Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב לפני קנייה - מכון חפר? מכון האחים? מכון אלישע?

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 4929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

ביצעתי חיפוש מקיף בפורום לגבי מכון בדיקת רכב (לפני קנייה) ומצאתי המלצות על 3 מכונים אלו:

מכון חפר , מכון האחים , מכון אלישע.

הרכב שאני מעוניין לרכוש ממוקם באיזור השרון הצפוני וכל מכון מומלץ באיזור נתניה-חדרה והסביבה יהיה מצויין עבורי.

אני מבקש את המלצתכם משום שמה שמצאתי זה לא בדיוק מהשנה האחרונה אלא יותר לכיוון 2006-2008.

איזה מכון נחשב להכי אמין שניתן לסמוך עליו כמעט בעיינים עצומות?

ביינתיים (כמו שציינתי) , בפורם קיימות המלצות על: מכון חפר בחדרה , מכון האחים בנתניה , מכון אלישע בנתניה.

בקיצור - מחפש המלצה למכון שהסיכוי שיעשה קומבינות הוא נמוך יותר...

אודה להכוונתכם.

שיהיה המשך יום מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להכליל, יש הרבה קומבינות בין סוחרים/מוכרים למכוני הבדיקה באזור הרדיוס שלהם, נסה להתרחק טיפה לכיוון מכון הבדיקה "מבדק" בהרצליה.

חפש עליו בפורום, אני מאמין שיש עוד הרבה דעות טובות על המקום הזה.

אני אישית בדקתי אצלו רכב והצילו אותי מלקנות רכב עם בעיית שאסי רצינית.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...