Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה ליעוץ לפני קניה מאויס או אוויס AVIS עם דוח בדיקה

unojusty
שימו לב! השרשור הזה בן 4915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

ראשית: הייתי שמח לשמוע מכם לגבי נסיונכם בחווית הקניה מאוויס , קראתי פה בפורום כל מיני נסיונות וקצת קשה להחליט.

שנית: דוח הבדיקה אומר: הכל פיקס חוץ מקטגורית שלדה שבה רשום: סמני פגיעה דופן שמאל ,נזק לפגושים,תקוני מרכב וצבע,מעיכות\מעוך \שריטות צבע+פגמים=תקוני מרכב,משמעות נמוכה, הבטיחו לי שהכל שטויות ושהכל מתוקן וגם מה שאני אמצא יתוקן.

שלישית: נאמר לי שצריך מקדמה על מנת להביא את הרכב, ושצריך לסגור חוזה ורק אז ניתן לקחת את הרכב לבדיקה , שהם יתחיבו לתקן כל מה שימצא בבדיקה, ושאקבל שנתיים אחריות על מנוע וגיר.

אך החוזה שלהם אומר:קודם כל זה לא אוויס זה דן רכב ותחבורה, הרכב הוא חכר (ליסינג או שכירות?) האחריות על הרכב היא ממכון הבדיקה (חצי שנה או 6000 קילו') הקונה בדק ומרוצה מהרכב (לפני שראיתי ובדקתי)שוב שאני מרוצה שהכל טוב ואין לי ולא יהיו לי כל טענות, ושבית המשפט בתל אביב יהיה היחידי המוסמך לשפוט בענין.

נשמע שהם כיסתחו את עצמם מכל הכיוונים, מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דן רכב ותחבורה" היא זכיינית של AVIS בישראל

http://www.rechev.net/50683/AVIS24

אין לך ממה לחשוש עניין.

לא רשמת את סוג הרכב, את הקילומטראז' לא את המחיר.

הבדיקה מטעם המוכר, אפילו אם קוראים לו AVIS לא משכנעת אותי, במיוחד שכבר בבדיקה שלהם מופיעה "פגיעה בדופן שמאל",

שלפעמים יש לזה משמעות מסחרית וירידת ערך, תלוי בחומרת הפגיעה.

נושא המיקדמה כבר עלה כמה פעמים כאן בפורום.

כדאי שתקראו טוב את האותיות הקטנות שמתייחסות להחזר המיקדמה.

כדאי להתעניין ברכבים אחרים, ללא פגעיות כאלה או אחרות, ולא רק באוויס.

יש מספיק חברות ליסינג גדולות וידועות עם מבחר רכבים.

בקשר לתיקון הליקויים, אני מאמין שלא יהיו בעיות בקשר לזה - הליקויים יתוקנו ולאחריות בהחלט יש משמעות.

עניין המחיר משחק תפקיד חשוב, במחיר מתאים גם הרכב הזה יהווה קנייה משתלמת.

החכר = ליסינג

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

אני קניתי מהם רכב בשעתו, שמתי 1000 ש"ח מקדמה כדי לשמור את הרכב ולקחת לבדיקה והתחרטתי,

החזירו לי כל שקל,

אחרי זה חזרתי אליהם וקניתי את רכב אחר,

מהניסיון שלי ואני חושב שגם של אחרים פה בפורום הם חברה אמינה,

מלבד העובדה שהם מטפלים במוסכים מורשים, לא נתקלתי בסיפורים לא טובים עליהם,

אני יכול להמליץ לך,

בלי קשר קח את הרכב אם הוא נראה לך לבדיקה מטעמך, וככל חברה הם מעונינים להגן על עצמם מכל הכיוונים

שלקחתי את הרכב היו כמה בעיות והם תיקנו, אני קיבלתי שנה אחריות על מנוע וגיר ולא היו לי יותר מידי בעיות

יכול להמליץ לך

אבל שוב, קח את הרכב לבדיקה עצמאית

וכמו שאמרו פה החכר=ליסינג

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא טוב טוב את האותיות הקטנות.

אם לא כתוב במפורש שבמידה ואתה לא מעוניין ברכב מכל סיבה שהיא,

תוחזר לך המקדמה, תסרב לבצע את התשלום עד שלא יהיה סעיף מפורש כזה.

כבר היו הרבה כאךה ששילמו ולא הוחזר להם או הוחזר חלקית.

יש גם כאלה כמו זה שכתב לפניי שהחזירו לו הכל, אבל כמו שכתבתי, תוודא את זה.

לגבי בדיקה, אך ורק בדיקה עצמאית במקום שאתה ורק אתה בוחר.

