Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תגובה על סיקור דודג' ניטרו במגזין רכב באתר.

guygy0
שימו לב! השרשור הזה בן 4896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר קריאה קצרה (טקסט קצר) בסיקור ההזוי של מגזין הרכב על ה''ג'יפ'' (לטענתם), הידוע כ דודג' ניטרו לא יכולתי שלא להגיב על הסיקור ולנסות להראות צד אחר של האוטו שהם לא טרחו להוסיף.

קודם הביקורת, תשמעו חבר'ה מהכתבה אפשר להבין שלא נהגתם על האוטו, מקסימום קראתם כתבה מקבילה בynet או במגזין הרכב אוטו, שגם הם לא כל כך אהבו את הרכב.

אני נוהג על הרכב כבר מעל לשנה וכשאני רואה את הכתבה שלכם אני לא יודע אם לצחוק או לבכות, כי מצד אחד היא מגוחכת, תשקיעו טיפה יותר, תכתבו עוד כמה משפטים שזה יראה פחות פתטי, כתבתם ''הוא לא בדיוק נוח או מעודן על הכביש'' או ''אנחנו לא מוצאים שום יתרון ברכב המגודל הזה'', פליץ פלץ פלוץ הכל שטויות, אם אתה רגילים לנסוע על פורש קיין אז אולי התגובה כן מתאימה כי אז אתם צריכים להיות אנשים מאוד מופלצים שלא מודעים לסובב אותם.(סטיגמה)

אוטו נהדר! נוח מאוד התנהגות מדהימה על הכביש וההנעה האחורית עושה את העניין עוד יותר כיף.

אני יודע שלאוטו יש חסרונות, הוא באמת אוכל דלק בכמויות מסחררות והמנוע שלו הוא לא שיא הטכנולוגיה, אבל ברמזורים הוא יעשה שלום יפה והתקדם בשאגה מטורפת לפני רוב המכוניות בארצנו הקטנה, הרבה מפחדים מהאוטו הזה בגלל שיש לו ''פוזה'' ושהוא גדול מאוד. (רק בשביל העיקרון, פורד מונדאו הרבה יותר ארוך מהדודג' =K)

אז לסיכום- (כמו שאתם אוהבים)

סקירת סקירה - 8)

בינונית ומטה.

רדודה וסטיגמטית.

לחיוב - :-)

יש תמונות =&.

לשלילה - :twisted:

כתבתי מספיק...

לסיכום - :wink:

אבאלה

דגם מומלץ - :shock:

פורש קיין.

הכתבה:

http://www.carsforum.co.il/cars/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%9f-%d7%a8%d7%9b%d7%91-%d7%97%d7%93%d7%a9/%d7%93%d7%95%d7%93%d7%92%60/833/%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%98%d7%a8%d7%95

אהבתי את ההפחדת זקנות :-P

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כמו: "אוי אוי אוי, העליבו את האוטו שלי...:lol:

אז אני אעליב אותם בחזרה."

רק שלא יישאג עלינו את השאגה המטורפת שלו, שלא נפחד נורא...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל פעם שאני רואה את האוטו הזה על הכביש, אני נבוך בשביל הבעלים שלו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי לאתר ואז ראיתי את הכתבה ורציתי לעשות איזה סיפתח =}

פחות בקטע של העליבו את האוטו..כי סך הכל רוב אתרי הרכב לא אוהבים את האוטו הזה וביקורת זו ביקורת :roll:, ותמיד נחמד לראות את הצד השני בדרך מצחיקה :wink:

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי מצטער להעליב אותך אבל הרכב הזה הוא דוגמא למה תעשיית הרכב האמריקאית בפשיטת רגל.

מנוע מיושן, גיר עתיק, סביבת נהג שנראית מרכב משנות ה60, פלסטיקים עלובים שאפילו אין ברכבים הסינים...

אני לא יוסיף אתה יודע מה יש לך ביד...

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי לאתר ואז ראיתי את הכתבה ורציתי לעשות איזה סיפתח =}

פחות בקטע של העליבו את האוטו..כי סך הכל רוב אתרי הרכב לא אוהבים את האוטו הזה וביקורת זו ביקורת :roll:, ותמיד נחמד לראות את הצד השני בדרך מצחיקה :wink:

אכן דרך מצחיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי מצטער להעליב אותך אבל הרכב הזה הוא דוגמא למה תעשיית הרכב האמריקאית בפשיטת רגל.

מנוע מיושן, גיר עתיק, סביבת נהג שנראית מרכב משנות ה60, פלסטיקים עלובים שאפילו אין ברכבים הסינים...

אני לא יוסיף אתה יודע מה יש לך ביד...

תאמת [את האמת], קשה לי להגיד לך שבן אדם יוציא 200000 אלף שקל על אוטו שהוא כזה גרוע.

היו לי אין ספור מכוניות משפחתיות, סיניות, יפניות, קוריאניות, ואף אחת מהן לא הייתה מיוחדת... כולן היו אותו פלסטיק בלי חיים... עוד אוטו שאין לו כלום חוץ מהרבה כלום 8), המנוע מיושן אבל עושה את העבודה (בנינו, אנחנו יודעים שהמנוע ישן לא אומר שהוא לא טוב).

לגבי הסביבת נהג, היא עדיפה על הרבה מאוד סביבות אחרות שלא נותנות לך הרגשה נוחה ונעימה, שאתה יושב בכיסא של הדודג' אתה מרגיש שאתה יושב על ספה וזה מדהים.

לגבי הפלסטיקים...הרמת גימור היא לא טובה בכלל אם זה אני מסכים, אבל אני ראיתי סיניות הרבה יותר גרועות...

ותאמין לי שאם הייתי יודע שיש לי משהו שהוא לא שווה את התחזוקה היקרה מאוד שלו הייתי נפטר ממנו מזמן..!

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל פעם שאני רואה את האוטו הזה על הכביש, אני נבוך בשביל הבעלים שלו.

תודה, באיזה אוטו אתה נוהג שאני אהיה נבוך בשבילך? :wink:

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע גיא, שכנעת אותי, מחר על הבוקר אני מזמין לי נייטרו דנדש :-D

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג על טנדר מאזדה 97/פורד F350 שנת 07/סיטרואן C4 שנת 09. די ברור שאני מעדיף את החדות על הנייטאו, ולצורך העניין אני מעדיף את הטנדר הפרטי והחבוט שלי הניטרו, אפילו שהניטרו נוח יותר ושקט יותר. הרכב נראה זוועה, אין מילה אחרת, לא נהגתי בו. אבל אני בספק אם הוא נותן לרכב דוגמאת הרנו קוליאוס, או פרילנדר או עוד כמה דוגמאות של כמוג'פים כאלו ואחרים, הייתי מעדיף להסתובב עם האקטיון של סאניאנג מאשר עם הניטרו, לפחות לאקטיון יש אופי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיית כביש עם 10.3 שניות למאה... ורמת בטיחות גבוהה עם 4 כ"א.

עם זאת, אני מסכים שהוא מפחיד. במיוחד מפחיד אותי שמי שקנה אותו, קנה כדי להפחיד, ועכשיו יתעסק יותר באפקט הפחד יותר מאשר לנהוג. זה לא אישי נגדך כמובן, אנו לא מכירים.

אגב, אם תעמוד לידי ברמזור תסמן לי, ואני, עם רכב קצת יותר זול, אדגים לך מה עושה מנוע קטן וחרישי...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...