Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות לחברות ליסינג שמומלץ לקנות מהן

unojusty
שימו לב! השרשור הזה בן 4898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתנצל מראש אם טעיתי בפורום או בניסוח של הכותרת

מה שיש לי ברשימה בנתיים הוא:

אלדן

אלבר

אוויס

שלמה סיקסט ניו קופל

והשאלה הגדולה היא שאני מגיע לחברות האלה כי כשאני מוצא את הרכבים שלהם במגרשים אז אני בטוח שהסוחרים שינו קילומטרז

האם ידוע על חברות ליסינג ששינו קילומטרז????

האם ניתן לבקש תעודת מכירה או קניה מהליסינג לסוחר ששם כתוב הקילומטרז???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניה מליסינג מומלץ להגיע למגרשים הרשמיים של החברות, ולא לסוחרים שקנו בד"כ

את הבררה שהחברות לא רוצות למכור במגרש שלהן.

אני אישית יכול להמליץ לך על אוויס, שרכבי הליסינג בחברה הקודמת בה עבדתי היו משם,

וטופלו בקפדנות, בלי חיפופים ובלי קיצורי דרך.

כמו כן ההורים של אישתי קנו רכב מבאדג'ט, וגם מרוצים מאוד. הרכב אחרי שנתיים של שימוש

אצלם וגמע לא מעט קילומטרים, והוא בסדר גמור.

על שלמה סיקסט לא שמעתי דברים טובים, וזה בלשון המעטה, ואחרי הכתבה שמישהו העלה

פה, עם ההתהגות הבזויה של המנכ"ל שלהם, קשה לי להמליץ למישהו להתעסק עם החברה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אני אכן אקבע עם אויס ועם בדג'ט

הכי התאכזבתי שבכל מגרש אני רואה אוטו למשל של אלדן ורואים שכל 3 חודשים עשה 15 אלף ואז פתאום שנה של מסתורין

כאשר תאורטית לפי הקילומטרז פתאום באותה שנה הוא עשה 6 או 8

חייבת להיות שיטה לגלות זיופי קילומטרז או לפחות דרישת אחריות מסוימת כהגנה מזיוף קילומטרז

לכן בנתיים אני מקוה שחברות הליסינג עצמן לא מזיפות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חברת ליסינג שמזייפת ק"מ. הכל מאומת אל מול מוסכים ולפעמים גם מול רישיון הרכב (כיום יש חובת רישום ק"מ בטסט).

כמובן שאין לגשת לסוחרים רגילים שמוכרים רכב יד 1 שמקורו באחת החברות אלא לקנות ישירות מהחברות עצמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון די טוב עם אופרייט-ליס בתור לקוח ליסינג שלהם (לא קונה).

בכל מקרה צריך להביא בחשבון שהנעלם הגדול ביותר ברכישת רכב כזה הוא היחס שקיבל ממי שנהג בו, ועל זה לחברת הליסינג אין באמת שום שליטה. סיפורי הזוועות על מה שעושים לרכבים האלה לא תמיד נכונים - אבל לפעמים כן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה לקחת לבדיקה בכל מקרה של רכישה.

אני ממליץ להתמקח לפני הבדיקה ולקבל מהם התחייבות לתיקון כל הליקויים שיתגלו או לחלופין לקבל הורדה נוספת במחיר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב, לקחת לבדיקה במכון שאתה בוחר, ולא מקום שהם עובדים איתם,

ולמרות שיגידו לך שכדאי לך, ויש שם הנחה על הבדיקה וכד'.

להתמקח לפני הבדיקה, ולסכם שכל הליקויים יתוקנו על חשבונם.

אל תשכח, בסופו של יום הם סוחרים וזה מקור פרנסתם. נכון, הם לא ירמו אותך

כמו סוחרים אחרים, אבל לעגל פינות ולא להגיד את כל מה שצריך, זה יכול להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך בלב מלא לקנות את הרכב ממגרש של אוויס , ולא בגלל שאני עובד בחברה אלה בגלל שבאמת הרכבים מטופלים על הצד הטוב ביותר בלי זלזול וקמצנות.

כשאתה רואה רכב שנסע הרבה מאוד קילומטרים ופיתאום הרבה זמן הוא לא נסע זה יכול ליהיות מכמה סיבות:

1. הרכב סיים את העסקה לפני הזמן ובגלל הק"מ הגבוה עדיין לא מכרו אותו

2. הרכב סיים את העסקה לפני הזמן בגלל תקלה חוזרת

3. הרכב סיים עסקה ויצא לרכב חלופי ( כשלקוחות מקבלים רכב חלופי על ליסינג 99 אחוז מהפעמים זה רכב שסיים עסקה ואחוז בודד זה השכרה , יש לבדוק בכל החברות ליסינג שאתה פונה אליהם שהרכב לא היה חלופי לתקופה ארוכה של יותר מחודש כי אז הרכב עבר הרבה ידיים.

דרך אגב החברות ליסינג לא נוגעות בק"מ.

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי התאכזבתי שבכל מגרש אני רואה אוטו למשל של אלדן ורואים שכל 3 חודשים עשה 15 אלף ואז פתאום שנה של מסתורין

חייבת להיות שיטה לגלות זיופי קילומטרז או לפחות דרישת אחריות מסוימת כהגנה מזיוף קילומטרז

יש לי ידידה שבקושי נוסעת 8 אלפים ק"מ בשנה. אחרי שנה ראשונה החליפו לה לרכב אחר, עם קילומטראז' יחסית גבוה, כדי לאזן את הממוצע.

אני ממליץ להוסיף לרשימה את המגרשים של לובינסקי טרייד . הם מוכרים רכבים מליסינג, אשר שייך ליבואן פיג'ו\סיטרואן ("פריים ליס").

יש הסטוריה מלאה של הטיפולים במוסכי יבואן, אחריות לשנה לרכב פרטי (חצי שנה למסחרי).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

unojusty שלום

קראנו את הדיון כאן בפורום וחשוב לנו להבהיר כי כל שינוי קילומטראז' מנוגד לחוק. אנחנו באלדן מקפידים לשמור על החוק ודברים כאלה בהחלט לא קורים אצלנו בחברה.

המקרה שתיארת לא כ"כ ברור, אני מזמינה אותך להעביר לי יותר פרטים בפרטי ואשמח לבדוק על מה מדובר.

מעבר לכך, אני מזמינה אותך להעביר לי פרטי התקשרות במסר פרטי ואדאג להפנות אותך לנציג מקצועי בסניף הקרוב לביתך שילווה אותך ויסביר לך באופן אישי על הרכבים אותם אנחנו מציעים למכירה.

המשך יום נעים לכולם

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...