אני אישית יכול לומר על הליסינג עצמו של אוויס, שהם מתחזקים ושומרים על הרכבים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס 61000קילו 46000שח

מה ניתן לעשות בענין "פגיעה בדופן שמאל",? האם זה דבר שמתקנים? שניתן לתקן? האם זה יופיע בטופס הבדיקה הבא לאחר התיקון?

כיצד ניתן לחשב משמעות מסחרית וירידת ערך, או להעריך את חומרת הפגיעה?

המיקדמה לא מופיעה בחוזה זה מין דבר מילולי , זה סוג של סחטנות מחייבת , תתן מקדמה ותראה את האוטו ותהיה חצי דרך שלהם

האם ניתן לבקש מהם שיצינו בחוזה שמדובר בליסינג של נהג בודד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

unojusty שלום,

1. דו"ח הבדיקה, של מכון הבדיקה החיצוני, מייצג את מצב הרכב, ועל פיו מתוקן הרכב לפני המסירה לקונה. בכל מקרה, ובמידה ואתה לא שקט, קח את הרכב לבדיקה במכון בדיקה המקובל עליך. במידה והבדיקה שלך תעלה נקודות משמעותיות שלא מופיעות בדו"ח הבדיקה שהוצג לך - הדו"ח שלך יתקבל כמהימן ותקף.

2. המקדמה, בסך 2000 ש"ח, מהווה מעין "דמי רצינות", שכן במידה והרכב המבוקש נמצא בסניף אחר - עלויות השינוע שלו הן משמעותיות. בכל מקרה, במידה ותחליט בסופו של דבר לא לרכוש את הרכב - נחזיר לך את המקדמה באופן מיידי.

3. חתימה על חוזה לפני לקיחת הרכב לבדיקה נועדה להגן על אוויס (כאשר הרכב נמצא בבדיקה של הלקוח, אין החברה מציעה אותו לקונים פוטנציאליים אחרים). במידה והבדיקה מעלה ממצאים שונים משמעותית ממה שהוצג בפניך - תוכל לבטל את החוזה ולקבל את דמי המקדמה שלך ללא כל בעיה.

4. "דן רכב ותחבורה" הוא שמה בישראל של זכיינית אוויס.

5. "החכר" הוא המונח העברי הרשמי של ליסינג. כך מצוין ברישיונות הרכב.

6. כל יתר הסעיפים הם סעיפים המקובלים בכל הסכם מכירת רכב בין 2 גופים (גם 2 אנשים פרטיים).

מקווה שהנושא ברור יותר עכשיו,

אם יש לך עוד שאלות או אוכל לעזור במשהו יותר מאשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מהם את הראב 4 שלי והייתי מרוצה מאוד מכל הטיפול וההתנהלות.

אפילו פירסמתי את כל התהליך [תרגיש חופשי לחפש].

בסה"כ ולסיכום:

1. נתתי מקדמה שיכולתי לקבל אותה ברגע הביטול ללא "זיכוי" "דמי הובלה" ושאר התניות מספיק שהייתי אומר לא בא לי והכסף שלי.

2. לקחתי את הרכב למכון בדיקה למרות שהבדיקה שלהם הראתה שהכל תקין והם תיקנו כל דבר שהתגלה כחשוד [משאבת מים, שמן גיר] למרות שבמוסך המרכזי דיווחו לי לאחר ההחלפה שהכל היה תקין וכנראה שהיה כס"תח מצד מכון הבדיקה.

3. קיבלתי אחריות לשנתיים או 22K ק"מ.

4. ביצעו טסט לרכב לחשבונם [כי הטסט היה חודש אחרי הקניה והם באו לקראתי].

5. החליפו גלגלים קדמיים לאחר הטסט.

6. הביאו לי זוג מפתחות נוסף ווילון אחורי\מדף בגאז' שהיו חסרים.

ובסה"כ ההתנהלות של איש המכירות [שחר] פשוט היתה מדהימה אני לא חושב שהרבה זמן נתקלתי בשירות כזה בארץ .

הרכב הגיע עם נהג עד למקום העבודה שלי על מנת שאקח אותו למכון בדיקה ובאמת ההרגשה היתה שהחברה באה לקראתי ועשתה מעל ומעבר, כשבמקומות אחרים [לדוגמא סוכנות רכב שביררתי לקנות רכב חדש בזמנו] נכנסתי והרגשתי שאיש המכירות לא משתין לכיוון שלי ועושה לי טובה אם הוא מסתכל לכיוון שלי , כל שאלה ששאלתי נענתה במין הרגשה של למה אתה מפריע לי עכשיו ונתנו לי הרגשה שהם לא ממש רוצים את הכסף שלי.

אז לסיכום מאוויס אני מאוד מרוצה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...