Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיתי מזראטי בארץ או שמא אני הוזה?

thestig3
שימו לב! השרשור הזה בן 4924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי לי בכביש של רחובות רמלה שמתחבר ל-431, פתאום אני רואה מצד ימין רכב שנראה עם בצורה לא רגילה בכלל משהו מפחיד למדי (ואני לא מפחד בדרך כלל מרכבים שיש כאן בארץ :-) ).

בקיצור הצלחתי לזהות מספר מאפיינים כמו מרכב נמוך וארוך מאוד, הרכב עצמו היה בצבע לבן עם גג פנוראמי, חישוקים גדולים ואת הסמל המדובר חבל רק שהייתי צריך לעבור אותו במהירות ולא הספקתי לראות האם אכן מדובר ברכב.

אז האם באמת ראיתי פה מזראטי גראן טוריזמו או שאולי סתם דמיינתי משהו דומה? (או שאולי הוא כבר נצפה פה ושם?).

maserati-granturismo-s-mc-sport-car.jpg

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D: גדול.. אם לא ראיתי לפחות את העצם הלא מזוהה הנ"ל אז ראיתי משהו שמאוד מאוד קרוב לדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר על היגואר XJ למרות שהסמל לא דמה כל כך וגם הצורה הייתי שונה טיפה (וראיתי אחת בעבר).

יש לך קישור אולי לתמונה שצולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי בהרצליה משהו שנראה לי במראה גם כמו המזארטי אבל כשהוא התקרב גיליתי שזאת האינפיניטי.

יש מצב שראית אינפיניטי ?

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי שפירסמו תמונות שלה בחנייה ואמרו לי פרטים עלייה. טוב לא איפה היא גרה, אבל למה הוא בא לארץ.....

nirsnik, זו בדיוק התמונה שראיתי.

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...