Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בק-פיירים בוי-טווין?

The Red Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר אני מאט ומוריד הילוכים עם דאבל קלאץ' מידי פעם נשמע בק-פייר. זוהי לא תופעה קבועה אך אפשר להגיד שזה קורה לי כמעט בכל נסיעה. עוצמת הבק-פייר משתנה מפעם לפעם והיו כבר פעמים בהם עוצמתו כמעט וחנקה את המנוע.

נכנסתי היום לטיפול ובמוסך אמרו לי שזו תופעה רגילה במנועים האלו ואין לי מה לדאוג. מצד שני כאשר הסתכלתי בספר רכב של האופנוע היה כתוב שחור על גבי לבן:

Have your motorcycle diagnosed and replaced if it is misfiring, backfiring, stalling or otherwise not running properly.

מה אני עושה ולמי להאמין? :?

ואם כבר פתחתי שרשור, עוד שאלה קצרה:

היכן הכי טוב להתקין פסקל של כביש 6 באופנוע? אמרו לי שמתחת למושב הוא לא תופס ולסחוב אותו עלי ממש לא מתחשק לי. למישהו יש עצה או נסיון בענין?

תודה

Hellllooooo!... It's me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבק פיירים יוצאים מהאגזוז של האופנוע? יש לך בעיה בהצתת התערובת.

אם הבק פיירים יוצאים מהמאייד? יש לך בעיה בשסתומים(לא מכוונים, דליפה וכו.....).

בתיאבון :mad:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפסקל - הוא חייב להיות גלוי בנסיעה בכביש כדי שסורקי החברה יילקטו אותו - מה הטעם לשים אותו מתחת למושב?

על איזה אופנוע מדובר ? אם מדובר על אופנוע בעל מסיכת חזית ומשקף שקוף, תוכל להכניס אותו ברווח שבין המשקף ללוח השעונים

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפסקל - הוא חייב להיות גלוי בנסיעה בכביש כדי שסורקי החברה יילקטו אותו - מה הטעם לשים אותו מתחת למושב?

על איזה אופנוע מדובר ? אם מדובר על אופנוע בעל מסיכת חזית ומשקף שקוף, תוכל להכניס אותו ברווח שבין המשקף ללוח השעונים

מייקי מיודעינו רוכב עם זה בתיק גב סגור וזה תופס.

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המכונאי שלך אך בק פייר בוי טווין איננו תופעה רגילה למנועים אלו. הסיבה שיש בק פייר כזה נובעת משריפה לא מלאה (אם תוציא את הפלג תראה שהוא שחור משחור) הסיבות לכך יכולות להיות כיוון קרבורטורים או כיוון הצתה. אם הבעיה מחמירה והמנוע נחנק אזי אפילו שווה לבדוק פיק-אפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה פסקל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסקל הוא ההתקן שמאפשר זיהוי מנוי של חב' "דרך ארץ" (כביש 6) וחיובו בדמי מנוי בהתאם .

מנויי הפסקל זוכים להנחה של כ-50 אחוז על דמי המנוי.

ההתקן ניתן תמורת כ-150 ש"ח פקדון , ואין דמי מנוי קבועים.

אין צורך בקשר עין ישיר בין ההתקן לבין האנטנות הקבועות בכביש 6 , כיוון שהמכשיר עובד על גלי רדיו , ולא על קרן אור כלשהי.

במידה שהרכב המושב הוא לא כזה שחוסם קרינת גלי רדיו (דווקא שמעתי שכמה מכם התקינו מושב עופרת לטובת הנמכת מרכז הכובד וע"י כך להשיג תוצאות יותר מרשימות בשפשוף סליידרים :twisted: ) לא אמורה להיות בעייה לשים אותו שם.

בשיטה הזו אתם מקבלים שידור מדוייק למדי אל הקוחונס , כך שזה גם חוסך לכם הוצאות על אמצעי מניעה :twisted: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...