Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BAGIRA, זוכר שכתבת שאתה מטייל בשטח לבד ??

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 4926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נעים!

לדעתי חובה לצאת עם נשק לטיולים מסוג זה.

וגם לעשות שמירות בלילה.

וגם שני דוברמנים, אמסטף ורוטווילר יכולים לעזור בהרתעה..

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יגנוב סאנגיונג? ועוד טנדר?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשק אישי הוא מתכון לצרות במקרה כזה. מה לדעתך יקרה כשתעמוד עם אקדח טעון, דרוך ושלוף מול חבורה של חמישה-שה גנבים?

או שאתה יורה באחד, וכל השאר מזנקים עליך וגומרים אותך.

או שאתה יורה באחד, ואחד האחרים יותר עליך בחזרה.

או שאתה יורה באחד, וכל השאר בורחים.

איך שלא יהיה, אתה תגמור את הטיול לא טוב. אם באדיבות מגן דוד אדום ואם באדיבות משטרת ישראל.

מי שמסתובב בנגב מכיר את התופעה. היא לא חדשה, היא פשוט הולכת ומחמירה עם הזמן בגלל אוזלת היד של משטרת ישראל. הרושם שלי הוא שהמשטרה פשוט מפחדת להתמודד עם חלק מתושבי האזור ומעדיפה לרכז מאמצים בסוגיות קלות יותר באזור הדרום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לורנס, זאת ידיעה בודדת שנפלה פתאום לידיך, אתה יודע כמה ידיעות אלימות מתרחשות באזורים מאוכלסים מידי יום ועדיין אתה מטייל לבד ברחוב?

אתה יודע כמה התפרצויות לבתים יש מדי לילה? ועדיין אתה יושן לבד ולא עם M-16 מתחת לכרית.

אני לא טוען שזה בטוח וטוב לטייל לבד בשטח אבל כל עוד אני מבצע פעולה שגם לא אסורה עפ"י חוק וגם בתסריט הגרוע, לא תפגע באיש חוץ ממני, אז אין לי בעיה עם העניין.

האללו, תירגע! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען ולא טענתי שאתה עושה מעשה אסור אלא רק שהמעשה טומן בחובו סיכון מיותר. בשרשור "ההוא" טענת שמעולם לא שמעת שקרה משהו למישהו שטייל לבד במדבר. הקישור בא להראות שהיו דברים מעולם ויתכן שהסיכון (בעת האחרונה) יותר גדול משאתה משער.

בקיצור, תנהג במשנה זהירות ואולי ניפגש בשטח....

ל' (לא הצלמת) ל = LAURENCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כאן מדובר על כנופיה שתקפה קבוצות מטיילים, אז מה הקשר לטיול לבד?

אם כבר - תצא במסע צלב נגד טיולים בנגב, וגם אז זה ישמע מגוחך.

א' (שגם אוהב מאוד לטייל לבד).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי נכון שנכתב בדיון הזה :p

(הכל ברוח טובה )...

עדי,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים!

וגם לעשות שמירות בלילה.

וגם שני דוברמנים, אמסטף ורוטווילר יכולים לעזור בהרתעה..

עודד.

אתה כנראה ירוק בתחום ידידי.

בדווים מגיעים לכל מקום בעורמה רבה.

הם גם יגנבו לך את הנשק בלי שתרגיש.

הם נכנסים לבאליש ,יוצאים ואיש לא מרגיש בהם.

אני כבר לא מדבר על מקומות עם טופוגרפיה קשה,שם בכלל אין לך סיכוי,אלא אם אתה יוצא אגוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לורנס, זאת ידיעה בודדת שנפלה פתאום לידיך, אתה יודע כמה ידיעות אלימות מתרחשות באזורים מאוכלסים מידי יום ועדיין אתה מטייל לבד ברחוב?

אתה יודע כמה התפרצויות לבתים יש מדי לילה? ועדיין אתה יושן לבד ולא עם M-16 מתחת לכרית.

אני לא טוען שזה בטוח וטוב לטייל לבד בשטח אבל כל עוד אני מבצע פעולה שגם לא אסורה עפ"י חוק וגם בתסריט הגרוע, לא תפגע באיש חוץ ממני, אז אין לי בעיה עם העניין.

מסכים עם בגירה.

שדאי מנוסה יודע עם הוא נעקב ופועל בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטייל לבד זה מסוכן , לא בגלל הגנבים אלא בגלל אלף סיבות אחרות.

זה מסוכן גם למיקצועיים ביותר בתחום .

אבל גם רכיבת אופנועים מסוכנת, ואפילו לנסוע באוטובוס.

אני בהחלט לא ממליץ לאף אחד לטייל לבד , אבל אני בהחלט המשיך לטייל וגם לבד ואני בטוח שאני אישית (ולא אני לא גורילה) הרבה פחות פגיע מרוב קבוצות המטיילים.

וזה בהחלט עצוב מאוד שמשטרת ישראל ממש לא עושה כלום בנידון .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לעשות שמירות בלילה.

הרעיון הוא בבסיסו נכון, לאבטח את המקום עם חברת שמירה כאשר השומרים חמושים,יכל ליצור הרתעה.

לטייל לבד זה מסוכן , לא בגלל הגנבים אלא בגלל אלף סיבות אחרות.

זה מסוכן גם למיקצועיים ביותר בתחום .

+1

תמיד כדאי למצא פרטנר לתחביב, אם זה נהיגה בשטח עם ג'יפים, רכיבה על אופניים או אופנועים.

אם חלילה קורה משהו יש סיכוי גדול יותר לשרוד.

ודעתי האישית, שאינה בכוונתה לשקף פוליטיקה בכלל, היא שצריך לעמוד מול הפורעים הללו ביד חזקה ולתת את כל הגיבוי והכח, ולא רק במילים אלא גם במעשים כדי למגר תופעה כזו.

כמו כן תיירים לא חייבים להגיע לקרבת מאהלים בדואים כדי לשמוע ערבית כדי שהביקור יהיה אוטנטי ומזרח תיכוני, אפשר לקחת אותם ללון בקרבת ישובים ישראלים (יהודים), לרכב על חמורים אלפקות וסוסים, ולוותר על האירוח אצל הבדואי ורכיבה על הגמל, כאשר ביד אחת מגיש לך קפה ומצד שני שולח את הבן שלו בלילה שישדוד אותך.

*פיסקה זו נכתבה על פי ממצאי הכתבה בה תוארו הפורעים כתושבי הפזורת הבדואיות בנגב ולא כהכללה סטראוטיפית או גזענית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...