Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומרי ניקוי לרכב מטאלי

yotamavi
שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש המלצות לחומרי ניקוי לגולף MK4 שלי- צבע כסף מטאלי

1.שמפו+ווקס -האם כדאי לקנות חומר משולב ?

2.חומר ניקוי לדשבורד (הרבה אזורים ממש שחורים מרוב לכלוך שאני רוצה לנקות )

3.חומר ניקוי למגנזיום (הרבה לכלוך שחור עיקש על המגנזיום)

4.ג'ילדה איכותית

אם יש צורך ניתן להזמין מחו"ל,

מומלץ שהמחירים לא יהיו גבוהים מדי.

תודה רבה

Volkswagen :twisted:

זה שאתם נושם, לא אומר שאתה חי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי בלבד, כל המוצרים של carplan עושים עבודה טובה, יש להם פיתרון לכל מה שציינת או לפחות לרוב הדברים שציינת

יש להם אתר http://www.carplan.co.il/

שיהיה בכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כאן המומחה הכי קטן בנושא. שנים שאני שוטף רק במכונים, אבל עכשיו כשקניתי מכונית חדשה אני זומם לשנות את מנהגיי, אז חפרתי קצת בפורום בנושא. אני ממליץ גם לך לעשות חיפוש - תמצא הרבה אינפורמציה.

בכל מקרה אני אקצר לך את העיקרים:

1. המרכיב של הווקס ברוב השמפואים הוא מינורי - זה לא עושה הרבה, אבל כן מומלץ כי זה כנראה מוסיף קצת הגנה.

2. רוב החומרים לדשבורד שראיתי מיועדים להברקה, ואני לא בטוח שהם ממש עוזרים גם לניקוי. אם הדש בורד שלך חלק יחסית הייתי שוקל שימוש בחומר ניקוי כללי למשטחים בבית בדילול גבוה, וכמובן לעבור אח"כ עם סמרטוט ספוג רק במים - ואז חומר הברקה (בטח המקצוענים יקפצו עלי עכשיו אבל זה בסה"כ פלסטיק). יש גם מגבונים למטרה הזאת - יותר יקר אבל יותר נוח. המקצוענים משתמשים בקיטור, ואם הדשבורד שלך מחוספס מאד (יש דגמים כאלה) ייתכן שתהיה מוכרח קיטור.

3. לא יודע כי אין לי מגנזיום.

4. אני קניתי מ-קרפלן ג'ילדה שנראית די איכותית. (באופן כללי החומרים שלהם די מומלצים, הם נחמדים, וקל להזמין אפילו מהרשת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם :-)

החלטתי לעשות כבר קנייה מרוכזת בcar-plan

1.שמפו- האם לבחור ציפוי אקרילי/פולימרי/בתוספת ווקס

2.ווקס- יש לי של טרטל בקופסא ירוקה

3.לג'נטים- המוצר הזה

4.ג'ילדה-לדעת יהיה יותר טוב להזמין כמה מטליות מיקרופייבר מאיביי נכון?

5.לפנים-דשבורד פוליש של קארפלן

אשמח לתשובתכם

Volkswagen :twisted:

זה שאתם נושם, לא אומר שאתה חי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות : 1,2 אין לי בשבילך תשובה

לגבי 3:לדעתי מספיק, כמובן שצריך להתייחס לגבי לאיזה סוג ג'אנטים לא להשתמש במוצר הזה .

לגבי 4:מוצרי הג'ילדה של carplan מספיק, אתה יכול להזמין מאיביי אבל לא יהיה הבדל גדול מאוד במוצר שתקבל (לדעתי)

לגבי 5:לא ניסיתי את המוצר ספציפית אבל סה"כ חוות הדעת על carplan היא טובה ולכן נראה לי שיספיק.

אני לא יודע לאיזה רמת ניקוי והברקה אתה רוצה להגיע אבל גרמת לי לרצות לראות תוצאות, יהיה נחמד אם מתישהו תעלה תמונות של לפני אחרי או סתם אחרי.....:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל-1 - הייתי במשרד שלהם וגם הם לא ממש ידעו להסביר מהם ההבדלים. גם האתרים שלהם לא ממש מוסיפים מידע. אני לקחתי את הפולימרי, אבל רק בגלל שראיתי באיזה מקום שזה מגן מ-UV והאוטו שלי חונה הרבה בשמש, אבל תכלס נראה לי שזה די חרטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה מה שנשאר על האוטו מכל מה שיש בשמפו-ווקס וכו', זה כמות מזערית ושולית מאוד.

אם תעשה לאחר השטיפה ווקס טוב ואיכותי כמו שאתה מתכוון לעשות אז אין חשיבות עליונה לשמפו, כל עוד שהוא איכותי ומחברה מוכרת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מילא לפרסם בצורה הכי גרועה שאפשר, למה לא לעשות את זה על אחד מעשרות השרשורים מהחודש האחרון?:-D

למרות שאני בטוח שמאז הרכב צריך שוב חומרי ניקוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...