל מיני כיוונים,

אבל מבחן התוצאה יהיה, רק אחרי שנראה באמת היכן פזורות כל המצלמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 4 בין בינימינה לצומת הרואה הוא כביש דו נתיבי עם שטח הפרדה בנוי, ממש לא כביש "דמים".

כל מה שהם עשו זה להזיז את המצלמות לקטעים פחות "חשובים" אבל עדיין קטעים שיניבו להם רווחים נאים מהקנסות.

Its never a waste of time to be wasted all the time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=ds20101103_47635

"יצוין כי מיקום מצלמות המהירות שונה בעקבות ביקורת שנמתחה על המשרד לביטחון פנים, כי המצלמות ממוקמות בכבישים בהם האכיפה קלה אך לא חיונית, בשל שיעור נמוך של תאונות דרכים"

מהלך ראוי ביותר , מקווה שהפריסה הנוספת של 60 מצלמות תגיע מהר, חיי אדם יקרים מכל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהלך ראוי ביותר , מקווה שהפריסה הנוספת של 60 מצלמות תגיע מהר, חיי אדם יקרים מכל .

מקווה שהפריסה של המצלמות תעשה במהירות על מנת שלא יהיה צורך בעלויות של ניידת ושני עציצים עם אגו ושק"ד לקוי. מצלמות יעשו קצת סדר בבלגאן וינתבו את הניידות ואת כוח האדם למטרות חיוניות יותר.

לגבי עניין חיי האדם, מבלי להעליב, אני מקווה שאתה צוחק... (לפחות בקטע של מצלמות המהירות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזבר שלא יתפוס אותך גרגמל !

הדרדסים האלה....

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דו"ח שנתי של לשכה מרכזית לסטטיסטיקה הגורם העיקרי לתאונות דרכים בישראל הוא אי-ציות לרמזור. אז למה מתוך 60 רק 20 מצלמות רמזור ושאר הן מצלמות מהירות? כנראה יקר מכול הוא כסף ולא חיי אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה, אילו עברות יתעדו מצלמות הצמתים החדשות? האם אור אדום בלבד? או שעבירות נוספות?

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דו"ח שנתי של לשכה מרכזית לסטטיסטיקה הגורם העיקרי לתאונות דרכים בישראל הוא אי-ציות לרמזור. אז למה מתוך 60 רק 20 מצלמות רמזור ושאר הן מצלמות מהירות? כנראה יקר מכול הוא כסף ולא חיי אדם.

זו דעתך שלך, היא כפי הנראה לא מקובלת על הפעילים ברשויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזבר שלא יתפוס אותך גרגמל !

הדרדסים האלה....

כזכור לך - ה-S2K של גרגמל הושבת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסתכלות על ההודעות שלך, דעתי שלי היא שאתה טרול.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה קשור לפעילים ברשויות.

אז בוא נחדש לך ותעביר את זה לחברה שם:

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה - רק 5 אחוז מהתאונות נגרמו ממהירות מופרזת.

אמנם ראש מתנ"א השקרן מנסה להצדיק את מסחטת הכספים ע"י עוות הנתונים או כמו שהוא אומר "נדמה לי ש 60 אחוז".

אבל אחרי שאני קורא את ההודעות שלך - אני מבין למה הוא מצליח בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע עם המצלמות החדשות מעודכנות כבר בוויז?

נדמה לי שהוא פספס לי באשדוד - ת"א והדו"ח שלי כבר בדרך, או שהטלפון שלי שוב עושה בעיות :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אומר שזה לא חוקי.

מה שמרגיז זה שאוכפים עבירה שולית לגמרי כי זה הכי קל והכי מכניס.ו

למה לא לשפר תשתיות? למה לא להגיע לרמה של אירופה שם מותר לנהוג בבין עירוני 130-150?

מה שם יש חייזרים?

אם כל כך רוצים לאכוף את החוק - יש לפי הסטטיסטיקה דברים הרבה יותר חמורים להתעסק איתם מאשר לעמוד בכביש הבקעה השומם עם דבורה ולתפוס אנשים שנסעו על 117 במקום 90.

הנה נתונים - חומר למחשבה.

prob.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...