Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גוגל פיתחה רכב אוטונומי.

zizkebab
שימו לב! השרשור הזה בן 4917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גוגל הודיעה מערכות לנהיגת כלי רכב שנסעו ללא מעורבות אדם.

http://googleblog.blogspot.com/2010/10/what-were-driving-at.html

ציטוט:

"

So we have developed technology for cars that can drive themselves. Our automated cars, manned by trained operators, just drove from our Mountain View campus to our Santa Monica office and on to Hollywood Boulevard. They’ve driven down Lombard Street, crossed the Golden Gate bridge, navigated the Pacific Coast Highway, and even made it all the way around Lake Tahoe. All in all, our self-driving cars have logged over 140,000 miles. We think this is a first in robotics research."

מסתבר שהם גייסו את מיטב הכשרונות מאחורי תחרות DARPA Challenge בה מתמודדים צוותים המפתחים כלי רכב אוטונומיים, וכך פיתחו מערכת שנהגה כלי רכב מסוג טויוטה פריוס באופן אוטומטי ברחבי ארה"ב.

אני חושב שזה לא פחות ממדהים.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא חושב שזה "מדהים". לפני כמה שנים, בתחרויות DARPA הראשונות זה היה מדהים. כיום, אחרי מה שהציג למשל הרכב שפיתחו ב-GM, זה פשוט "מרשים" :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שאם השנים מורגש כאילו כבר אין צורך יותר בנהג ?? :?

בכל מקרה, הישג טכנולוגי מרשים.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך תוכנה תתמודד במצבי קיצון בהן דרוש לקבל החלטות של שבריר שניה בכדי למנוע תאונה, כמו נהגים משוגעים וטילי קרקע-קרקע (קטנועים) העוקפים מכל כיוון אפשרי.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הרעיון נשמע מטריד?

זה נורא נחמד כשחוסכים מאיתנו את סחיטת התפוזים בצורה ידנית או את אריגת הבד או חליבת הפרה, אבל לנהיגה יש ערך מסוים, עבורי זה תחביב ואני נהנה ממנו (עד כדי כך שבמקום להתחיל את שגרת יומי בשעות הבוקר המאוחרות אני מתעורר ב7 רק כדי לזכות בכמה דקות של נהיגה אל הבסיס של אחותי) ואני לא מוכן לאפשר למכונה בעוד 20-30 שנה להחליף אותי.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדבר הזה טוב לנכים, לנהגי משאיות שנוהגים הרבה ויש סכנה שירדמו בדרך או לסתם אנשים אפרוריים שרכב בשבילם זה להגיע מA לB. לכשעצמו זה הישג טכנולוגי מדהים, אולי בעוד 30 שנה זה כבר יהיה מובנה במכוניות כמו בסרט I ROBOT ומי שינהג ידנית יחשב למשוגע:roll:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הזה טוב לנכים, לנהגי משאיות שנוהגים הרבה ויש סכנה שירדמו בדרך או לסתם אנשים אפרוריים שרכב בשבילם זה להגיע מA לB. לכשעצמו זה הישג טכנולוגי מדהים, אולי בעוד 30 שנה זה כבר יהיה מובנה במכוניות כמו בסרט I ROBOT ומי שינהג ידנית יחשב למשוגע:roll:

גם אני חושב כך. אבל אי אפשר לצפות את העתיד, כמו שהיום כבר בקושי מייצרים סלולרים שחור-לבן, סביר להניח שבעתיד (הרחוק) לא ייצרו מכוניות שמופעלות ע"י אדם. אבל זה נושא שאפשר להתווכח עליו והגיוני שאני טועה בדעותיי, זה כמו לתת לבני אדם לנשום דרך מכונות.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הרעיון נשמע מטריד?

זה נורא נחמד כשחוסכים מאיתנו את סחיטת התפוזים בצורה ידנית או את אריגת הבד או חליבת הפרה, אבל לנהיגה יש ערך מסוים, עבורי זה תחביב ואני נהנה ממנו (עד כדי כך שבמקום להתחיל את שגרת יומי בשעות הבוקר המאוחרות אני מתעורר ב7 רק כדי לזכות בכמה דקות של נהיגה אל הבסיס של אחותי) ואני לא מוכן לאפשר למכונה בעוד 20-30 שנה להחליף אותי.

אז כמו בדברים אחרים. נהיגה תהפוך לספורט שלא כולם יעשו. לדוגמא ציד. פעם כל אחד היה צד לעצמו, חלק היו נהנים מזה וחלק לא. היום אין צורך לצוד, אבל מי שנהנה מזה יכול לעשות את זה בתור ספורט.

לפי דעתי זה מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הרעיון נשמע מטריד?

זה נורא נחמד כשחוסכים מאיתנו את סחיטת התפוזים בצורה ידנית או את אריגת הבד או חליבת הפרה, אבל לנהיגה יש ערך מסוים, עבורי זה תחביב ואני נהנה ממנו ואני לא מוכן לאפשר למכונה בעוד 20-30 שנה להחליף אותי.

מה אני אגיד לך ידידי- כמו שניתן לקנות מכונית ידנית (לא בישראל כנראה) עדיין יהיה ניתן לקנות מכונית "אמיתית" גם בעתיד.

אני רואה 1 מ-2 אפשרויות (3, אם מחשיבים את המחסור בנפט וזבינאמו הנביא אבל נעזוב את זה כרגע על בסיס אי-רלוונטיות):

(אפקט "גלים". דימיון של שיחה בעוד 20 שנה מהיום בין 2 משתתפים)

1) ואו, תראה, ז'וז'ו! ענתיקה!! מהסוג שעוד היה צריך בנ'אדם כדי לנהוג בה! וואו! חשבתי שזה יש רק במוזיאונים!!! זה בטח עלה לו יותר מהלמבורגינימטית שלי!

או אפשרות 2:

2) וואו! ביז'ו! תראה מה זה, למכירה יד 1879376 מרופא- ענתיקה שצריכה נהג! מהר, אחי, יש עליך שנקל? בא לי לקנות ולהתחרע עליה!!

-עזוב, שימי, אין לי שנקל, וגם אם היה לי-בטח למוכר אין עודף...

לסיכומו של עניין, ביז'ו שימי וז'וז'ו בצד,

תמיד יהיה אפשר לקנות את המכוניות האלה, או לבחור (עיין ערך הסרט "אני, רובוט" עם וויל סמית' והאאודי שלו) בנהיגה ידנית במקום שהרובוט ינהג.

בכל מקרה, זה נותן פירוש חדש למונח "משפחטומטית":lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם יהיה כפתור הפעלת מצב "יותר מזל משכל".

כן.

s_engine_start_close.jpg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...