Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברשותי מוצובושי לנסר 2007 נדלקה לי נורית ואני לא יודע על מה נורית מתריעה(יש תמונה)

gilad-b
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני חדש כאן בפורום שמי גלעד ואני מהדרום ,ברשותי מזה כשנה מוצובושי לנסר 2007 לפני כשבוע החלה להדלק אצלי נורית ואני לא יודע על מה היא אמורה להתריע זה די מדאיג אותי הרכב עומד על כל 100000 ק"מ .

ניסיתי לעשות חיפוש ברשת כדי לאתר ספרות של הרכב אך לא מצאיתי אולי כי לא הייתי ממוקד מספיק ,אשמח לקבל פרטים אודות הנורית הזאת וכיצד ניתן לפתור את הבעיה ?...

תודה מראש לכל מי שיכול לסייע לי

151020101682.jpg

m5628_1926.bmp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי נורית check engine. לרוב מתריעה על בעיה בממיר הקטליטי, חיישני החמצן וכדומה, שגורמת לזיהום מוגבר. אפשר לנסוע עם הרכב (מדובר בנורית צהובה, לא אדומה) אבל מומלץ לקפוץ למוסך לבדיקה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט חשוב שלא אמרתי שלקחתי את הרכב למוסך מורשה של מוצובושי בדימונה אך הבדיקה לא העלתה דבר כתוצאה ממה נגרמת הבעיה הזאת ?

ושוב תודה על התגובה

ערכיה: יש מצב שצריך להחליף את כל הממיר הקטליטי כמה זה אמור לעלות?

רף הדאגה שלי עלה ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר סתם עידכון קטן [ואולי קטנוני]

אבל אומרים מיצו-בישי.

שיהיה שבוע טוב.

אני נתקל בשטויות האלה יותר מדי. תחשוב שפותח השרשור נכנס לפורום ורואה שמישהו כנראה "ענה" על השאלה שלו. ואז הוא נכנס לשרשור ומגלה שסתם איזה מישהו "קטנוני" מתקן אותו בהגייה שולית של היצרן. יודע מה? ואולי בכלל הוא טעה רק בהקלדה.

קיצר, חאלס עם זה, אני בזמן האחרון נתקל בזה יותר מדי.

הפורום נועד לעזור לאנשים ולא לתקן הגייה נכונה של שמות.

בנוגע לפותח השרשור, אם צריך להחליף את כל הממיר (ואני מקווה מאוד שלא) זה צריך להיות עסק יקר. לדעתי כמה אלפים, לא יודע בדיוק. נקווה שזה לא זה.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה פורום חופשי ולכל אדם ישנה הזכות להגיב,

בין אם זה מוצא חן בעיניך ובין אם לא.

אין ספק, אנחנו במדינה חופשית והכל והפורום חופשי. אני רק הבעתי את דעתי בנוגע לתוכן ההודעה שלך. כמו לך, גם לי שמורה הזכות.

לדעתי עדיף שתנתב את הידע שלך בשביל באמת לעזור, אבל זו רק דעתי.

יום נפלא שיהיה.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי .

תודה על התגובות :)

אני חייב להגיע לעומק הבעיה במידה ואני צריך להחליף את החלק הזה מה אני צריך לעשות כדי להימנע מדבר כזה בעתיד שיחזור על עצמו זה קשור לשימוש לא נכון ברכב ?

ובקשר לחיישני החמצן איך אני יכול לדעת מה בדיוק הבעיה נכנסתי למסוך והוא אומר שהכל תקין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט חשוב שלא אמרתי שלקחתי את הרכב למוסך מורשה של מוצובושי בדימונה אך הבדיקה לא העלתה דבר כתוצאה ממה נגרמת הבעיה הזאת ?

לא ממש מובן. למיטב ידיעתי, אם נדלקת נורת אזהרה/תקלה אז אמור להרשם מספר התקלה במחשב הרכב. הסורק במוסך אמור לקרוא את מספרה כך שתוכל לדעת מה התקלה. האם ביקשת תדפיס מהסורק?

האם ביקשת שימחקו את השגיאה? לעיתים (נדירות אומנם) זו תקלה רגעית ומחיקת השגיאה תכבה את הנורה.

האם הרכב עדיין באחריות?

ולפני שאתה מתחיל לקבל עיצות מכל מיני אנשים ומחליף חצי רכב, ראשית בדוק מה הגורם לתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+

ובנוסף:

האם חיברו סורק תקלות לרכב לקריאת קוד תקלה? על סמך מה אמרו לך שלא יודעים מה התקלה?

במיוחד לאור שהנורית להגדרתך דולקת, יש בוודאי אפשרות לקריאת קוד תקלה, ואם לא, הרי שעל המוסך המורשה (ככל שהוא מורשה יבואן) ליתן תשובה מדוייקת לפשר הדלקות הנורית ואי הופעת קוד תקלה.

ועוד, בדיוק בשביל דברים כאלה יש למוסכי היבואן שירות תמיכה טכנית, למקרה שבמוסך אינם יודעים כיצד לאתר ו/או לפתור תקלה/בעיה.

בברכה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה מחברת ליסינג אני חושב שאין אחריות, נסעתי למוסך אחר כפי שאמרתם יש בעיה עם הממיר הקטליטי 3000 ש"ח לממיר חדש המחיר סביר ?

מאיפה ניתן לרכוש חלקים חדשים לרכב אולי זה יאפשר להוזיל את עלויות ?

ושוב תודה וערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד. באת לבקש עצה, נכון?

קיבלת, נכון?

אז מה עכשיו?

בוא נחזור שוב.

1. בדוק קוד תקלה.

2. לפי קוד תקלה תוכל לדעת:

א. מה התקלקל.

ב. למה זה התקלקל. (מוסך טוב יעזור להבין איך נגרמה תקלה כזו ברכב יחסית חדש)

בכל אופן, אם אתה לא ממש זקוק לעצות אז נשאר לי רק להגיד לך כי הבנתי שניתן להשיג ממיר קטליטי חליפי/מקורי במחיר טוב יותר אצל "אבי-פארטס" (חבר בפורום) שלח לו הודעה ובקש מחיר לממיר הקטליטי שלך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...