Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח שקיבלתי משוטר חביב (מנוף כבד שמפריע לתנועה בדרך לים המלח)

שימו לב! השרשור הזה בן 4930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה התחיל היום בירידות של ים המלח, ירדתי עם מנוף של תעבורה 200 טון זה כלי שמשקלו העצמי 60 טון.זה אומר שאת הירידות אני יורד על 20 קמ'ש.לקראת סוף הירידות עצר אותי שוטר חביב, בדק ניירת ,בדק את הרכב ליווי, ואז הגיע ההפתעה.

שוטר: אתה מקבל דוח על הפרעה לתנועה, הייתה צריך לרדת לשוליים עשית אחרייך פקק של 50 כלי רכב (היו אחרי 15 רכבים לא יודע איך הוא הגיע ל50)

אני: הסברתי לו שלאורך כל הירידה אין שוליים ככה שגם אם אני רוצה לעצור, או לרדת לשול זה לא בא בחשבון. אבל לא עזר הוא בשלו.

שוטר:אני נוסע אחרייך מדימונה וגם שהיה לך שוליים לא ירדתה כדי לשחרר את התנועה.

אני: אז שאלתי אותו אם אתה אחרי מדימונה אתה נוסע אחריי כבר חצי שעה למה לא עצרה אותי ?

שוטר:אני נוסע אחרייך מדימונה ולא הייתה לי אפשרות לעקוף אותך

זה נגמר בדוח של 200 ש'ח ו4 נקודות .השאלה מה כדאי לי לעשות, לשלוח בקשה להישפט, או לשלוח מכתב למשטרה ולהסביר את העניין.

מי שמבין בנושא ויוכל לעזור ,תודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני עורך דין, ולא מבין גדול בחוקי תנועה.

אבל אם אתה אומר, ועומד על שלך שלא הייתה שום דרך לרדת לשוליים.

אתה נהג של רכב שמשקלו מעל 60 טון ורוחבו ואורכו גדולים, והנהיגה עליו היא אחרת,

אולי לשוטר יש דרך לרדת לשולים כי הוא נוהג בסקודה אוקטביה, אבל אתה לא יכולת.

בקשה להשפט ולהציג את הצד שלך במשפט, מהסיבה הפשוטה שיכול להיות שהשוטר

כנראה לא מבין מזה לנהוג ברכב גדול שכזה, וחשב שאם יש לך 5 ס"מ מכל צד אתה יכול לרדת לשוליים.

אם אתה נהג ותיק, ויש לך המון סוגי רישיונות, תוכל גם להציג את הצד שלך ולומר

שאתה בעל ניסיון, ואתה נוהג על מספר סוגי כלי רכב ואתה מכיר את כולם ברמה טובה,

תעמוד על שלך שלא הייתה לך כלל אפשרות לרדת לשוליים וזהו.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל ממכתב למשטרה .

לא ילך נחליט אז , לשלם או ללכת למשפט.

אם העבר התעבורתי שלך לא יושפע יותר מדי מ 4 נקודות אלו , הקנס של 200 הוא שולי לעומת הזמן שתבזבז במשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי מצחיק ,שחודש לפני מנוף שלנו ירד גם בירידות של ים המלח, רק שאצלו זה היה הפוך. הוא עצר במקום שהיה לו שוליים רחבים, כדי לשחרר את התנועה. ואחריו עצר שוטר ששאל אותו אם הוא תקוע? המנופאי הסביר לו שהוא עצר כדי לשחרר את התנועה, השוטר אמר לו שאסור לו לעמוד על השולים רק אם הוא תקוע . אם באמת עשיתי עבירה אני ישמח להבין מהי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יכול להתייחס לסיכויי הצלחתך במשפט מכיון שאין לי אפשרות לבדוק את הראיות (שוליים מספקים או לא מספקים לעצירת מנוף כבד), אולם אם לדעתך לא היה בדרך מקום מתאים לעצירה, עליך לשלוח בקשה להישפט.

לפני המשפט היפגש עם התובע, הסבר לו את הבעיה ונסה לגרום לו למשוך את תביעתו ע"י כך שתסביר לו שהמשפט הזה הוא בזבוז זמן עבור שניכם וכי ממילא ביהמ"ש יפסוק לטובתך על-סמך הראיות הקיימות בשטח.

אם הוא לא ישתכנע, ביהמ"ש יעשה עבורך את העבודה, אבל זה יהיה הליך ארוך ומייגע יותר, ותמיד קיים הסיכון שהשופט קם על הצד הלא נכון בבוקר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה בו המשטרה\תביעה מוותרים לך - דרוש זאת בכתב כדי למנוע "הפתעות" לא נעימות בהמשך...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתעבורה אין לכם יעוץ משפטי למקרים כאלו?

אני הייתי מצפה לליווי של החברה בערעור על הדו"ח.

