מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: ניסאן ג'וק או דייהטסו טריוס?

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ניסאן ג'וק או דייהטסו טריוס?

אני בעיקרון מאוד הייתי מאוד נעול על הטריוס מכיוון שבסה"כ אהבתי את העיצוב של הרכב
    אני רוצה רכב עם תנוחת נהיגה גבוה, הטריוס הוא סחיר, אמין וללא תקלות. הבנתי שחווית הנהיגה בו היא לא מהמהנות ואולם אני לא נהג מרוצים או משהו דומה לזה, זה רכב ראשון שאני בעצם רוכש ואני גם לא הרבה על הכביש

מנגד ראיתי את הניסאן ג'וק החדשה (רק בתמונות בינתיים) ומאוד התרשמתי מהמראה שלה... אבל מעבר לזה... אין לי הרבה מה להגיד
    אני לא יודע עד כמה מישהו פה יכול לחזות סחירות של הרכב הזה כשהוא לא בשוק אבל אולי ניתן להקיש מהסחירות של רכבי ניסאן בכלליות, אמינות של הרכבים שלהם וחווית נהיגה.

הניסאן ג'וק המאובזרת ביותר יוצאת לי במחירון של הטריוס הבסיסית ביותר...

עצתכם? אשמח לשמוע מגוון דעות ככל האפשר

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של matanya cahana

בעניין: ניסאן ג'וק או דייהטסו טריוס?

נהגתי על טריוס די הרבה זמן ובאופן אישי לא התרשמתי לטובה ,ביחוד לא מהמנוע העצל בלשון המעטה.

אישית אני חושב שרכב שתוכנן ע"י יצרנית מוכרת לפני שנה\שנתיים יהיה קניה טובה יותר מרכש שתוכנן לפני כעשר שנים.

אם לשפוט לפי הקשקאי אז הג'וק הולך להיות הצלחה

אחראי פורום הסימלון של Mike808

מה עם סקודה יטי?
    לדעתי היטי נותן תמורה טובה יותר מבחינת מרווח, ביצועים, חיסכון בדלק וגם זיהום אויר מופחת. האיבזור בדגם הרגיל דומה לשל הג'וק.

בהצלחה.

נחסמתי :(

Mike808 יש לך מניות בחברת סקודה? או שאתה סוכן שלהם? אתה מודע לכך, שאתה פשוט מנסה כול פעם לדחוף אבל ממש כמו עם פומפה את המכוניות של המותג סקודה?. לא משנה על איזה קטגוריה שואלים או מתעניינים אתה ישר שולף את המכוניות של המותג הזה, אני לא יודע מה אתה תופס ממנו אתה פשוט מכור למותג הזה.

hzaguri לפי דעתי הגו'ק יענה לך על הדרישות עיצוב מוזר אני אהבתי אותו מאוד מותג סחיר, אמין ומחיר מאוד משתלם כמובן שהוא גם מאובזר מאוד כבר בגרסת הבסיס שלו.

אחראי פורום הסימלון של Mike808

דווקא אין לי מניות. אני באמת חושב שבכל קטגוריה הרכבים שלהם מציעים תמורה הולמת למחיר ותחרות קשה למתחרות.

אני בעלים של מאזדה כבר המון שנים וכרכב מהעבודה אני מקבל יונדאי I30. בשאיפה לשדרג את המאזדה לאוקטביה חדשה אבל בנתיים התקציב מאפשר רק מאזדה נוספת פליטת ליסינג, אבל יום יבוא...

שיהיה לך לילה טוב ושבוע טוב.

חדש בפורום (< 41 הודעות) הסימלון של אייב

אוקי אז כך
    בחודש מאי אני אמור להחליף את הרכב נישן שלי באחד חדש ולכן כבר מינואר אני במסע אחר הרכב הבא שלי,
    כמעט ואין סוכנות שלא הייתי בה וכמעט ואין רכב שלא התעניינתי בו (רכבים עד 180 אלף ש"ח)
    ואגיד לך את האמת מבין כל הרכבים שבחנתי הג'וק הוא הרכב שהכי הרשים אותי ולמען האמת קנה אותי (הזמנת אחד)
    בנסיעת המבחן מאד התרשמתי לטובה מהרכב הוא סוחב, נוח, והכי חשוב מאד חסכוני ההפך הגמור מהטריוס שהוא אוכל
    דלק ידוע
    וגם אם אתה משווה בין שני הרכבים מספיק להסתכל מבפנים על שני הרכבים ולראות איזה הבדל עצום
    בג'וק (דגם טיקנה) יש לך את כל התוספות האפשריות - מערכת מולטמידיה, מצלמת ריוורס, שליטה מההגה על מערכת
    השמע, שליטה מההגה על הרכב, ריפוד עור, מפתח חכם, חימום בכסאות הקדמיים ועוד.... ומה יש לך בטריוס - כלום

כמובן שזו החלטה שלך אך מאחר וביקשת להתייעץ אז אני מייעץ לך ללכת על הג'וק

ותאמין לי הבעיה האחרונה שתהיה לך היא מכירת הרכב ואתה יודע למה כי לא תרצה למכור אותו

שיהיה בהצלחה

נהג צעיר (> 150 הודעות)

לא טריוס!
    הייתי עם הרכב הזה שנתיים ובאמת שאם אתה לא מתכוון לרדת איתו לשטח אז אין טעם לקנות אותו.
    מבחינת עלות הוא עולה פחות או יותר כמו הג'וק, הוא פחות נוח, הפנים שלו נורא נורא פשוט, בידוד רעש גרוע!!! וצריכת דלק בזיונית לביצועים

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של dkn1

כמו שאומרים,עבר זמנו של הטריוס,כלי מיושן,לא נוח ובזבזן דלק לא קטן! הניסאן ג'וק לעומת זאת נראה מעולה(לטעמי) חסכוני בדלק ובגירסה הבחירה(לא המודגשת)מגיע מאוד מאובזר ,לניסן אמינות ידועה ולפי הביקוש ההיסטרי לרכב ולא רק בארץ אני יכול רק לשער שהסחירות של הג'וק תיהיה גבוה.

10. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

כותב. הרבה. הסימלון של bar72

הבחור סיים את התלבטויותיו לפני כחצי שנה כמעט

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

נושאים דומים

1. דייהטסו טריוס
    By a_eliran in forum ייעוץ ברכישת רכב