Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסתבכתי בחיבור רמקולים לרסיבר, מבקש עזרה ממי שמבין.

Liran C
שימו לב! השרשור הזה בן 4923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז יש לי שני רמקולים רצפתיים 5way של פולק אודיו, סנטר של סרווין ווגה

וסאב של bose מתוך הסט acoustimass 10 שאמורים להגיע איתו 4 רמקולים קטנים אבל אין לי אותם כך שיש רק את הסאב.

כל אלה אמורים להתחבר לרסיבר הבא:

http://img78.imageshack.us/f/rxv4404mf.jpg/

השאלה היא איך לחבר נכון?

יש לי כמה בעיות עם החיבורים:

1) בכל רמקול רצפתי יש 4 מקומות לחוטים מאחור במקום 2 כמו בכל רמקול (במקום פלוס ומינוס, יש 2 פלוסים ו2 מינוסים) - איך מחברים נכון?

2) בנוגע לסאב, זה סאב שאמורים להתחבר אליו 4 רמקולים קטנים אל ה-outputs שלו , ומה Inputs יוצאים חוטים למגבר. הבעיה היא שאין יציאה של באס בלבד - יש דרך לחבר את הסאב בלבד?

הנה החוברת הוראות שלו:

http://www.bose.co.uk/GB/en/Images/Acoustimass%2010%20Series%20I%20Speaker%20System_tcm6-4049.pdf

תראו בעמוד 10 את עניין החיבורים.

כרגע זה מחובר לא נכון, הוצאתי מכל רמקול רצפתי פלוס ומינוס שמתחברים לסאב (יש בכל רמקול עוד יציאה נוספת של פלוס ומינוס שלא חיברתי) ומהסאב לרסיבר, ורמקול הסנטר מחובר ישירות לרסיבר ליציאה של הסנטר. אני רוצה לחבר את הרצפתיים ישירות לרסיבר ומהסאב לחבר ליציאה של הסאב ברסיבר.

איך עושים את זה?

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמקולים הרצפתיים - תבדוק האם כל זוג פלוסים מחוברים יחד (=מקוצרים) וכנ"ל המינוסים. אם כן - תקין (זה מיועד לbi-wiring או bi-amping). יש לחבר פלוס ומינוס למגבר בצורה רגילה.

רמקול סנטר מחובר בסדר.

לגבי הסאב - אם אני מבין נכון , זה סאב של AM-10 ישן , פאסיבי (אין לו חיבור לחשמל , נכון?).

עשה לעצמך טובה ותעיף אותו לקיבינימט. כל חיבור שתעשה יהיה קומבינה לא מוצלחת. סאבים חדישים יותר של Bose אפשר היה לחבר ליציאת ה-SUB של המגבר , וגם הם לא משהו. וותר עליו , ותגדיר ברסיבר "ללא סאב" כדי שתקבל את הבאסים ברמקולים הקדמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא נהנה מסאונד ללא סאב.

אין אפשרות לחבר אותו איכשהו בנפרד עד שאקנה סאב חדש?

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון,

הצליל של ה"סאב" הזה רחוק מאוד ממה שאתה מצפה לו.

צורת החיבור של Bose מיועדת לחיבור כל הרמקולים דרך הסאב הפאסיבי הזה.

אתה יכול לחבר את כל הרמקולים דרך הסאב (כמו בחוברת) , אבל תקבל תוצאה פחות טובה מאשר בלעדיו.

עריכה: גם במקרה כזה יש להגדיר: "ללא סאב".

ממש לא שווה לדעתי ועל סמך הנסיון שלי.

הגדרות "ללא סאב" יתנו לך תוצאת באס הרבה יותר טובה מהרמקולים הקדמיים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה, ניסיתי את מה שאתה אומר ואתה צודק.

הסאב עף למחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...