Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בשיפור קטנוע 50 סמ"ק

Guest runner50
שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מקום (בעיקר אזור המרכז)שאפשר לשפר את הראנר 50 שלי...והאם אפשר גם לקבל הסברים מה מומלץ בתור התחלה לשפר.

אני מחפש גם מדבקות של פוליני או מלוסי ...

תודה מראש :D:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי לכם שזה סופר תימני GLXI?

חבוב אם אתה רוצה מדבקה של מלוסי או פוליני אתה צריך שהקטנוע שלך יכבד את המדבקות הנ''ל, ובשביל שהוא יכבד אותם הוא צריך להיות F16, ובשביל שהוא יהיה F16 אתה צריך לשחרר לוס פפילים ואני יג'עג'ע לך אותו, ואם תקשקש בכיס מעט יותר? הג'לרה תהפוך לציפור הכחולה, אז יאללה דרדס בכיס ושלך לי אי מייל, או הודעה בפרטי.

מרסי :mad: סיני

• אהבתי 1

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכניס לקופסא שעדיף לך לחכות עד שתוכל לשפר רישיון....

וזה השיפור היחיד שמומלץ לבעלי רישיון 50 סמ"ק.

כל השאר משול מבחינתי לביזבוז אדיר של כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכניס לקופסא שעדיף לך לחכות עד שתוכל לשפר רישיון....

וזה השיפור היחיד שמומלץ לבעלי רישיון 50 סמ"ק.

כל השאר משול מבחינתי לביזבוז אדיר של כסף.

אין לך מושג על מה אתה מדבר. :mm_nah:

• רעיון טוב! 1

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתירוש הקשקשן, לידע כללי, ותכניס לקופסא שלך חזרה,(בטח יש שם מקום כמו הנגר).

קטנוע 50 סמ'ק משופר כמו שצריך מ 0 ל 100 לוקח למבורגיני קונטש ,ופרארי בפתיחה,

נשמע מטורף אהה?

אז לפני כשנתיים היה בערוץ הבריטי בתוכנית טופ ספיד תוכנית על קטנועים 50 סמ''ק משופרים , והנה הפתעה , הם עשו רייס, והקטנוע פשוט טחן להם את הרקטום.

והנה הסברתי לך כמו לילד מוגבל שאתה טועה, אני מקווה שלא היו בעיות קליטה בקופסא.

תודה, ושיהיה לך יום כתום. :mad:

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון מנוע זה מנוע,, אם החלקים שבו בנויים מחומר איכותי הוא יכול לסבול כל שינוי,לפני כשלוש שנים בתערוכה באיטליה הציגה חברת HEBO הספרדית קטנוע 50 סמ'ק אוטומטי

שאחד המהנדסים שלהם בנה , הוא כמובן בנה שילדה קלה יותר לקטנוע, נתוני הקטנוע היו

שהוא עשה מ 0 ל 140 ב4.3 שניות זה היה הקטנוע הכי מהיר שנתקלתי בו.

אני אישית בניתי אפריליה RS אופנוע 50 סמ'ק לילד בהרצליה שיצא לרייס עם קולט 1.6

ידני,ועם פוקוס 2.0 ידני, את הפוקוס הוא לקח עד 100 ואת הקולט עד 122 הטופ ספיד שלו היה 142 קמ'ש מדוד עם הפוקוס, אני לא משתחצן, אבל אם היה לבחור עוד כסף להזמין גיר משופר לאפריליה( יש חברה ספרדית בשם קונדו שמייצרת גירים משופרים לאופנועי 50 סמ'ק)

אני מאמין שאפשר היה להוציא מהאופנוע עוד קצת. :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון מנוע זה מנוע,, אם החלקים שבו בנויים מחומר איכותי הוא יכול לסבול כל שינוי,לפני כשלוש שנים בתערוכה באיטליה הציגה חברת HEBO הספרדית קטנוע 50 סמ'ק אוטומטי

ידני,ועם פוקוס 2.0 ידני, את הפוקוס הוא לקח עד 100 ואת הקולט עד 122 הטופ ספיד שלו היה 142 קמ'ש מדוד עם הפוקוס, אני לא משתחצן, אבל אם היה לבחור עוד כסף להזמין גיר משופר לאפריליה( יש חברה ספרדית בשם קונדו שמייצרת גירים משופרים לאופנועי 50 סמ'ק)

ואחרי כמה זמן חזר אלייך ההרצלייני עם מנוע שפוך ? :lol:

:wink:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח...כמה חבל שה-CBR125 ארבע-פעימתי. אין שיפורים זוילם (יחסית) כמו הדו"פים הקטנים.