הקצין בטיחות של החברה לקח את זה לטיפולו, הוא הגיע גם לשוטר דיבר איתו טלפונית. השוטר פטר אותו בתירוץ שהוא עושה את העבודה שלו. הבעיה שהקצין בטיחות שלי רוצה להמיר את זה לאזהרה, מפני שמשפט זה פורצדורה ארוכה. אבל הבעיה שאני נמצא בכביש הזה פעם בחודש לפחות! וזה שוטר שעצר אותי כבר 3 פעמים ,וכל פעם הוא מנסה לתת לנו דוח על משהו אחר .הוא גם אמר לנו את זה במפורש! את המנופים של תעבורה, ואת המנופים של אבי אני אוהב לעצור כי לא חסר על מה לתת לכם דוחות...מי שנוסע הרבה בירידות האלו, מכיר את השוטרהזה (זגורי) אין אחד שלא נתקל בו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדד שלום

אם קצין הבטיחות מדבר על אזהרה פירושו שאתה נקי מעבירות לפחות 5 שנים ובעל וותק של לפחות 10 שנים.

למה לקלקל את הרקורד אם כן.

שיכתוב לתובע לבטל את הדו"ח לא אזהרה ולא נעליים.

לא יבוטל, יש לטפל באדון זגורי הזה בבית משפט.

פעם אחת ולתמיד.

מה יודע אחד כמוהו על נהיגה במפלצת כמו שלכם.

בערך כמו שאני יודע לרקוד בלט.

אז הוא יכול לקבוע שהשול בטיחותי בשביל המפלצת שלך.

ואיך קרה עד היום שלא "נפלה" איזה שרשרת מהמנוף בטעות .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 6483 - עיכוב תנועה ואי ירידה לשול המיוצב

נהגת ברכב הנ"ל, ובשל מטען ברכב/שיפוע הדרך, נאלצת לנסוע במהירות נמוכה שעיכבה כלי רכב הנוסעים מאחוריך, ולא הימנת לנסיעה בשול הדרך, כאשר השול מיוצב באספלט ופנוי, כדי לאפשר לרכב מאחוריך לעקפך, בניגוד לתקנה 48(ג) לת"ת - 250 ש"ח + 4 נק'.

1. ע"פ התקנה, די בעיכוב רכב אחד בודד בכדי לקבל דו"ח.

2. אסור לעצור בכדי לאפשר זרימת תנועה, יש להימין תוך כדי נסיעה ולאפשר עקיפה.

3. גם אם השול הינו ברוחב צר מאד עליך להימין ככל שניתן וזאת בכדי לקיים את התקנה.

4. בכביש 25 ישנם בהחלט קטעים המאפשרים ירידה בטוחה אל השול.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 6483 - עיכוב תנועה ואי ירידה לשול המיוצב

נהגת ברכב הנ"ל, ובשל מטען ברכב/שיפוע הדרך, נאלצת לנסוע במהירות נמוכה שעיכבה כלי רכב הנוסעים מאחוריך, ולא הימנת לנסיעה בשול הדרך, כאשר השול מיוצב באספלט ופנוי, כדי לאפשר לרכב מאחוריך לעקפך, בניגוד לתקנה 48(ג) לת"ת - 250 ש"ח + 4 נק'.

1. ע"פ התקנה, די בעיכוב רכב אחד בודד בכדי לקבל דו"ח.

2. אסור לעצור בכדי לאפשר זרימת תנועה, יש להימין תוך כדי נסיעה ולאפשר עקיפה.

3. גם אם השול הינו ברוחב צר מאד עליך להימין ככל שניתן וזאת בכדי לקיים את התקנה.

4. בכביש 25 ישנם בהחלט קטעים המאפשרים ירידה בטוחה אל השול.[/qu

תודה רבה על התקנה ידידי ,כל זה נעשה שהייתה לי אפשרות. אחרי דימונה ירדתי לשול תוך כדי נסיעה, הבעיה שהשוטר החביב עצר אותי בסוף הירידות, ואומר שלא ירדתי לשוליים גם שהייתה לי אפשרות. עכשיו זה מילה שלי מול מילה שלו, לצערי במדינה שלנו הצדק עם המושחטים! בכל אופן תודה רבה על העזרה חברים, נפגש יום שני עם הקצין בטיחות ונראה לאן זה מתקדם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות את מר זגורי נוהג על מפלצת כזו בירידות ...

ואני דיי בספק אם השול ה"מיוצב" מסוגל להחזיק 60 טון על שטח פנים בקצה ההר .

וקומפי , נראה לי שבן אדם צריך ממש להתגרות במזל אם הוא יטה את הרכב לימין כמו שמר זגורי או אחד מכבוד השופטים חושב שצריך.

אני מזמין אותם להימין עם הכלי רכב הזה .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי.

תשלחו את הצילום הזה עם הבקשה לביטול הדו"ח.

לא יעזור, לך למשפט.

בפעם הבאה , תקבל גם דו"ח על כך שהראיה קדימה חסומה על ידי השרשרת /כבלים .:-D

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...