Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעזרה בייבוא אישי של צמיגים במידה חריגה לארץ

bosss
שימו לב! השרשור הזה בן 4900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש נואשות כבר מספר חודשים צמיגים במידה 235/55/16 ספורטיביים(לא ממש חשוב הפירמה) עבור רכבי אך לצערי ללא הצלחה,פניתי לאנשים עם רשיונות ייבוא ,אך גם הם סרבו להביא צמיגים לארץ, גם בעליי פאנצריות רבות מסרבים בתוקף להתעסק עם ייבוא מיוחד ,הרכב כרגע במצב שאיני יכול לגשת לטסט והוא מושבט בשל כך אני ממש במצב נואש ואיני יודע למי עוד לפנות ע"מ שיסייע לי בעניין אני מעוניין שמישהו בעל ניסיון יעשה את ההזמנה עבורי מארה"ב ואני אתן לו את כל הסכום במזומן מראש ,יש פה מישהו כזה שמוכן לעזור ולהרים את הכפפה?

אשמח מאוד לתגובות בפרטי ואפילו רצוי מאוד בנייד בשל דחיפות העניין

יוסי-0508955523

תודה רבה מראש והמשך יום נפלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אדם

צריך אישורים מתאימים לצמיגים

דבר עם גילי

0522891327

תגיד לו שאסף עם הפורשה שלח אותך. תסביר לו שאתה רוצה שייבאו לך צמיגים אם הוא לא יכול להשיג לך.

לדעתי הוא יפתור לך את הבעייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בדקתי ברחבי האינטרנט ולא מצאתי איזכור למידה כזאת בישראל, (הרכב הוא במקרה קמארו?), ולדעתי תצטרך להתחיל בירור לגבי הוצאת רישיון יבוא, ואולי תשקול החלפת גודל הג'אנט לכזה המותר ברישיון ושניתן למצוא לו צמיגים בארצנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרכב הוא שברולט קמארו ,ניסיתי כבר לשנות את מידת הצמיג/גאנט ע"י פנייה למחלקה הטכנית אך הם סירבו בתוקף בטענה שזו המידה היחידה המאושרת ע"י יצרן הרכב גינרל מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הסכים לעזור לי לייבא את הצמיגים(רביעיית צמיגיי קונטיננטל חדשים) ודרש תמורת כל התהליך(מיסים+מישלוח אווירי+מע"מ+דמיי עמלה) 5000 ש"ח במזומן מראש,המחיר נשמע לכם סביר או בשמיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מחיר סביר. רוצה לחסוך עוד כמה שקלים? תביא בעצמך ותתמודד עם הבירוקרטיה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הסכים לעזור לי לייבא את הצמיגים(רביעיית צמיגיי קונטיננטל חדשים) ודרש תמורת כל התהליך(מיסים+מישלוח אווירי+מע"מ+דמיי עמלה) 5000 ש"ח במזומן מראש,המחיר נשמע לכם סביר או בשמיים?

בזה שאמרת קונטיננטל לא עזרת הרבה, תן שם דגם מלא ותקבל תשובה הגיונית.

ד"א בדקת באוטודאטה שאין לך אופציה לקוטר חישוק גדול יותר?

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא ContiProContact,וההזמנה בוצעה מאתר tire rake

ולא בדקתי באוטודאטה,אבל פניתי במכתב למחלקה הטכנית של שברולט בארץ ע"מ לשנות את המידה אך הם מסרבים בטענה שזו המידה היחידה שמאושרת ע"י יצרן הרכב גינרל מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מקומות שאולי יוכלו לעזור לך

צמיגי רמת אביב - כשפניתי אליהם טענו שהם יכולים להזמין כל צמיג מכל פירמה וכל מידה

צמיג ישיר בפ"ת - דרכם רכשתי בסוף רביעיה במידה שלא קיימת כאן{קורבט}, הצמיגים הוזמנו בעבורי במיוחד תמורת תשלום מקדמה צנועה מראש והשאר ביום ההרכבה. שלושה שבועות הצמיגים היו בארץ ובמחיר מצויין - אני ממליץ

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א בדקת באוטודאטה שאין לך אופציה לקוטר חישוק גדול יותר?

ב"אוטודאטה" אין מידות לרכבים אמריקאים מלבד מס' מותגים של "קרייזלר" ושל "שברולט"(סליחה, זה דייהולט :roll: ).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך רישיונות לייבוא לצמיגים אם אתה מביא עד 4 צמיגים לשימוש עצמי.

ניתן לייבא צמיגים חדשים בלבד.

ניתן לשלוח את הצמיגים דרך משלוח מהיא אם אתה קונה ב TIRERACK או דרך www.ushops.co.il

במקרה הגרוע תצטרך אישור של משרד התחבורה שזה בעצם חותמת גומי. תסביר להם את המצב ותקבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור משרד התחבורה זה ממש לא חותמת גומי

הסיכוי שלא יאשרו גבוה מהסיכוי שיאשרו.

היום גם אי אפשר לדבר איתם. יש להגיש את המסמכים לשומר בכניסה ולקוות לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך רישיונות לייבוא לצמיגים אם אתה מביא עד 4 צמיגים לשימוש עצמי.

ניתן לייבא צמיגים חדשים בלבד.

ניתן לשלוח את הצמיגים דרך משלוח מהיא אם אתה קונה ב TIRERACK או דרך www.ushops.co.il

במקרה הגרוע תצטרך אישור של משרד התחבורה שזה בעצם חותמת גומי. תסביר להם את המצב ותקבל...

אתה בטוח שכדי להביא צמיגים לא צריך רשיון מיוחד?

לפי מה שזכור לי, זה אחד הדברים שאין אפשרות לייבא לבד.

האם אתה מכיר מישהו שעשה זאת לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...