מעניין למה לא הביאו את ה-NSR125 :p

תגיד, סיני, יש גם קיטים לגדלנועים? (בורגמן, X9 וכו')

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לגרשון, הוא לא שפך מנוע, אח שלו עשה איתה תאונה אחרי שנה וחצי, האופנוע הושבת.

בקשר לקיטים לגדלונועים, זה נקרא מקסי סקוטר, וכן יש לכל הסוגים עד נפח 600 לפרטים? לשלוח לי הודעה בפרטי. :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחבל שאין בארץ הונדה NSR 125 או אפריליה 125, יש להם קיטים, למות, חבל'ז בבל'ז.

:mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותגיד, כמה $$ הוא שפך על השיפורים האלו?

6-7K?

ואתה יכול לפרט בכלליות מי שיפרת בו?

Moo Moo

------------

רוכב עד CSC75, ונותן בראש.

תגידו יש אייקון פרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע במקור ירד ממסלול מירוצים, היה מתחרה עליו שחר עמרמי מלרט(ראה סעיף תימני GLXI), הבחור קנה אותו ב7000 לערך, היה באופנוע מורכב כבר מורכב שיפור בסיסי.

אגזוז מירוצים קומפלט של אירו, סעפת יניקה שאני בניתי,מאייד דל'ארטו 21 מילימטר MHR,

פילטר אויר פתוח מוטציה שבניתי מפילטר KאנדN ופילטר יוני על מנת לבנות תהודה נכונה, במנוע נעשו כמה שינויים להקל עליו.

הוא הרכיב אצלי קיט 47.6מ'מ של פוליני שעשיתי בו פורטינגים, עשיתי לו שינויים במערכת

הצתה, ושיניתי לו גלגלי שיניים תוצרת עצמית ליחס העברה מהמנוע לגלגל, במנוע עצמו גם עשיתי כמה דברים שאיני רוצה לפרט אותם (סוד מקצועי) שיגרמו למנוע לטפס לסל''ד ללא

מאמץ, וכמובן החלפתי לו שסתומי עלים קרבון,ושיניתי דיזות במאייד, משאבת השמן בוטלה( הוא היה עובד על תערובת עצמית) ומשקולת בלנסר בוטלה.

כל זה עלה לו כ4000 ש'ח.

אבל היתה תמורה לאגרה, אפילו אני הופתעתי מעצמי :lol:

שחר נסע עליו אחרי זה הוא נגנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע במקור ירד ממסלול מירוצים, היה מתחרה עליו שחר עמרמי מלרט(ראה סעיף תימני GLXI), הבחור קנה אותו ב7000 לערך, היה באופנוע מורכב כבר מורכב שיפור בסיסי.

אגזוז מירוצים קומפלט של אירו, סעפת יניקה שאני בניתי,מאייד דל'ארטו 21 מילימטר MHR,

פילטר אויר פתוח מוטציה שבניתי מפילטר KאנדN ופילטר יוני על מנת לבנות תהודה נכונה, במנוע נעשו כמה שינויים להקל עליו.

הוא הרכיב אצלי קיט 47.6מ'מ של פוליני שעשיתי בו פורטינגים, עשיתי לו שינויים במערכת

הצתה, ושיניתי לו גלגלי שיניים תוצרת עצמית ליחס העברה מהמנוע לגלגל, במנוע עצמו גם עשיתי כמה דברים שאיני רוצה לפרט אותם (סוד מקצועי) שיגרמו למנוע לטפס לסל''ד ללא

מאמץ, וכמובן החלפתי לו שסתומי עלים קרבון,ושיניתי דיזות במאייד, משאבת השמן בוטלה( הוא היה עובד על תערובת עצמית) ומשקולת בלנסר בוטלה.

כל זה עלה לו כ4000 ש'ח.

אבל היתה תמורה לאגרה, אפילו אני הופתעתי מעצמי :lol:

שחר נסע עליו אחרי זה הוא נגנב.

50 סמ"ק ב142 קמ"ש :shock:

הייתי בטוח הוא מינימום 80 עם קרבורטור 24MM.

צ'מע, תכין את האזמל והבוקסות בקרוב גם אני רוצה ניתוח כזה.

(פה יש לך לעבוד אפילו עם אקסטרא 25 סמ"ק, ניראה מה תוכל לסחוט).

Moo Moo

------------

רוכב עד CSC75, ונותן בראש.

תגידו יש אייקון פרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...