Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעטו אותי מחנויות דבקים, צריך עזרה במציאת דבק לפלסטיק

אביתר א.
שימו לב! השרשור הזה בן 4938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום

היום בצהריים התעסקתי קצת עם הרכב , כל פעם שיש לי זמן פנוי אני עושה את זה :)

ויש לי בעיה די רצינית

נשבר לי אחת הרגלים (זאת שנכנסת לתוך האינלט) של חיישן הN75

בטיפשותי עברתי על הבאנדים לראות שהכל סגור וכנראה הפעלתי יותר מדי כח ונשמע הקליק של השבירה.

החיישן עצמו טוב וחשבתי להדביק אותו עם איזה דבק אפוקסי טוב לפלסטיק, הרגל עצמה נשברה מההתחלה שלה כך שאי אפשר לתפוס את החיישן על האינלט.

השאלה האם יש דבק כזה שיתאים לפלסטיק וגם לחום שיש בתא המנוע?

נ.ב

איזה נזק אני!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר אפוקסי, זה אומר?

יש לי דבק של יעקבי אפוקסי שמתאים לפלסטיק אלה שבמזרק שמערבבים שניים ביחד.

הבעיה שכתוב עליו שהוא מתאים לטמפ' מינוס60 עד 65 מעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר גלו 5

מק"ט : 42110

סופר גלו הדבק המהיר באריזת בקבוק עם פקק אל-סתם. בקבוקון יציב ונוח לשימוש.

לוקטייט סופר גלו 5 -דיוק בהדבקה. אל-סתם פיה מיוחדת. הדבק המהיר והחזק ביותר באריזה חסכונית. שקוף. מדביק תוך שניות: גומי, מתכות, קרמיקה, תכשיטים, חלקי אלקטרוניקה, עץ, עור ועוד.

סופר-גלו-5.aspx x סגור

סופר-גלו-5.aspx

סופר גלו 5

לוקטייט סופר גלו 5 -דיוק בהדבקה. אל-סתם פיה מיוחדת. הדבק המהיר והחזק ביותר באריזה חסכונית. שקוף. מדביק תוך שניות: גומי, מתכות, קרמיקה, תכשיטים, חלקי אלקטרוניקה, עץ, עור ועוד.

סופר-גלו-5.aspx x סגור

סופר-גלו-5.aspx

function GoToCategory() { var ChildUrl=document.getElementById("UrlCategory"); var FromIndex=ChildUrl.href.toString().lastIndexOf('/'); var ToIndex=ChildUrl.href.toString().lastIndexOf('.aspx'); document.getElementById("UrlCategory").href =ChildUrl.href.toString().replace(ChildUrl.href.toString().substring(FromIndex,ToIndex),""); }סופר גלו 5

סופר-גלו-5.aspx x סגור

סופר-גלו-5.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במבנה של הרגל שנשברה וכמה עומס היא נושאת.

כמו שהציעו לך, אתה יכול להשתמש באפוקסי, אני בדרך כלל לדברין כאלה משתמש בפוקספול.

אלו שתי שפורפרות קטנות, אחת צהוב ואית סגול.

אפשרות אחרת היא סופר גלו של לוקטייט, וכדי לחזק אותו עוד יותר אתה יכול לפזר לפני ההדבקה קצת סודה לשתיה,

ולהדביק על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו הדבקתי את החלק עם הדבק שציינתי מלמעלה

עושה רושם שזה מחזיק טוב, אני רק מפחד שהחום של המנוע יגרום להדבקה להפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עש דבק שקוראים לו דבק פלסטלינה, זה דבק שמתקשה לרמה של ברזל עמיד בטמפרטורות גבוהות ממש (אם אני לא טועה עד 200 מעלות) תנסה לחפש אותו בטמבוריות. עול משהו בסביבות החמישים ש"ח, אבל באמת שזה הדבק הכי משוגע שתנקלתי בו.

בהצלחה!:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עש דבק שקוראים לו דבק פלסטלינה, זה דבק שמתקשה לרמה של ברזל עמיד בטמפרטורות גבוהות ממש (אם אני לא טועה עד 200 מעלות) תנסה לחפש אותו בטמבוריות. עול משהו בסביבות החמישים ש"ח, אבל באמת שזה הדבק הכי משוגע שתנקלתי בו.

בהצלחה!:lol:

זהו דבקשבדרך כלל עובד טוב יותר עם מתכות מאשר עם פלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשרציתי ליצור תקרה מטורפת, עם תקליטים מודבקים אליה בתור דקורציה - השתמשתי בדבק הזוי בשם ביזון.

עד היום 30 תקליטים דבוקים לתקרה, כבר 5 שנים. נראה לי שזה חזק מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשרציתי ליצור תקרה מטורפת, עם תקליטים מודבקים אליה בתור דקורציה - השתמשתי בדבק הזוי בשם ביזון.

עד היום 30 תקליטים דבוקים לתקרה, כבר 5 שנים. נראה לי שזה חזק מספיק.

זה דבק סביר ולא יותר מזה, לא חזק במיוחד.

לתקליטים אולי זה טוב, להרבה דברים אחרים לא בטוח.

גם אצלי הוא מחזיק את המעטפת של המראה באוטו כבר כמה שנים.

אבל זה בוודאות לא "דבק טוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...