Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרוב אצלנו ? מדפיסים מכוניות

Wonka
שימו לב! השרשור הזה בן 4921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע הזוי ? טוב זה באמת הזוי "המכונית המודפסת הראשונה"

"המכונית המודפסת הראשונה. המכונית נבנתה כולה על ידי מדפסת תלת מימדית, היא עובדת, ואפילו נוסעת 70 קילומטר על ליטר אחד של דלק"

לכתבה המלאה: http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/173/352.html?hp=16&loc=10&tmp=7256

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הזוי ? טוב זה באמת הזוי "המכונית המודפסת הראשונה"

"המכונית המודפסת הראשונה. המכונית נבנתה כולה על ידי מדפסת תלת מימדית, היא עובדת, ואפילו נוסעת 70 קילומטר על ליטר אחד של דלק"

לכתבה המלאה: http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/173/352.html?hp=16&loc=10&tmp=7256

הזוי? אולי. ראיתי כמה סרטונים של מדפסות כאלו ביוטיוב, וזה בהחלט מרשים:

u7h09dTVkdw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

זה אפשרי "להדפיס" את החלקים ולבנות מכונית כזאת, השאלה עד כמה זה זול, ומהי רמת הבטיחות של דבר כזה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדפסת מיועדת בעיקר לאבי טיפוס לצורך המחשה, אני לא בטוח שחוזק חומרים יהיה מספיק עבור רכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחום נוסף שהתחיל מישראל - חברת אובג'ט גיאומטריות הייתה הראשונה בעולם לייצר מדפסת 3D עובדת.

כיום ישנם מספר שחקנים בשוק, וגם כמה מוצרי OEM שנמכרים תחת שמות גדולים, אבל הרעיון נשאר דומה.

מהיכרות שטחית עם התחום, קשה לי להאמין שהמכונית היא רעיון פרקטי, ולו רק בשל העובדה שהחומרים אינם

חזקים מספיק בשביל לשאת בעומס לאורך זמן. אבל זה בהחלט גימיק נחמד שיכול להעלות את המודעות העולמית

לתחום, וגם את ערך המניות של החברה ש"הדפיסה" אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהצעד הבא צריך להיות קיט קאר במייל , מקבלים את התרשימים במייל ,הולכים לבית דפוס הקרוב לביתכם ומתחילים להדפיס :-D

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הודעת שגיאה 507, המדפסת אינה יכולה להדפיס את מסמך (מאזדה3ליסינג.MDL)מאחר ונגמר הדיו האפור."

:?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חברים, סתם להעשרת הידע. אני עובד כ-5 שנים עם מה שנקרא rapid prototyping, הדפסה בתלת מימד.

צודק דריש כשהוא מציין את אובג'ט הישראלית, אבל כיום יש חברות עם יכולות יותר גבוהות, בעיקר בטווח החומרים.

ניתן להדפיס מחומרי ABS ו-PC (פוליקרבונט), חומרים חזקים מאוד, שלמעשה רוב הפלסטיקה ברכב עשוייה מהם.

לא מובן לי יעבוד מנוע מודפס, בעיקר בגלל דיוק, חום, חיכוך... לא ברור. אני לא קונה את זה.

סה"כ, למעט המנוע, זה רעיון מעשי. מטומטם אבל מעשי.

הכתב שפירסם קצת מטעה, כי השיטה מאוד נפוצה בארץ ובגלל הוזלת מחירי המכונות

הרבה משרדי פיתוח יכולים להרשות לעצמם את התענוג.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בן, התגובה אליי?

כי זה איתי, לא איתמר :-)

מכיר הדפסת אלומיניום, זו בכלל טכנולוגיה מהממת (וכן, יקרה פי כמה).

לאחרונה גם נחשפתי לטכנולוגיית הזרקת מתכת. מדהים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מגניב... העתיד כבר כאן.

אט אט מייצרים מדפסות שיודעות "להדפיס" מתכות, ומכאן, הדרך קצרה.

מכונות כאלה אולי היום עולות מליונים, אבל עם הביקוש, ירד המחיר, והייצור יהפוך סדרתי עם הזמן.

Its all about time.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובשלב הבא: "הורדה" של מכונית מהאינטרנט כדי לא לשלם מסים

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעייה עם הדפסת מתכת. אני לא בטוח שאותם חלפים יהיו מספיק עמידים, כי לא עברו חיסום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מקווה שזה לא יצבור תאוצה.

מצידי שידפיסו עם הדבר הזה פאנלים לטלפונים סלולרים.

אבל יצור כלי רכב, זאת לא עבודה של מדפסת מצחיקה.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...