Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקנית רכב פיג'ו 206 XT/XRידני (תקציב 16K)

DJYaNiV7
שימו לב! השרשור הזה בן 4927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וצהורים טובים,

אני יחסיית חדש בפורום ואני מחפש להביא רכב לצעיר (יעני בשבילי, יש לי רישיון שנה ושלוש חודשים בערך)

אני נמצא עכשיו הרבה זמן בחיפושים ביד שניה וחשבתי לקחת פיג'ו 206 XT או XR מנוע 1.4 ידני, האוטו נראה מאוד ספורטיבי וחיסכוני, זה מה שאני צריך בעיקרון כי אני חייל עכשיו וצריך אוטו חיסכוני יחסית.

יש ליי עוד בעייה קטנה עם ההורים, שהם לא ממליצים לי לקחת את האוטו הזה כי הוא אוטו צרפתי והם אומרים שהוא עושה יחסית הרבה בעיות לאומת מכוניות אחרות (יפניות), בגלל שיש לנו אוטו יפני במשפחה (טויוטה קורולה 96 ידני) אז הם מעדיפים שאני יביא אוטו יפני, אשמח לדעת מה אתם אומרים בקשר לזה..

אני מאוד אשמח לשמוע מאנשים שיש להם את האוטו הזה או שנסעו באוטו איך הוא בכללי, מה צריכת הדלק הממוצעת שלו, העם יש לו בעיות מכניות משמעותיות, כמה יעלו הטיפולים והעם החלקי חילוף יקרים/קשים להשגה?

וכשאני קונה את האוטו הזה על איזה דגשים צריך לשים לב בעיקר.

ועוד שאלה לסיום, עם אני שם צמיגים חתך נמוך זה ישפיע לי בצריכת הדלק של האוטו ועם כן אז בכמה אחוזים בערך.?

המון תודה לכל העוזרים וסופ'ש מעולה.!

HU - Pioneer DEHP 5050UB , Front - Morel Tempo 6 , Back - JBL GTO 938 , Amp - JBL GTO 1004 , Sub - Crunch GPV 12D2 , Mono - Crunch p1000.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טופל טוב האמינות סבירה+ . יש לשים לב להיסטוריית טיפולים ובנוסף שהמים הם מים ירוקים ולא מים מהברז.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתריץ חיפוש בפורום על המילה 206 כדי לראות מה אנחנו חושבים על הרכב הזה, הוא נדון כאן עשרות פעמים בעבר. אתה יכול גם להיכנס לעמוד של פיג'ו 206 בקטלוג הרכב המשומש של CF כדי למצוא כמה עשרות שרשורים נבחרים בנוגע ל206 לסוגיה.

צמיגים בחתך נמוך מעלים את צריכת הדלק, לא בגלל החתך הנמוך אלא בגלל שלרוב מדובר בצמיגים רחבים יותר. בכל מקרה, מדובר בהבדל לא גדול מאוד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...