מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: אופנועי שטח 50 סעמ"ק...

נהג חדש (> 40 הודעות)
    מה המצב אנשים? אני בן 17 וחצי ומעוניין לקנות אופנוע שטח אבל התקציב לא מאפשר משהו רציני אז אני רוצה ללכת על אופנוע 50 סמ"ק ללמוד עליו קצת ..בקיצור אני נעול על איזה טי אס בגלל העלות הנמוכה וגם כי היא לא נבדלת מהאחרים בקטגוריה בהרבה(או שאני טועה).בכללי אין לי מושג מה לבדוק באופנוע לפני הרכישה...אז כל מי שהיה בעל אופנוע כזה מוזמן לייעץ לי מה לראות ואיפה לבדוק..אני גם יודע שחשוב לבדוק אם אין שאסי אז איך אני עושה את הבדיקה הזאת בדיוק ובכללי האם כדי לי לקנות אופנוע זה או אחר מקטגורית ה50 סמ"קים

אהלן מה נישמע???.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של טייס על גRאס
    יופי, עוד סמלון שאני יתבונן בו שעות

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של כRובי
    פנה בבקשה לפורום אופנועי השטח של תפוז בשאלה זו
    http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/ma....asp?forum=363

(וקח המלצה: נסח את השאלה מחדש, כאילו היא מיועדת לגולשים בגילאים של 25 ומעלה שזהו, פחות או יותר, ממוצע הגילים של הגולשים בפורומי האופנועים. כרגע הודעתך מנוסחת בצורה שמיועדת יותר לבני העשרה ולא "מפתה" מבוגרים יותר לענות עליה)

הכרובלוג
    מחירון אופנועים
    מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של tygger
    ציטוט panter כתב:
    מה המצב אנשים? אני בן 17 וחצי ומעוניין לקנות אופנוע שטח אבל התקציב לא מאפשר משהו רציני אז אני רוצה ללכת על אופנוע 50 סמ"ק ללמוד עליו קצת ..בקיצור אני נעול על איזה טי אס בגלל העלות הנמוכה וגם כי היא לא נבדלת מהאחרים בקטגוריה בהרבה(או שאני טועה).בכללי אין לי מושג מה לבדוק באופנוע לפני הרכישה...אז כל מי שהיה בעל אופנוע כזה מוזמן לייעץ לי מה לראות ואיפה לבדוק..אני גם יודע שחשוב לבדוק אם אין שאסי אז איך אני עושה את הבדיקה הזאת בדיוק ובכללי האם כדי לי לקנות אופנוע זה או אחר מקטגורית ה50 סמ"קים
    TS?

אתה צריך להוסיף עוד אלפייה ממחירו בשביל המנוע ו/או הטיפולים הנלווים ישירות לאחר הקניה.

אם אתה רוצה אופנוע 50, אז תגדיר תקציב.

יש את TPHSS שמוכר דרבי סנדה משופר ונראה מעולה במחיר מעולה.
    When a world of oppertunities comes knocking at your door,
    Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.
    גם החיים.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של SCOOTERMAN
    ציטוט panter כתב:

תגידו היא רצה? רק לי נראה שהיא עומדת במקום כבר כמה שעות
    גם כן פורום של אופנועים,
    חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של r929
    ציטוט SCOOTERMAN כתב:
    ציטוט panter כתב:

תגידו היא רצה? רק לי נראה שהיא עומדת במקום כבר כמה שעות
    תגיד כRובי, נראה לי שאני מתחיל לראות סימני קריעה של השרירים מסביב לשד, לא ניתן לתת לה לנוח קצת

נהג חדש (> 40 הודעות)
    ציטוט כRובי כתב:
    פנה בבקשה לפורום אופנועי השטח של תפוז בשאלה זו
    http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/ma....asp?forum=363

(וקח המלצה: נסח את השאלה מחדש, כאילו היא מיועדת לגולשים בגילאים של 25 ומעלה שזהו, פחות או יותר, ממוצע הגילים של הגולשים בפורומי האופנועים. כרגע הודעתך מנוסחת בצורה שמיועדת יותר לבני העשרה ולא "מפתה" מבוגרים יותר לענות עליה)
    פרסמתי את ההודעה בפורום של תפוז כבר אבל היחס שם על הפנים...הם עונים שם רק בבדיחות פרטיות שרק הוותיקים מבינים וזהו......בגלל זה אני חולה על הפורום שלכם שכיף לכתוב בו ולראות תגובות לעיניין..

כרובי:אתה יכול בבקשה לנסח לי את השאלה ש"תפתה"גולשים מבוגרים לענות לי עליה?...
    אהלן מה נישמע???.

9. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של סיני
    איזה מניאק הכרובי הזה, היית חייב להכניס את הנקבה שלך שתשפיל את הציצימציה שלו.
    כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?
    סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.
    שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

נושאים דומים

1. מרוץ אופנועי שטח
    By מרשל in forum רכב כללי
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 19/11/05, 16:44
  2. מחפש-אופנועי שטח לשיפוץ
    By SkyLiner in forum קניה - חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 11/10/05, 19:41
  3. מתלבט בין מס' אופנועי שטח בנפח 50 סמ"ק
    By benboom in forum פורום אופנועים
    תגובות: 23