Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית ידנית| סובארו B3 ספורט , מיצובישי לאנסר ספורט או הונדה סיויק

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 4900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קרוב משפחה מעונין לקנות משפחתית חדשה, ידנית בלבד בתצורת 4 דלתות בתקציב של עד 150 אלף ש"ח.

הוא מתלבט בעיקר בין שלושת האופציות הנ"ל ולא מעוניין ברכבים מתוצרת VAG.

הרכב יהיה שני במשפחה, רק הוא ינהג בו אם כי יש צורך ברכב שיכיל עד 4 נפשות בנוחות.

מחפש בעיקר רכב נוח ומפנק, לא עצל, עם זריזות וביצועים טובים.

מעט קשה לקבל נסיעת מבחן על גרסאות הידניות הנ"ל אלה רק על האוטומטיות.

לכן אם מישהו נהג בגרסאות אלה אשמח לקבל חוות דעת בנוגע ליתרונות/חסרונות של כל דגם.

תודה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי נהיגה בודדת קצרה לנסר ידנית של חבר.

הסיבה שנהגתי עליה היתה שהוא ניסה לשכנע אותי שהיא ספורטיבית "כמעט כמו האלפא שלך", ובכן היא לא... אבל הופתעתי ממנה לטובה, יחסית למשפחתית ממוצעת, אבל כאמור אין לי מספיק נסיון איתה כדי לחוות דיעה אמיתית.

במעט שכן נהגתי, הגיר מצוין, העברות ההילוכים חלקות עם "קליק" מכאני כמו שאני אוהב, דוושת המצמד רכה ויחסי ההעברה נוחים ללא "חורים" גדולים בין ההילוכים. כל היתר, לנסר סטנדרטי.

הייתי מוסיף לרשימה שלך את הבראבו שמוצעת, למיטב ידיעתי, גם עם גיר רגיל.

תפנה אותו גם לדלק מוטורס, עד לפני כמה שנים הם הביאו פוקוס ידניות במשורה (היתה לי אחת ב2003). אולי הם יואילו בטובם ויביאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לי יש B3 =]

יפה מבפנים ומבחוץ.. אבל יש לי את הגירסה עם המנוע הכי מעפן אז אני לא יכול להגיד לך על המנוע:roll:

ואם תשקיע עוד קצת ממש בלי להגזים כמו כונסי אוויר, חלונות שחורים, ועוד כל מני שטויות האוטו יראה הרבה יותר טוב. ולא התכוונתי להשקיע כמו ערסים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש B3 ספורט סדאן ידנית? לא שהתענינתי, אבל נדמה לי שאין.

חיובי, עולה 145K בסוכנות, אך יש זמן המתנה ארוך כי אין כמעט הזמנות לדגם הספציפי..

http://www.subaru.co.il/docs/MIFRAT_b3Sedan.pdf

עריכה: אשמח להמלצות לדגמים ידניים נוספים במסגרת התקציב, רכבים אירופאים גם באים בחשבון חוץ מקונצרן VW ר(VAG פוסל אבל צרפתיות ואיטלקיות באות בחשבון, לכו תבינו... :?)

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בראבו ידנית בהחלט ראויה לבדיקה. שילוב המנוע עם הגיר פשוט מענג. לאוטו מנוע טורבו עם מומנט משובח, כזה שגורם למכוניות 2 ליטר רגילות להסמיק מבושה. הוא גם נראה יופי, נוסע מצוין ומרגיש בנוי לתלפיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רועי, הבראבו יכולה להיות אופציה מצויינת לצרכים הללו.

מחיר רגיל של הידנית הוא בסביבות 116K, נמכר כרגע ב111K במבצע לשוטרים.

אם אתה מוכן לשלם 30K יותר על B3, אתה חייב לעצמך סיבוב על האיטלקיה.

כמובן שתמיד יש לך אופציה לבדוק את הלאון TSI 1.8 הידנית עם 160 כ"ס שתשאיר לך עודף מ140K.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי נהיגה בודדת קצרה לנסר ידנית של חבר.

הסיבה שנהגתי עליה היתה שהוא ניסה לשכנע אותי שהיא ספורטיבית "כמעט כמו האלפא שלך", ובכן היא לא... אבל הופתעתי ממנה לטובה, יחסית למשפחתית ממוצעת, אבל כאמור אין לי מספיק נסיון איתה כדי לחוות דיעה אמיתית.

במעט שכן נהגתי, הגיר מצוין, העברות ההילוכים חלקות עם "קליק" מכאני כמו שאני אוהב, דוושת המצמד רכה ויחסי ההעברה נוחים ללא "חורים" גדולים בין ההילוכים. כל היתר, לנסר סטנדרטי.

הייתי מוסיף לרשימה שלך את הבראבו שמוצעת, למיטב ידיעתי, גם עם גיר רגיל.

תפנה אותו גם לדלק מוטורס, עד לפני כמה שנים הם הביאו פוקוס ידניות במשורה (היתה לי אחת ב2003). אולי הם יואילו בטובם ויביאו.

איפה מצאת לאנסר 2010 ידנית?

באתר של מיצובישי אין זכר לתיבה ידנית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לשלם 30K יותר על B3, אתה חייב לעצמך סיבוב על האיטלקיה.

כמובן שתמיד יש לך אופציה לבדוק את הלאון TSI 1.8 הידנית עם 160 כ"ס שתשאיר לך עודף מ140K.

שתיהן הנעה קדמית עם עודף מומנט, לאומת סובארו הנעה כפולה 50/50 בדיוק כמו ב-WRX. אבל המנוע אטמוספרי הורג את התאוצה. התלבטות קשה. גם לפה וגם לשם.

ידנית אטמוספרית בשלג בצפון:

http://www.youtube.com/watch?v=cdKb9TTHIo0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלג/בחול, אולי יתבטא היתרון של ההנעה הכפולה.

בכביש, עודף המשקל והמנוע האטמוספרי הופך את הB3 לעגלה בלי סוס.

נסיעות מבחן יפתרו את כל השאלות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני בעל B3 ידנית ואני נהנה ממנה כרגע כל המנוע ברכב אוריגינלי

לגבי התאוצה שלה ממה שאני מתרשם היא ממש טובה כמובן שזה תלוי במי שנוהג עליה

הרכב כן זריז אך בגרסת המנוע הקטן שלו יש פה ושם מקומות שהוא מתקשה בהם....

אבל כמו שאמרו חכמים לפני אין כמו נסיעת מבחן

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...