Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות כזה דבר בארץ?

snorlax
שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איזה רכב יש לך...

יש רכבים שבהם יש רמות אבזור שונות ולכן ניתן אולי לקנות דרך מוסך מורשה או מוסך מרכזי חלקי חילוך שיתאימו לך.

אם לא - אתה זקוק לאומן פיבר או לזוג ידיים טובות והרבה סבלנות להריץ חיפוש כאן בפורום על מדריכי פיבר גלאס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מצחיק אתה.

אתה יכול לקנות ישירות מאיביי בדיוק מהלינק שנתת עולה 9 דולר משלוח

HU: ALPINE CDA-137BTi

AMP 1: SUNDOWN AUDIO SAX-125.4, AMP 2: SUNDOWN AUDIO SAZ-1500D, COMP 1: HERTZ HSK 165XL

COMP 2: POLK AUDIO DB 5251, SUB: SUNDOWN AUDIO SA-12 2OHM, 6X9: INFINITY KAPPA 693.9i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אוקיי...

וואו :?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אני לא מכיר מצב שיש כזה מוצר ייעודי על המדפים בחנויות בארץ

אני לא יכול להעיד על כל 800-900 חנויות ברחבי הארץ אבל ככלל אני לא מאמין שתמצא כזה דבר

צודק הבחור מעליי בשביל 35-40 דולר כולל הובלה (בסביבות 150 ש"ח) ובמידה וזה מוצא חן בעיניך אז לך על זה ותבצע הזמנה ישירות מח"ול

זו דעתי, בכל אופן הרכיב נראה יפה ובהצלחה

שבת שלום

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להזמין את החלק הזה,אם הוא מתאים לך מבחינת הגודל של הטוויטר

כי לעשות כזה לבד יעלה לך אותו דבר אם לא יותר רק עבור החומרים,ואם להגיע למתקין,אז חופשי אפשר להכפיל את הסכום ב10

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חיפוי לצד הפנימי של מראת הצד שמתאים לרכב ספציפי!

האם פותח השרשיר ציין שזה בהכרח הרכב שלו? לא... אז למה אתם אומרים לו להזמין את החלק???

רשמתי וואו כי הייתי מופתע לרעה ולא לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מצחיק אתה.

אתה יכול לקנות ישירות מאיביי בדיוק מהלינק שנתת עולה 9 דולר משלוח

קצת היגיון, אתה לא חושב שכבר הייתי עושה את זה אם הייתי יכול?

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה לא יכול אם יורשה לי לשאול?

מצאתי באי-ביי 10 מכירות של החלק הזה ספציפית, נע בין 20 ל 27 דולר. אני בטוח שאחד מהם מוכן לשלוח לארץ ואם לא אז תמיד ניתן לפתוח חשבון ב MUSTOP ולהזמין בזיל הזול.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...